Xia: Legends of a Drift System
  • Es te ieraudzīju jauno Kickstarter projektu un eventuāli ienāca prātā, ka es tādu sev gribētu.

http://www.kickstarter.com/projects/1438045410/xia-legends-of-a-drift-system-0

Ja kādam vēl patīk, varu piedāvāt nopirkt tos variantu, kur ir 2 spēles 1 pakā ($175), jo tad sanāk lētāk un, respektīvi, kad atnāks sadalīt tos izdevumus.
  • Man patik. Gribetu gan sakuma paskatities tos aprakstus un padomat par finansem. 
    Dod man dazas dienas,tad atgadini par sho. Redzes ko busu sadomajis.

• Vēl kādu pusotru nedēļu var domāt un skatīties uz jaunām ekstrām - nauda viniem krājas labi

Ja kāds vēl grib - rakstiet, ir arī varianti ar 3 un 4 kopijām ar atlaidi
  • Projekts izskatās interesants. Es labprāt pievienotos.
  • Nu tad varam ņemt iepakojumu ar 3 spēlēm, vai, ja kāds vēl pievienosies, ar 4. Atlaides summa respektīvi pieaug.
  • Sveiki!
    Es diemžēl šobrīd finansiāli to galīgi nevaru atļauties - lai gan ļoti gribētos.
  • Es vēl padomāšu!...

• Ļoti vilinoši, bet arī neesmu pārliecināts, vai tuvākajās dienās varēšu dabūt lieku naudiņu...
  • Labi, naudas nav tik drastiski lielas, līdz ar to ja kādam pašlaik nav, bet rītdien būs, varu relatīvi īslaicīgu līzingu sarīkot un tās summas Kickstarteram iemaksāt.

Cits jautājums ir par to, ko mēs gribam - vienk. pamatspēli, vai pamatspēli ar sellsword'u?

P.S. Muita, laikam arī gribēs savu PVN, kad tas viss atnāks. Sūtīs no ASV.
  • Daudz domaju un izdomaju,ka nepiedalos. Ka jau katru gadu... planoju braukt uz Eseni un rur daudz interesantak varetu nauda iztereties.
  • Labi, pa brīvdienām piedāvāju sakārtot savas domas un pieņemt to galīgo lēmumu. Tad neatliksim lietas uz pēdējo dienu un kaut kad pirmdien nedaudz pietuvināsin to summu kārtējam SG, lai būtu vēl viens labums.

Pašlaik situācija ir šāda 3 cilvēki tad noteikti piedalās, viens domā. Tad, lūdzu, savu lēmumu uzrakstiet un arī savas domas par to, gribam mēs Sellsword expansion, vai nē

• Lai cik neinteresanti tas nebūtu, šajā domu sakārtošanas laikā es tomēr esmu nolēmis izstāties. Agnim taisnība, ir interesantākas spēles, par kurām atdot savu naudu. Un es pat netaisos tam gaidīt Eseni. :)
  • Es arī - nē.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion