Rudens nometne vaig?
  • Hello!

Ekspresaptauja par rudens nometnes nepieciešamību. Brīvā formā. Potenciālie datumi 7.-10. novembris, 21.-24. novembris (kas, iespējams, pārklājas ar BaltiCon, ja tas tiešām notiks), 28.nov.-1. dec.

Domas?
  • Noteikti vajag.
    Vietu varētu izvēlēties tādu, kas neuzliek lielu spriedzi uz cilvēku skaita sasniegšanu, lai var arī 4, 8 vai 12 cilvēki piedalīties.
    Centīšos būt nometnē, ja tāda notiks.
  • Vienmēr esmu par nometnēm.
    Šoreiz gan nebūšu pilnu laiku, bet ja būs, atbraukšu
  • Man ir aizdomas ka man pietiek ar vasaras un ziemas...
  • Ja notiks, piedalīšos
  • Vajag un būšu visas dienas! Pašlaik šķiet, ka visi datumu varianti vienlīdz labi.
  • ja saorgnizēsies, tad droši vien būšu.
  • vaig. cieti.
  • Par sliktu droši vien nenāks. Novembrī gan parasti daudz kas notiek, tā kā par dalību nezinu. 
  • Ideja laba - karstos Esenes jaunumus izmēģināt. Man pašam labākajā gadījumā brīvas būs tikai sestdienas un svētdienas.
  • Diemžēl visu novembri esmu tāltālu prom, citādi piedalītos. Skaudībā grauzīšu nagus ... un ceptus siseņus.
  • Vaig. Ar tikšanu gan drīzāk tikai nedēļu nogalēs, skaidri to zinot tikai, kad nāks tuvāk.
  • Vaig. Nedēļas nogale būtu lieliski.
    Ir kādas bildes iespējams apskatīt no citām nometnēm kaut kur ? :)
  • Ja 7.-10. novembris, būtu lieliski.
  • Vajag un piedalīšos. Ceru ka sanāks visas dienas, taču ja nē, tad uz 2-3 dienām būšu. Datumi visi vienādi labi.
  • Izskatās, ka atbalsts ir. 

Rudens nometne noteikti būtu īsāka, ceturtdiena līdz svētdiena max (ja ne vēl īsāk).

Bilžu no citām īsti nav, ja vien kāds nav sabildējis (bet nu pārsvarā visi vienkārši fočē spēles saviem arhīviem). Bet nu nekā tāda jau tur nav - sēž cilvēki pie galdiem un spēlē spēles. 
  • nu kur vēl īsāku nometni par 4d-7d??

4d ierodas - nepilna diena
    5d, 6d - viss ok
    7d - jau dienas vidū prieki beigušies ...

ja vēl īsāk, tad tā jau vairs nau nekāda nometne, bet tikai weekends ...

uz nometni ir vērts braukt kaut uz Ķoņiem, a uz weekendu jau jārēķina attālums vai ir tā vērts

tā ka - Dajoš nometni!!
    Lūdzu ;)
  • Piekrītu Barduchi :)
  • Lūdzu, rīkojiet paši, cik ilgi gribat. Man ir laika tik, cik ir, kurš tāpat nāks caur kompromisiem.
  • Edgar, iesaisti voluntierus, ja nepieciešams. Galvenais ir iekustināt procesu un sadalīt pienākumus ;) . Publika lielākoties  ir zināma, visam būtu jābūt OK.
  • Nu, kurš voluntierē?
  • hmm .. nometnes neesu rīkojis un voluntierēt nesanāks, tā ka visi dūži Edgaram
    bet vai tiešām nevar tā, ka rīko (3d)4d-7d, bet pats rīkotājs, ja nesanāk ņemt pilnu dalību, piedalās kad nu var?
    iekš kā ir problēma?
  • Varu piepalīdzēt, ja vajag.
  • Problēmu nav, ir tikai iespējas.
  • Galvenais, ka ir tadas nometnes :) Datumi gan drosi vien bus zinami tikai septembri vai velak, vai ne?
  • Droši vien tuvākajā laikā gan jau. Jāsazvanās ar tām vietām un tā.
  • ir provizoriskie datumi?

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion