Latvian Math trade 2016 (atsauksmes un ierosinājumi)
  • Piedāvāju, ka pie katras spēles ko atstājam veikalā pieliekam klāt lapiņu - no kā un kam tā paredzēta (ar BGG nickneimiem)

• Ok, tad arī 19os vai nu es vai Pēteris piekāps Ludo ar visām spēlēm izņemot Caylus, kas pienākas no lietotāja susuris.
  • būšu VIPā, bet no kādiem ~20:00
    Jānis varētu pateikt vai ir ar mieru atvēlēt kādu stūri veikalā, kur krāmēt šīs maiņas spēles ar lapiņām

- 1. gives "Stronghold"  to Biku-Beku 
    - 2. gives "Carson City"  to chaosman 
    - 3. gives "Bohnanza"  to mundicus 
    - 4. gives "Zooloretto"  to mundicus 
    - 5. gives "Ora et Labora"  to Zhimis 

+ 1. receives "Suburbia"  from mundicus 
    + 2. receives "Formula D"  from painkiller 
    + 3. receives "Age of War"  from hybry
    + 4. receives "Small World"  from Bibliography 
    + 5. receives "Alchemists"  from mundicus 
  • Šim varam veikalā atvēlēt spēļu telpas pēdējo palodzi. BET diemžēl mēs nevaram uzņemties šo spēļu pieskatīšanu un izsniegšanu. Un spēlēm nevajadzētu tur atrasties ilgāk par nākamās nedēļas trešdienu. Tās kas tur atradīsies ilgāk, tiks asimilētas mūsu ludotēkā ;)
  • starp citu, vai varētu pieteikties dalībnieki ar Alter Ego?
    cik sapratu, foruma Moondee29 ir treida mundicus
    jstrods —
    Bibliography
    ? —
    chaosman
    ? — hybry
  • Pieteikšos uz hybry, lai kāds cits nepaspēj.
  • Interesanti kurš ir chaosman?
  • Es esmu chaosman :)

Piedavaju visiem atstat speles Ludo un pec tam erta laika visi var aiziet un panemt savas. Tapec ka satikties viena vieta un laika domaju nesanaks un satikties ar 10+ cilvekiem diezgan problematiski.

• nu, tas tad, ja visi akceptē Jāņa noteikumus un termiņus
    personīgi man būtu izdevīgi gan atstāt, gan saņemt
    bet nevar jau zināt vai, piemēram, jstrods pagūs atdabūt nu jau it kā 1 manu un vēl pāris spēles ... :)
  • Ok. Rīt paņemšu savas līdz. 
    Saprotu, ka būs Biku Beku, kam atdošu Ad-Astra un saņemšu Friday! 
    Moondee paņemšu Nova Cry
    Rust paņemšu Innovation
    Ja Ludo atļaus, tad Streindžlova Tobago atstāšu pie viņiem (Jāņa)! 

Saprotu, ka Barduchi būs uz vakaru, Oru ļoooti gaidu :)
    Imis arī sola būt, cerams ar Pathfinder'u. 
    paliek jstrods ar Colonial. Gaidīšu ziņu! : )

• Ora būs. Cieti!
  • Te mans saraksts (Baltu_Kobalts):
    -- 1. gives "Via Appia (147)" to Biku-Beku (36)
    -- 2. gives "Lost Legacy: Flying Garden (157)" to Henjin (139)
    -- 3. gives "Dexikon (156)" to Rudens (102)
    ++ 1. receives "Letters from Whitechapel (16)" from IngussT
    ++ 2. receives "Citadels (2)" from hybry Latvia
    ++ 3. receives "YINSH (104)" from Rudens

Ar ko vēl neesmu vienojies, labprāt atdošu / saņemšu rītdien VIP vakarā. Ja nesanāks, atstāšu / paņemšu veikalā.
  • Tā kā pretenziju nav bijis, tad oficiālie rezultāti ir publicēti! (tie paši, kas bija, bet OLWLG tagad ir iespēja redzēt who wanted mine)

Barduchi un Aigars_gaa savas spēles aiznesīšu uz VIP vakaru.
  • Most wanted sarakstā interesantas lietas atklājās :D
    Biku_beku izrādās nolēma 3.pieprasītāko spēli (Takenoko) nemainīt. Un Jumanji ir ticis pie pašas iekārotākās spēles - Ora et Labora :D
  • inčīgi :)
    topa 1. piedāvāju
    2. un 4. dabūju

rezumē — liels Paldies EmilsE par pasākumu!
  • Ilgi domāju par Takenoko, bet neatradu neko tādu piedāvājumā, kas mani vairāk iepriecinātu par šo spēli. Īpaši par mīlīgo Pandu, kas ietilpst spēlē :)
  • Tā spēle ir super gan pieaugušajiem, gan bērniem - manējie ar baudu katru reizi spēlē. Ceru, ka no tevis iegūtā Game of Gnomes arī viņiem ies pie sirds - jaunas mehānikas pamācīsies :D
  • Biku_Beku: visdrīzāk ar Takenoko tu būtu dabūjis Oru, jo man Takenoko arī bija sarakstos
  • Savas promdodamās spēles pirms kādas pusstundas stundas nogādāju veikalā; saņēmēji var doties pakaļ.
  • Nu labi ka nebija nekādi Takenoko. 

Tagad jūtos vēl 2x priecīgāks par Oru. : )

Labi, ka nesanāca maiņa ar Red7, kas bija pieprasītākā no manām spēlēm, jo nevarēju to vairs mājā atrast. 
    Žēl, ka Historia neiekrita, bet es jau tā laikam nevaru sūdzēties. 
  • Kādam jau ir arī Takenoko paplašīnājums izmēģināts? Nez ludo būs kādreiz ar pieejams?
  • Man ir tāds teoretisks jautājums - gadījumā es pieteicos spēlei kas nebija izpakota/ izpančota/ atvērta utl, bet tagad izrādas ka ta bija izspēlēta?

Piemēram,
    1) Bija divas Bohnanzas, es pieķeksēju neizpakotu, bet ja tagad tā izrādas izpakota?  Nu, piemēram, man drusciņ nepatikami, bet līdz ar to, ja abas būtu spēles būtu izpakotas, tad izvēles laika es labprāt paņemtu to spēli no otra cilvēka? Un tad viņš dabūtu kādu no spēlēm?

2) Piemēram tas NovaCry neizpakots no kickstartera, varbūt tieši tāpēc es tam devu lielāku prioritāti par citu spēli, bet nu izradas ka viņu izspēlēja? 

3) Vai tagad izradas ka cilvēks atdeva kādam uzspēlēt kamēr process tika noorganizēts un spēle tiks bojāta, kāda kārtība rīkoties?

Kādas ir apmaiņas nosacījumi sakara ar to? 
  • Bonanza ar neizpakotām kārtīm tāda arī ir ;)

bet par minētajām situācijām runājot - īpaši neko laikam jau nevarētu izdarīt - viss balstās uz pašu geimeru godaprātu.
    sliktākais scenārijs - ja nevar saņemt treidā solīto spēli attiecīgā kondīcijā, tad visdrīzāk netiek atdota paša solīta spēle un tiek norauts podā praktiski viss pasākums

cerams, ka visi to saprot un attiecīgi rīkojas - nepārpušķo spēles kondīciju un pārbauda vai ir pilns komplekts.
    kautkā tā
  • nogādāju visas spēles ludo veikalā.
  • ari atstāju savas spēles Ludo veikalā
  • Kiril, - mans 2. gives "Carson City"  to chaosman - Ludo veikalā ;)
  • Nova Cry nav ne reizi spēlēts. 
    Iespējams, ka kārtis ir izņemtas no iepakojuma.. nepārbaudīju pirms liku sludinājumu, jo, zinādams, ka tas nekad nav spēlēts, iespējams piemirsu, ka saņemot esmu atvēris iepakojumu/s. 

Ja ir kāda pretenzija, varu ņemt atpakaļ un kompensēt naudā vai pasūtīt jaunu lai piegādā. 
    Mana vaina, ka nepiegāju pie plaukta un neaprakstīju, ka plēve varētu būt noņemta (tā kā mani pašu apgrūtina punch'ošanas fakts utt, manā galvā izpančotai ir pat lielāka vērtība nekā ka man vēl jātērē laiks, bet tas esmu tikai es + tur laikam nebija ko pančot un kārtīm droši vien labāk ka ir plēvē, pat tad ja tās aiztiktas vienreiz atverot). 
  • nja, Jumanji ...
    ja vēl ar Red7 (bija arī manā listē) būtu sanācis feils - tas būtu iekļauts maiņā - tad tavs ieguldījums būtu graujošs :D
  • Man bija teoretisks jautajums :) viss ir kartiba ar nova cry/bohnanza.
  • Tas ir sarežģīts jautājums.
    Pa lielam visa šī sistēma darbojas uz godaprata un community principa.
    Viena lieta, ko var darīt ir mēģināt savstarpēji vienoties par abpusēji apmierinošu risinājumu (piemēram monetāro kompensāciju). Ja tas neizdodas, tad to var publiskot, kas nozīmē, ka konkrēto lieotāju varētu izslēgt no turpmākas dalības math trade un iespējams arī kaut kādām sankcijām no BGG puses. Tajā pašā laikā ja lietotājam ir tikai tukšs BGG konts, ko nevar īsti sasaistīt ar konkrētu cilvēku, tad tas ir ar mazu rezultātu. Nezinu visas detaļas, bet zinu, ka nesenā UK Math Trade viens lietotājs vienkārši atteicās izpildīt savu math trade pusi vai pazuda no BGG. Rezutātā comunity sameta naudu, lai saņēmējs nepaliktu bešā.
  • Piemirsu noziņot, ja nu kas, piektdien spēles no susuris tika nogādātas Ludo.
  • tur susurim bij liels maiss no manis ar MTG
  • Ir saņemts :)
  • Viss saņemts un nogadāts piektdien. Paldies visiem un organizatoram. Un Imantam par jauku Conan partiju.
  • Vel gaidām spēles no Chaosman.
  • Es vēl gaidu, kad Biku_Beku atradīs manu Friday kopiju un jstrods atgūs Colonial. 

Kārli -ceru, ka Tobago esi savācis no Ludo
  • 2/3 ir, palicis Vs System 2PCG no Chaosman
  • Super pasākums, gaidam nākamo, kad arī piedalīsies tie, kuri šoreiz nepiedalījās. Es atradu vēl vienu spēli, kuru nākamreiz likšu uz trade. Gan jau citiem ir līdzīgi. Un noteikti kādas spēles atgriezīsies piedāvājumā jo jaunajiem īpašniekiem kaut kas nepatiks :D
  • @Jumanji vēl neesmu, bet domāju šovakar aiziet pakaļ. Cerams, līdz tam laikam Chaosman būs atnesis arī Senji.
  • Visas manas speles ir Ludo.
    Trains
    VS System
    Arkadia
    Spartacus
    Senji
    Rogue Agent
    Doomtown

Varat braukt pakaļ :D

Ka ari Fire in The Lake Aigaram. ;)

Es sanem 5 no saviem.

Un vel viena lieta, ja kads dzivo Kengaragsa un grib uzspelet kaut-ko varam sazinaties.  :)>-
  • Nja.. cilvēki te bļaustījās par mani, bet es joprojām neesmu saņēmis 2 no savām četrām spēlēm. : (
  • opsā ...
    nu nosauc tad konkrētos atbildīgos, varbūt kāds zin kā var pabakstīt
    laika jau tā kā gana pagājis

vai tie ir šie? - "Es vēl gaidu, kad Biku_Beku atradīs manu Friday kopiju un jstrods atgūs Colonial. "
  • Zinu. Esmu vainīgs. Tā arī nezinu kur ir Friday. Sazinasos ar Uldi privati.
  • Esmu atguvis Civ un Colonial - centīšos noorganizēt atdošanu ASAP.
  • Doma ir atkārtot Math Trade februāra sākumā/vidū. Datumi varētu būt 09.02. priekš Geeklist un 16.02. priekš Wishlista.
    Ja ir kādas atsauksmes, ierosinājumi vai kas cits, labprāt gribētu dzirdēt :)
  • aizzzziet! ;)
  • Labprāt piedalīšos, jo gribu aizmainīt divas spēles, tikai nedaudz jātiek skaidrībā ar sistēmu.
  • Ielikšana listē līdz 09.02. un vēlmju apstiprināšana līdz 16.02. Man perfekti der, jo martā, iespējams došos garākā komandējumā, līdz tam varētu paspēt samainīt. Man kādas 4 spēles būs uz mainīšanu.
  • O, mēģināšu atkal...

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

No poll attached to this discussion.

In this Discussion

Tagged