SECRET SANTA 2018
  • Ikgadējā reģistrācija Secret Santa sākusies iekš BGG. Šogad par nedeļu garāka pieteikšanās, t.i. līdz 18.11.2018

• Man personīgi šis būs 7.gads.
    Tagad tik wishlistu jāapdeito un jāraksta vēstule Secret Santam :D
  • 12tais gads. Tā ir gada gaidītākā aktivitāte. Uzreiz aiz BGG Christmas Card Exchange, kas arī ir mega forši. 
  • joprojām 0tais gads :D
    vienkārši dažādībai jūsu sajūsminātajā pulciņā ;)
  • Barduchi Atsūti man savu adresi. Vismaz Z-svētku kartiņu tev aizsūtīšu, lai ir kāds prieciņš. 
  • Man arī 7. gads. Varen daudz laika šajā hobijā jau aizvadīts :)
  • Es tāpat kā Barduchi :D Want smth just go and buy :D
  • Var jau arī tā, bet tas ir garlaicīgi.
  • garlaicīgums, tāpat kā daudzkas, ir subjektīvs ;)
  • Mazliet padomāju un pēc gada pārtraukuma pieteicos. Tāpēc, ka patīk dāvināt, aizsūtīt kādam vairāk, nekā viņš, iespējams, ir cerējis, un piemest klāt konfektes no tālās un nezināmās Latvijas. Par saņemšanu diezgan vienalga, jo, kā jau te izteicās, varu pats sev nopirkt, ko gribu (bet vienmēr ir arī cerība, ka tomēr tieku pie kaut kā negaidīta vai Latvijā grūtāk iegūstama).
  • 9. gads. Dear real non-Secret Santa, please something easier than Philippines or Chile this time :)
  • Ko Jūs izvēlieties pie shipping sadaļas (anywhere in the world, vai atķeksējiet konkrētas valstis?)
    Cik vispār izmaksā tāds prieks izsūtīt paciņu Eiropas robežās? Uz USA?

Kā arī, ja sūti uz Eiropu dāvanu saņem arī no Eiropas BGG lietotāja vai tas ir random?

Paldies!
  • Tā kā shipping jebkurā gadījumā diezgan liels (ja sūta no LV), tad es ņemu visu pasauli. No LV standarta paka (1-2 lielās spēles) ir 20-30 EUR robežās. Sadalījums, manuprāt, ir random.

Protams, vienmēr ir foršā iespēja, ka saņēmēja valstī/ štatā ir labi interneta veikali, no kuriem sūtot, shipping ir krietni vien lētāk.
  • Es jau vairākus gadus izvēlos USA. Man patīk, ka varu uzdāvināt ko lielāku (jo štatos spēļu cenas ir zemākas), kā arī ir liela iespēja izvēlēties starp veikaliem (daažreiz ir free shipping utjp.). Zinu, ka tā pazaudēju reālo saikni un nav tk personiskas dāvanas, un ir kam, tas ir ļoti svarīgi. Man šādi patīk.
    Ja cilvēks tiešām labs, un aktīvs, un gribas ko vairāk aizsūtīt, tad aizsūtu apsveikuma kartiņu vai kādu saldumu no Latvijas vēl atsevišķi. (mīļš ir šoko pasts, pa 5.95 sūta šoko tāfelīti/pastkarti pa visu pasauli).

Kā arī ASV var droši izvēlēties, jo tāpat akcijā lielāko dalībnieku skaits ir no ASV.
  • Heh, pārmaiņu pēc šoreiz man ticis norvēģis. Kas interesanti, apskatot spēļu sarakstu un vēlmju listi sajūta kā skatītos uz savu sarakstu un vēlmju listi. Būs interesanti.
  • Mans apdāvināmais ir no Francijas, no sākuma izskatījās skumji, jo ne vēstule, ne informācija, wishlist 11 spēles, nekas nav novērtēts, bet aizrakstot vēstuli ātri saņēmu garu, labu atbildi.
    Šogad man viss ātri ir sanācis, dāvanas jau ir ceļā (es ceru, ka cilvēks būs pacietīgs un gaidīs Ziemassvētkus, lai atvērtu paciņas). Bet līdz Ziemassvētkiem vēl pamocīšu un būs vēl paciņa ar našķiem.

Mans Santa ir no USA, pirmais teikums, ko atsūtīja bija " I, unfortunately, know nothing about your country" ^^' 
  • Esmu klasiski ticis pie mērķa no ASV. Man tas ļoti labi patīk.
    Tieši tikko piedalījos 2 akcijās, kur varēja vinnēt spēles, bet kuras sūta uz US adresi. Pārvirzīju tās abas uz mana mērķa adresi (citādi būtu sūtījis drauga ģimenei, kas dzīvo USA).

Tagad mans mērķis saņems 2 random spēles, kuras nav jaunas un nav no viņa wishlista. :) (Es to pavadu ar atbilstošām informatīvām vēstulēm). Savukārt, kad nāks tuvāk Z-svētki, tad sūtīšu spēli no kāda USA vietējā spēļu veikala.
  • Visi klusē kā partizāni! :D

Nosūtījuši/saņēmuši?

Es pats savam norvēģim aizbliezu Must have Arkham Horror (Third Edition) un Love to have Kitchen Rush

Pats saņemu divas kastes no Amazone (smuki iepakotas), kuras atvēršanu sagaidīs 24.12.2018.

Spoiler:
    Visādi citādi 'iepīkots' jau tika. Saņemšu Must have Santorini un Love to have When I Dream
  • Mans apdāvināmais ir jau visas paciņas saņēmis. Kamēr paciņas sūtījās pamocīju ar pāris mīklām un uzdevumiem. Dāvanas iepakotas gaida atvēršanas dienu. Nosūtīju viņam Love to have Coimbra un ārpus wishlist Paper Tales  kā arī mini paciņu no LV ar Hanabi, konfektēm un pāris vēl pāris mīklam.

Es esmu saņēmusi vienu no divām paciņām, tā tika iedota ģimenes biedram un iepakota, gaida Ziemassvētkus (Un es slepeni nenoskatīju kas tas ir :P ). Otrā paciņa varētu būt, ka atnāk pēc Ziemassvētkiem vai nākošgad.
  • Es savam aizsūtīju Must Have Orleans. Kā arī no Rīgas šokopasta šokolādīti, kā arī iepriekš jau rakstīju - 2 random spēles, kuras BGG biju vinnējis.

Pats saņēmu Reef un Oracle of Delphi. Biju ļoti priecīgs, ļoti patika. Negribas pat spēlēt, lai nesagrautu ekspektācijas.
  • Es savam nosūtīju Calimala, Maria un Anachrony.

Saņēmu Northern Pacific un Tramways. Norther Pacific izdevās jau izspēlēt un ļoti patika. Ir laba cerība ka Tramways arī būs labs, bet tam laikam vajadzēs drusku vairāk laika pirms paspēšu izspēlēt :D
  • Šodien saņēmu arī ortu paciņu: Man atsūtīja Roll Player un Unearth. Unearth nav no wishlist, bet izskatās diezgan interesanta viegla spēle ko varēs ar ģimeni spēlēt.
    Vienīgi Roll Player atsūtīja poļu versiju, laikam amazons ir kaut ko sajaucis, jo Santa pasūtīja angļu versiju ^^ 
  • Forši, ka apdāvinātais uzraksta kaut ko vairāk par “saņēmu!”  https://boardgamegeek.com/geeklist/247949/item/6610596#item6610596
  • vēl ir forši, ja tiek kāds prieciņš ...

(tapa teikts - Barduchi Atsūti man savu adresi. Vismaz Z-svētku kartiņu tev aizsūtīšu, lai ir kāds prieciņš.)

.. šoreiz sanāca bez .. ;)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion