Rudens galda spēļu nometne, 7.-11. novembris
  • Hello!

Rudens nometnei būt! Tā norisināsies novembra otrajā nedēļā turpat, kur mūsu ziemas nometnes. Pilnā informācija vēl sekos, bet galvenā jau šobrīd.

Datumi: trešdiena, 7.11., līdz svētdiena, 11.11.

Vieta: Ķoņu skola.

Izmaksas: 3 vai 4 naktis 30 EUR, 1 vai 2 naktis 20 EUR.

Ēdināšana: vēl precizēšu, bet droši vien būs iespējama (tas varētu būt atkarīgs no ēst gribētāju skaita, jo ir jāsavāc kaut kāds minimums).

Bonusi: nometne ir divas nedēļas pēc Esenes, līdz ar to tās būs dzīres jaunumu faniem, kuriem tad būs iespēja nomēģināt viskautko, kas iznācis šogad rudenī.

Pieteikšanās te: https://ej.uz/rn2018
  • Tas sanāk aiz Rūjienas, vai ne?

Vajadzētu mēģināt šoreiz beidzot ieplānot vismaz dažas dienas.
  • Super! :D
    Jā, uz ziemeļiem no Rūjienas
  • izskatās ok datumi
    būs jārezervē :)
  • Mēģinās tikt. Kaut tik darbs palaistu!
  • Šo laikam izlaidīšu...
    man personīgi labāk patiktu ja tās nometnes būtu otrā mēneša pusē
  • pagaidām izskatās OK. Potenciāli - piedalīšos, ja pēkšņi neuzradīsies kaut kas kritisks.
  • Droši vien piedalīšos.
  • Pirmā ieraksta beigās tagad ir pieteikšanās anketa, aiziet!
  • Līdz nometnei mazāk kā nedēļa, bet spēļu piedāvājuma/pieprasījuma trūkst.

Mans piedāvājums:
    Big Book of Madness
    Betrayal
    Hero realms (+kampaņa)
    Terror in Meeple City

Ja kāds izrādīs interesi arī šīs
    Earth Reborn 
    Last Night on Earth 
    Galaxy Trucker(+ visi exp)

Vēlmes:
    Shadow Hunters
    Paperback/Hardback

• Shadow Hunters paņemšu.

Mums briest Roads and Boats un Agricola partijas, tāpat standarta plānā ir TtA, tiesa, šoreiz es par to esmu tikai 80% drošs, jo šogad jau ir vairākas reizes spēlēta un es tomēr tikai divas pilnas dienas būšu nometnē (savu kopiju līdz ar to neņemšu).

Paņemšu šo to no Esenes jaunumiem, ko nopirku, kā arī vēl šo to lielāku (Dominant Species, Antiquity, Nations), varbūt kaut ko no sava kauna plaukta (Ginkgopolis, My Village), varbūt kaut ko mazāku, vidēju, gan jau vēl viskautko, ko nebūs laika uzspēlēt.
  • Droši vien interesē liekākā daļa, ko Edgars minēja. Man plānā paņemt:
    Vasco de Gamma, 
    Madeira, 
    Signorie,
    Panamax,
    GWT+exp
    Mombasa
    Age of Steam
    Bora Bora

Droši vien iemetīšu arī kādu 18XX un vēl šo to īsāku.

Skatos arī uz Tzoklin, Keyflower, Lignum, La Granja.

• Paņemšu:
    Race for the Galaxy
    The Castles of Burgundy
    Honshu
    Jaipur
    Sushi Go

Vēlētos izmēģināt kaut ko no šīm:
    Imperial Settlers
    The New Era
    Android Netrunner

P.S. Vai kādam nav brīva vieta mašīnā, kura izbrauc 3dien no rīta un atgriežas 7dien?

• Edgar, paņem gredzenu pavēlnieku...
    Man būs līdzi kāršu jaucējs :D
  • OK.

Pats arī piesakos saspēlēt.
  • Paņemšu:
    Mission: Red Planet
    Abyss
    Dice Forge
    Kaut kādus mazos fillerus.

Ja vajag, varu piemest klāt Sagradu, Azul, kaut ko no TTR sērijas.

Ar Tzolkin ir tā, ka 3x esmu ņēmis līdzi, 1x ir sanācis izpēlēt līdz pusei.... :)

Lapprāt izspēlt Ehnos, Isle of Skye
  • Sagradu gribētos izmēģināt
  • Organizēšu vienu dienu Dungeons and Dragons 5e partiju (citu, nekā vasarā). Dodat ziņu, ja ir interese.
  • Jā, piedalos.
  • Skatos, kas no senām un zināmām spēlēm pašai ir un patīk: Dixit, Codenames, DC Comics, Gloom, Exploding un Imploding Kittens. Bet vai kaut ko tādu pēc Esenes kāds spēlēs, vai man ir vērts ņemt?
  • Tev bija kaut kāds īpašais Dixit izdrukāts (krievu?), to es labprāt vēlreiz uzspēlētu. Imploding Kittens arī vēlētos izmēģināt.
  • Vai kādam, kas brauc ceturtdien (vēlams, rīta pusē), vēl ir brīvas vietas? Labprāt pievienotos!
  • Ir tā, ka tu esi tieši vienīgais, kas brauc ceturtdien...
  • Droši vien varu tevi savākt Rūjienas autoostā.
  • Lielais paldies Edgaram par pasākumu - bija riktīgi laps!
  • Paldies par pasākuma organizēšanu!
    Paldies spēļu īpašniekiem par iespēju uzspēlēt un spēļu zinātājiem par noteikumu stāstīšanu.
    Izspēlēju 25 dažādas spēles, no kurām 20 pirmo reizi ... forši, ka dažās pat izdevās uzvarēt :)
    18AL
    Abyss
    Azul
    Citadeles
    Concordia Salsa
    DC Comics
    Dice Forge
    Estates
    Great Western Trail
    Heaven Ale
    Kamisado
    Keyflower
    Kingsburg
    Majesty
    Port Royal + paplašinājums
    Power Grid
    Quadropolis
    Rise of Tribes
    Rokoko
    Sagrada
    Sankt Peterburg
    Shadow Hunters
    Terraforming Mars
    Tiefe Taschen
    Tzolkin

• Paldies visiem spēļu biedriem par nometni (vēlreiz atvainojos partijas biedriem par uzspiesto kingsburg variantu - nākamreiz tā nedarīšu ☺) + strīpaini rūtains, gaiši violets dvielis un liela, balta krūze meklē īpašniekus.
  • Nometne tiešām forša - paldies Edgaram par organizēšanu un paldies spēļu biedriem par labi pavadītu laiku! Un apsveicu Aldi ar super produktīvu nometni, 20 jaunas spēles vienā reizē ir ļoti labs rādītājs :D
  • Cipāns man pilnībā reabilitēja Five Tribes. Toties atsita jebkādu vēlmi jebkad vēl spēlēt Odin's Ravens :D
  • Paldies orgiem, viss kā ierasts bija forši.

Anitai - centos :D

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion