Latvian Math trade 2016 (atsauksmes un ierosinājumi)
  • Gaidam nākamo!
    Iepriekšējais Geeklist: https://boardgamegeek.com/geeklist/213855/latvian-math-trad
    Tiem, kas nezin kas ir Math trade un kā tā atšķirās no parastas apmaiņas, tad parastā apmaiņā 2 cilvēki savā starpā veic maiņu, bet math trade ir apmaiņa, kurā lielāku cilvēku grupa norāda spēles, kuras vēlas mainīt, kuras no citu norādītajām spēlēm vēlās saņemt un programma veic aprēķinu, kurā veido apmaiņas ķēdi, lai iegūtu pēc iespējas vairāk maiņas darījumu. Līdz ar to rezultāts izskatīsies apmērām šāds - spēlētājs A dod spēli spēlētājam B, spēlētājs B dod spēli spēlētājam C un spēlētājs C dod spēli spēlētājam A. Šādas ķēdes attiecīgi varētu būt īsākas vai garākas atkarībā no piedāvājuma un pieprasījuma. 

Atsauksmes un ierosinājumus lūdzu
  • 1. ir vēlme piedalīties
    2. iespējams, ka tests noder, bet varbūt uzreiz aiziet pa īstam
  • Ir vēlme.
    Laižam pa īsto.
    Paldies par iniciatīvu.
  • es šo to varētu ar pielikt!
  • Ar prieku
  • Piedalos, bez testiem.
  • Would be interesting to try it.
  • 1. jā, labprāt
    2. ideja skaidra, var arī bez testa 
  • 1. Jā
    2. Varam 1. nesaukt par testu, bet, būtu jābūt piekāpīgiem noteikumiem ,kas ļautu, liela feila gadījumā tomēr, labot savus uzstādījumus.(Tur ir kur sapiņēmrēties)\; īpaši, ja zini ko gribi un ko par to esi gatvs dot) :)
  • Varētu pamēģināt.
  • Jauki dzirdēt, ka ir interese.
    Mēģināšu nākošās nedēļas sākumā palaist, jo diez vai šonedēļ izdosies visu sakārtot. Katrā ziņā būs ar termiņi būs gari, lai tiem, kas dodas uz Essen būtu iespēja piedalīties pēc atgriešanas. Šobrīd domāju 19.10. kā deadline spēļu pievienošanai sarakstam un 26.10. izvēles veikšanai.

Lielus feilus (piemēram, TI3 iemaina pret love letter) es domāju varēsim risināt, bet nu tas ir trausls jautājums, par to kur novilkt to robežu, kas ir liels feils.
  • Gribētu piebilst par lieliem failiem. Tā jau ir Mathtrade ideja, ka cilvēks dod savu spēli un pretī arī izvēlas spēli, ko viņs grib un ir gatavs pret to atdot. Pārējie posmi aiz cilvēka maiņas starp A un B vairs nav nekāda problēma. Piemēram.
    Es mainu TI3 un zinu, ka īpaši TI3 nav nevienam vajadzīgs un izvēlos Specter Ops vai Mice and Mistics pret savu TI3. Super, es dabonu.
    Nākošais cilvēks atdod savu Specter Ops un pretī izvēlējās Castles of Burgundy un dabon.
    Cilvēks, kas atdeva Castles of Burgundy dabon Spyfall.
    Cilvēks, kas atdeva Spyfall dabon Jaipur.
    Cilvēks, kas atdeva Jaipur dabon Bohnanza.
    Cilvēks, kas atdeva Bohnanza dabon manu TI3.
    Ķēde ir noslēgusies un katrs cilvēks dabūju to, ko viņš gribēja. Pēdējam fruktam, protams, ĻOTI nospīdēja, bet tā ir arī savā ziņā Mathtrade burvība. Nevajag ieslēgt mantkārību un skaudību, ja kādam tā ir. Jā, visi dabūju to, ko gribēja un viss.
  • Būšu tas skeptiskais letiņš, kas prognozēs, ka nekas nesanāks. Galvenokārt tāpēc, ka par mazu mums tas tirgus un pieejamo spēļu apjoms.
    Bet, protams, ka piedalos, kā savādāk.
    Nekad gan nav gadījies tādā piedalīties, tāpēc ir daudz neskaidrību. Šī iemesla dēļ domāju, ka ne tikai man būtu ļoti forši kāda instrukcija, kā tas process notiek. Respektīvi, uz minēto piemēru bāzes, es kaut kur ieķeksēju, ka esmu gatavs dot TI3, Spyfall un Jaipur, bet gribu dabūt kādu no dažādām spēlēm, t.sk., Love Letter. Vai nav tā, ka ar to brīdi esmu garantējis, ka tādu maiņu izdarīšu lai vai kas, vai arī pastāv kādas iespējas atpakaļceļam? Tobiš ne jau piečakarēt sistēmu un izstāties pēdējā posmā, bet kaut vai tajā pašā brīdī pārbaudīt, vai ir pieejams kaut kas interesants un izvērtēt, vai tas interesē, vai tomēr nē.
  • Protams vispirms ir jāpamēģina, lai zinātu strādās vai nē. Protams nevajadzētu gaidīt brīnumus. Skatījos statistiku par Vācijas un UK math trade un parasti tur tiek apmainītas ~15% piedāvāto spēļu. Tajā pašā viss atkarīgs no piedāvātajām spēlēm un cik liela dalībniekiem ir vēlme dabūt kaut ko jaunu.

Par izvēlēm ir tā, ka katrai spēlei, kas izlikta piedāvājumā tiek veidots savs vēlmju saraksts. Tātad ja izliek piedāvājumā TI3, Spyfall un Jaipur, tad var norādīt, ka ir gatavs mainīt tikai, piemēram, Jaipur pret Love letter.
  • Bet vai var tā, ka izliek tikai piedāvājumus un nenorāda neko konkrētu ko grib pretī? Pēc principa, ka man ir spēles, kuras kādam noteikti patiktu un noderētu, bet pats pat nezinu, pret ko labāk gribētu iemainīt. Un kad uzrodas dažādi varianti, tad izvēlēties sev interesantāko.
  • Process ir apmēram šādas:
    1. Sākumā izliec spēles, kuras būtu gatavs iemainīt, sarakstā.
    2. Kaut kādā brīdī saraksts tiek slēgts un nosinhronizēts - vairāk spēlēs nevarēs pievienots.
    3. Veic izvēli, ko pret ko esi gatavs mainīt, un līdz noteiktam termiņam apstiprini izvēli.
    4. Tiek aprēķināti rezultāti, kur tad varēs redzēt vai kaut kas tiek mainīts un ar ko.
  • ja 3. punkta laikā spēlei nav ielikts pret ko gatavs mainīt, tad tā vienkārši paliek out of business?
  • Ja 3. neko neieliek, tad paliek out of business, līdz ar to nav obligāti jāatrod kaut kas pret ko būtu gatavs mainīt.
  • Tā galvenā doma ir tāda. ka ja tu pats neieķeksē, tad nevari dabūt to ko negribi un otrādi, neatdosi kaut ko lielu pret mazu, ja vien to negribi.
  • ok
    tad vēl jautājums:
    ja man ir kādas spēles 2 ne visai lieli papildinājumi - tos var jūgt kopā vai katra 1 vienība jāliek atsevišķi?
  • Atradās laiks arī šodien tam pieķerties. Īsumā- it is live:
  • That geeklist does not exist

^ Es dabūju šo
  • Viens lieks ķeksis bija palicis, tagad vajadzētu būt ok
  • Barduchi - vari likt kā vēlies. Ja liksi, kā atsevišķus varēsi mēģināt dabūt 2 maiņas, vai ja liksi kopā tad potenciāli 'vērtīgāku' maiņu.

Neesmu to pieminējis, bet noteikumi nav akmenī kalti, un ja ir ierosinājumi, kļūdas, kas jāsalabo, utt, tad dodiet ziņu.
  • Es arī iemetu pāras spēles, kas netaisnīgi krāj putekļus manā plauktā.
    Ceru, ka šīs lielās kastes padarīs šo MathTrade pievilcīgāku:

Merchants & Marauders
    Letters from Whitechapel
    Space Cadets
    Colonia

• Tirgoņi un marodieri noteikti padarīs listi pievilcīgāku.
  • Emīl, vari lūdzu pielikt geeklistei arī RPGGeek ķeksi? Tas ļautu pievienot rpg item'us, un es labprāt ieliktu math trade visādus rpg produktus.
  • Tanī OLWLG vajag pie maiņas likt 1 vai vairākas spēles pret to ko vēlos?
    Nav īsti saprotams algoritms kā rēķinās max izdevīgumu. Ja ieķeksēšu 2 spēles pret, piemēram, Suburbia, tad algoritms paņems manas divas spēles un centīsies izdarīt visu iespējamo, lai es dabūtu Suburbia? Vai rēķinās divus alternatīvos variantus ar katru ieķeksēto spēli atsevišķi?

Attiecīgi jautājums vai ieķeksējot pie kādas spēles >1 es automātiski pasaku, ka šķiros no visām ieķeksētajām spēlēm? (and vai or jautājums?)
  • Vēl, pie katras spēles, kuru tu izvēlies var norādīt svaru. Jo lielāks, jo vairāk tu gribi to spēli iegūt, kas izvēlei piešķir papildus dimensiju.
  • Man liekas prioritātes nav ieslēgtas uz šo MT.
    Par algoritmu precīzi nepateikšu, kā tas strādā, bet globāli vajadzētu būt, ka skatās, lai būtu pēc iespējas vairāk apmaiņu.
    Ja pie kādas spēles ieķeksē >1 no savām spēlēm, tad ir OR arguments. Līdz ar to apmaiņas būs 1 geeklist item pret 1 geeklist item. Līdz ar to nebūs tā, ka tu atdod visu pret ko ieķeksēji, lai dabūtu vienu spēli. Faktiski, jo vairāk atķeksēsi, jo lielāka iespējamība, ka kāda no spēlēm apmainīsies.
  • Vai tiešām var izslēgt prioritātes? Būtu tomēr forši norādīt, ka vispirms, es gribētu iemainīt mazo spēli pret to ko gribu, un tikai pēc tam, ja tiešām nekādi, tad lielo :)
  • Man ari ir interesanti kā darbojas prioritātes/maiņas uzstādījumi. Vai es varu uzstādīt ka gribu mainīt vienu lielu spēli pret vairākām mazām (ja tās ir sastādītas ka atsevišķi Itemi). Vai es varu dabūt vairākas spēles, ja tās apvienotas zem viena Itema?
  • maiņa vienmēr būs 1 item pret 1 item. Līdz ar to kaut ko lielu pret vairākām mazām lietām apmainīt nevarēs, izņemot, ja tās ir apvienotas vienā geeklist itemā. Beigās būs iespēja redzēt who wanted mine un līdz ar to iespēja sarunāt privātās apmaiņas :)

Defoltā prioritātes nav ieslēgtas un priekš pirmās reizes negribu neko sarežģīt.
    Katrā ziņā cik saprotu, tad prioritātes strādā uz tavām vēlmēm, kā tie-breaker, nevis paša piedāvājumu (t.i. tu nevari noteikt ko pirmo gribi atdot). Piemēram ja tu atzīmējis, ka spēli A esi gatavs mainīt pret Suburbia un Love letter, tad prioritāte skatītos kuru spēli tu gribētu vispirms. Esošajā situācijā tas laikam būs random.
  • Gaidīsim kamēr vairāki cilvēki pievienos spēles, paigadam it ka par maz spēļu.
  • Pec Essenes pielikšu arī savas spēles!
  • Varētu to geeklisti pielikt pirmajā postā, lai visi redz, kur jāspiež!
  • Note that for wants submission (via OLWLG) as long as the OLWLG tells you it was successfully submitted then it was submitted even though it was unable to send the geekmail (the geekmail simply contains the same summary as you should have reviewed when you submitted).

tātad , ja nav saņemts geekmail, par iesniegto want listi, bet want liste ir redzama profilaa tad viss ir ok.
  • cik saprotu, tad pec prioritatem var saskirot savaa want listee - tur kur ir ailiite cipariem - jo lielaaks cipars jo lielaaka veelme peec konkreetaas speeles. kaa arii ja uz vienu speeli iesniedz vairaakas apmainjai tas arii noraada uz sho speeli kaa primaaro.
  • Wow, thanks for the comment. I somehow skipped the fact I need to setup things in the OLWLG!
  • Ņemam vērā, ka OLWLG tiks nosinhronizēts un vēlmju iesniegšana tiks atvērta pēc spēļu pievienošanas termiņa, tāpēc pagaidām nav kur steigties ar OLWLG.
    Un OLWLG pie konkrētās MT ir ikona ar 3 cilvēciņiem. Tur varēs redzēt, kas ir iesnieguši savus wishlist. Tajā pašā laikā līdz šim nav gadījies, ka geekmail apstiprinājums nebūtu atnācis.
  • Savus ielikšu rīt.
  • Ielikšu rīt
  • pēc deadlaina arī var likt?
  • Nē, pēc deadline vairs nevarēs. Geeklist tiks slēgts jaunu spēļu pievienošanai. Varēs tikai komentēt.
    Ir iespēja pievienot kaut ko tagad un precizēt komentārā vai, ja spēle tomēr netiek mainīta, tad vienkārši ķekšus tai spēlei nelikt OLWLG.
  • Vai kādam būtu interese mainīt Netrunner papildinājumus, kas ir paciņās pret Imperial Assault papildinājumiem, kas ir paciņās ? Pilnīgi jaunus, nespēlētus.
  • Geeklist noslēgts!
    Let the fun begin.
  • Tagad jāiet uz OLWLG un jānorāda, ko pret ko gribam mainīt, ja?
  • Kaut kā tā :)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

No poll attached to this discussion.

In this Discussion

Tagged