Kur ir Hobbyshop?
  • This discussion was created from comments split from: Rudens plauktu tīrīšana.
  • nebojāju tirdziņu, bet pieprasijums pārspēj piedavājumu un  aizbrauciet lidz hobbyshop un pa 14 eiro jaunu kasti nopērciet.
  • Hobbyshop jau ir ciet!
  • nu Spicē ciet, bet webs stāsta ka veikals esot - Brivibas iela 85
    pats gan neesu bijis
  • šodien vēl gāju garām brīvības 85, tākā tur pusdienoju, nekāda hobbyshopa neredzēju
  • tātad jautājums - uz kurieni konkrēti gix223 iesaka aizbraukt?
  • Man arī interesē, kur tagad būs (ja būs) Hobby Shop
  • Es domāju, ka Hobby Shop nekur nebūs, jo ne jau bez iemesla viņi aizgāja no Spices. Es, protams, nezinu patiesos iemeslus, bet, iespējams, viņiem vienkārši neatmaksājās tur būt. Patiesībā pārāk gausi norit galda spēļu attīstība Latvijā un tas ir pašu cilvēku slinkuma dēļ, jo galda spēles tā īsti NEKĀDI netraucē cilvēkam nodarboties arī ar sportu vai makšķerēšanu, piemēram. Ja cilvēkam ir brīvā laika šad tad, viņš var izvēlēties - spēlēt spēles, vai makšķerēt, bet es teiktu, ka gada laikā var atvēlēt vismaz 4, 5 reizes kārtīgi uzspēlēt galda spēles praktiski jebkurš cilvēks. :)
  • nu viens iemesls aiziešanai varētu būt, ka atrasta izdevīgāka vieta, BET
    tā kā Spicē bija info, ka TE vairs nav, bet nebija info KUR BŪS, tad arī sliecos domāt, ka bodīte kaput...
  • Nepareizā stratēģija, viņiem bija daudzas tematiskās spēles un savādāks klāsts kā Ludo, viņiem vajadzēja tieši atrast lielāku vietu un piedāvāt vairāk spēles un mazliet arī REKLĀMAS un bizness aizietu. Leišu sīkbodnieki, atgādina Maxima - vai nu izspiež pēdējo sulu, vai arī neko! :D
  • teica atversies ap 10-15 datumu
  • tikai nepateica kur un kura gada kurā mēnesī ...
  • 2041. gada 10-15. augustā. :)
  • Es domāju viņiem vienkārši līgums ar Spici beidzās un Spice/HS negribēja atjaunot.
  • nu jā, vietā kaukādi vīni, liekas, nāks, tie jau točna vairāk var par īri sapiķot ;)
  • Simboliski - intelektuālas atpūtas iespēju tirgotājus nomaina alkohols ar savu graujošo ietekmi uz cilvēku prātiem! :D
  • Šaubos gan, ka tas spices vīna veikals īpaši pretendē uz cilvēku prātu graušanu. Vīns pat ir ļoti labi savienojams ar intelektuālo atpūtu.
    Bet, kā jau Barduchi minēja, pēc internetā pieejamās informācijas Hobbyshop jaunā adrese būs Brīvības 85.
  • Izskatās ka būs, bet nezin kad būs vaļā :D vismaz augšā liela jauna shilte uzlikta :D
  • Jā, es šodien arī garām braucu - ir izlikta izkārtne, bet, kad atvērsies, nav zināms. sanāk netālu no Ludo - 5 min. gājumā (gandrīz pie Miera/Matīsa un Brīvības ielu krustojuma)
  • Kā izskatās, telpa būs lielāka kā Spicē?
  • Nekāds diži lielais jau nebūs (par Ludo noteikti nebūs lielāks), bet varētu būt lielāks par Spices veikalu - braucot garām nevarēju novērtēt, cik tālu iet dziļumā. 
  • Katrā ziņā, tas, ka Hobbyshop tomēr būs Latvijā un, iespējams, vēl plašākās telpās, ir ļoti laba ziņa! Es saprotu, ka Hobbyshop būs Ludo konkurenti, taču tas nāks Ludo tikai par labu - neliela konkurence vienmēr ir veselīga un piespiež uzturēt vai uzlabot formu. ;)
  • Šorīt gāju garām un izskatījās, ka drīz jau vajadzētu būt atvērtam (varbūt jau šodien bija?), plaukti jau pilni ar spēlēm. Izskatījās, ka veikals būs divos stāvos pirmajā un pagrabstāvā.
  • Centrā baumo, ka ir jau atvērts, neesmu gan bijis.
  • Taisnība  šodien jau bija atvērts.
  • Un kāds tur klāsts? Mājaslapa viņiem nožēlojama, tur nekā nav. Pat Ludo ir jēdzīgāka lapa. :)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion