Iesakiet dungeon crawler
 • Sveiki.

  Galda spēļu piedāvājumu pārvaldu slikti, tādēļ griežos pie jums.

  Mājās spēlēju šobrīd Star Wars Imperial Assault.

  Vēlos dungeon crawler typa spēli bet kas konstrukcijā satur ļoti līdzīgus elementus no Star Wars IA.

  Elementus par ko es runāju ir: co-op tipa spēle, sava veida story vai scenāriju dažādība; tai pat laikā lai varoņi atīstās ar pieredzes punktiem vai inventāru maiņu.

  Par Descent: Journeys in the Dark Second Edition es zinu, šobrīd gribu saprast kādas man vel ir opcijas?
 • Pirmais, kas nāk prātā:


  bet noteikti, ir vēl labākas opcijas :)


 • Massive Darkness vari paskatīties review vai gameplay youtube.com, lai saprastu, vai interesē.
 • Par šo savulaik bija ļoti labas atsauksmes - LEVEL 7 [Omega Protocol]
 • Diemžēl, nezinu spēli Star Wars Imperial Assault , bet mēs pagaidām spēlējam D&D sērijas galda spēles (Legend of Drizzt, Castle Ravenloft, Wrath of Ashardalon, Temple of Elemental evil). Apvienojam tās visas kopā un, protams, ar home rules, ir interesanti. Tagad tikai atliek nomedīt piekto daļu - Tomb of Annihilation.  %%- 
  Bet, cik atceros, kad bija tikai viena no daļām - Wrath of Ashardalon, arī bija interesanti spēlet.
 • LEVEL 7 [Omega Protocol] izskatās ļoti labi bet spēli laikam vairs neražo un aplūkojot i-netu kur tas būtu nopērkams. Redzu ka spēle ir ļoti ļoti dārga.

  Kāds ir to Gloomhaven spēlējis? Spēle izskatās ļoti iespaidīga. Es pareizi saprotu ka viņa ir sava veida Legacy tipa spēle, tā ir?

  Šobrīd interesnats liekas Sword & Sorcery. Papētīšu ko vairāk.

  Man jautājumi par D&D board game. Vai tā spēle ir vairāku sesiju apvienots piedzīvojums vai tomēr tu atīsti savu spēlētāju no jauna tik izvēlies citu uzdevumu? 
  Kā notiek šāda veida spēļu apvienošana (ja teiksim ir Legend of Drizzt un Castle Ravenloft). Tu vienkārši samet kopā visus mošķus?
  Kādēļ nepieciešami ir home rules?
  Kuru no visiem D&D BG tu ieteiktu izvēlēties?

 • Gloomhaven spēlēts nav, bet legacy tips tai ir. Bet it kā neesot jāsatraucas, ka būs maza dažādība spēlei (ne gluži replayability, bet kaut kas uz to pusi) un ātri vairs nebūs spēlējama kā, piemēram, Pandemic - Legacy, kuru principā paredzēts izspēlēt tikai 1x.

 • Katrai daļai (t.i. atsevišķai spēlei) ir 13 piedzīvojumi (jānogalina noteikts skaits monstru, jātiek līdz noteiktai "istabai" utt). Dažādība veidojas no kārtīm ar monstriem un "notikumiem", tā saucamās Encounter kārtis.
  Spēlē ir paredzēts katru piedzīvojumu sākt ar 1lvl personāžu un to var attīstīt tikai līdz 2lvl'am. Tāpēc mēs pielāgojām spēli mazliet atbilstošāku savām prasībām, turpinot visus piedzīvojumus ar tiem pašiem personāžiem, ar iespēju tos attīstīt līdz 6lvl, atbilstoši arī paaugstinot grūtības pakāpi monstriem. Viss notiek tīri eksperimentējot, lai būtu gan interesantāk, gan cenšoties noturēt spēli līdzsvarā.
  Apvienošana notiek tieši kā Tu saki - atbilstošās kārtis samaisa kopā. Dažreiz apvienojam arī piedzīvojumus, lai būtu mazliet grūtāk. :D Internetā var pasmelties idejas, kā to dara citi. Kā arī ir redzēts, ka šīs spēles pielāgo D&D 5th Edition noteiktumiem, kas arī liekas tīri interesanti.
  Kuru izvēlēties? Grūti teikti. Mēs sākām ar Wrath of Ashardalon, jo tā bija izlikti šeit uz pārdošanu. Pirmās trīs daļas mēdz būt Brain games veikalā, Temple of Elemental evil nācās meklēt gadu, Latvijā tā arī neatradām. Tāpēc vairāk vai mazāk jāskatās, kas pie mums ir pieejams. 
   
 • Massive Darkness izskatās arī tāds labs variants. 

  Laikam jāsaprot ko šobrīd var atrast un pa cik katru no šīm visām spēlēm pārdod.
  Sword & Sorcery
  Massive Darkness
  Kāda no D&D BG (cik saprotu labāk neizvēlēties Castle Ravenloft vismaz sākumā jo nākamajās daļās noteikumi ir nedaudz pielaboti lai vieglāk uztvertu).
 • Uzgāju vel tādai spēļu sērijai kā Zombicide, tomēr šobrīd negribu aprobežoties ar zombijiem. Kaut arī jāmin ka Zombivide Black Plague ir interensanta ideja ka zombiji ir vidus laikos.
 • Par D&D - pirmajām trim nav tik jaušama atšķirība (kaut gan ir uzlabojumi personāžu ziņā). Par Temple of Elemental evil īsti teikt nemācēšu, tik pirms pāris dienām izpakoju, neesam tikuši līdz spēlēšanai, bet izskatās, ka ir jauni žetoni, varbūt arī noteikumos kādas izmaiņas.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
  _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

 • % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion