kalvis

 • herows3
  Sveiks, vai piedavajums memoir 44 aktuāls, labprāt iegādātos.
  January 14
 • Fess_
  sveiks, vai agricola expansion vel ir pieejams?
  March 2020
 • cikelis
  Labi, gaidīšu ziņu. Es arī strādāju Rīgā, taču tagad ir atvaļinājums, bet vienalga 1-2 reizes nedēļā tāpat sanāk aizbraukt uz Rīgu.
  July 2015
  • kalvis
   kalvis
   Papētīju sarakstu. Es varētu gribēt Speicherstadt + Kaispeicher ar piemaksu no manis. Ir sajūta, ka no Eggertspiel + Pegasus un šī autora nevar būt objektīvi slikti - tikai cik pašam iepatīkas vai ne. Tev laikam nav iepaticies? Ceru, ka man patiks. Vienīgi naudas plūsmai mainot virzienu, es gribētu atlikt šo darījumu līdz nākamnedēļai. Tā varam?
   July 2015
  • cikelis
   cikelis
   Labi, tas nav steidzīgi - varam nākamnedēļ. biju piefiksējis, ka ir iznācis "Istanbul" paplašinājums, un domāju, ka kaut kad nākotnē būtu jāiegādājas. Man pašam "Speicherstadt" tīri labi patika, taču kaut kā kompānijai, ar ko spēlēju, ne pārāk (varbūt tāpēc, ka spēlējām tikai pamatspēli), līdz ar to priekšroka tika dota citām spēlēm - tā pati "Istanbul" biežāk parādās uz galda; vēl "Thebes: Tombraiders" vai "Jambo/ Asante" (arī R.Dorn spēles) iet uz urrā (starp citu, lietotājs matats pārdod par samērā lētām naudām "Thebes:Tombraiders" vācu versiju - ja interesē, apskaties viņa diskusijas tepat forumā). "Kaispeicher" ir iekļautas metāla monētas - diezgan jautri ar tām spēlēt. Katrā gadījumā S+K (kā jau S. Felda spēle) piedāvā dažādas stratēģijas, kā spēlēt, lai uzvarētu. Izsole, interesanti kāršu efekti (īpaši Kaispeicher) - tas visvairāk palicis atmiņā no šīs spēles. Faktiski ir iestājies t.s. kritiskais vietas trūkuma punkts, kad sāc skatīties uz savu kolekciju un jaunām spēlēm, ko vēlētos iegūt, un saproti, ka esi dilemmas priekšā: ko upurēt? "Istanbul" 1.paplašinājums tiks pievienots pamatspēlei, tā kā par vietu īpaši neuztraucos (bet būs jau vēl 2. paplašinājums!). katrā gadījumā tagad diezgan izvērtēju, kuru spēli pirkt, lai nav tā, ka citi to īsti negribēs spēlēt.
   July 2015
  • kalvis
   kalvis
   Paldies par izvērsto atbildi un jauniem nosaukumiem, kurus papētīt (spēļu pasaulē pamazām ieeju pēdējā pusgada laikā). Sūtīšu ziņu, kad būšu gatavs darījumam, tad sarunāsim loģistikas detaļas.
   July 2015
  • cikelis
   cikelis
   labi, gaidīšu.
   July 2015
 • cikelis
  cita iespēja - var arī samainīt pret kādu no manām spēlēm (piemaksājot kādai no pusēm), ko esmu izlicis pārdošanā http://forums.ludo.lv/index.php?p=/discussion/623/pardodu-carcassonne-minis-speicherstadt-kaispeicherpatronizegipf-bits#Item_15
  July 2015
  • kalvis
   kalvis
   Sveiks! Apdomāšu par spēļu sarakstu un vakarā vai rīt došu ziņu. Esmu no Rīgas, Rīgā arī strādāju. Brīvdienās mēdzu vizināties ar riteni - Jūrmala ir sasniedzama.
   July 2015
 • cikelis
  sveiks! es labprāt paņemtu Istanbul paplašinājumu pa 15 Euro. dzīvoju Jūrmalā, bet gan jau par laikiem vienosimies.
  July 2015

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

About

Username
kalvis
Joined
April 2015
Visits
2,975
Last Active
July 2020
Roles
Member