• Lūk esam ielikuši iekš BGG.com noteikumu apskatu mūsu jaunajam veikumam Ice Cool (ex. Fish Off). Visi lūgti aplūkot.

https://boardgamegeek.com/video/90512/ice-cool/rules-preview
  • baigi interesanti, kāda ir auditorija plānotā, jo skaidrs, ka pieaugušie ar spēku (kā piemērā video) var uzveikt mazos, kā playtestos ar šo lietu gāja?
  • testos gāja labi - mani sīkie-skolnieki jau ne pirmo mēnesi prasa - kad būs spēle!?
  • no kāda materiāla ir tie pingviini, nesapeeja ar knipi sist pa vinjiem?
  • tipa pacieta plastmasa, bet problēmu nebija.
    tur jau jāiemanās vairāk ar aprēķinu, ne spēku
  • Tur tiešām ir vairāk ar aprēķinu. Spēks reizēm palīdz, bet būtībā spēle ir uz precizitāti balstīta. Tiesa, viena no sišanas metodēm ir ar knipi pa pingvīna galvu, lai lec, bet nu tās laikā man tiešām parasti sanāk sāpīgi, tāpēc ar to nav sanācis aizrauties (citiem gan sanāk labāk).
  • Kad plānots, ka šis varētu parādīties veikalos?
  • Ja viss notiks kā plānots tad jūnijā.
  • izskatās iespaidīgi, malači! Lai veicas
  • Man kārtējo reizi gribas pakurnēt par 2-4 spēlētājiem (izskatās, ka spēle varētu būt pilnīgi normāli piemērota arī lielākam skaitam), bet atskaitot to man ideja pat ļoti patīk. :)
  • Patiesībā ar katru nākamo spēlētāju dramatiski pieaug spēles ilgums. Man 4 spēlētāju ilgums šķiet ok, bet ekstra 15 minūtes par piekto priekš flicking game jau liekas par daudz. :)
  • Nopietni, +15 minūtes pie 20 minūšu spēles no viena papildus cilvēka? Kādā veidā?
  • Elemntāri. 1 lieks spēlētājs ir plus 25% katrā raundā, lai šis cilvēks varētu veikt savu gājienu. Tātad jau 25 min. Plus nāk klāt vēl viens raunds, kas ir vēl 25% klāt no kopējā un jau ir ~32 min.
  • Tieši tā. Tas spēles modelis paredz tādu kvadrātisku progresiju. Pieņemot, ka gājienu skaits vienam spēlētājam līdz raunda beigām ir vienmēr tāds pats (apzīmēsim ar X), kā arī pēc noteikumiem ir tik raundu, cik spēlētāju, tad 3 spēlētāju spēlē būs 3*3*x, 4 spēlētāju - 4*4*x, bet 5 spēlētāju jau 5*5*x gājienu. No pieredzes vienā raundā katram spēlētājam varētu būt ap 6-7 gājieniem, līdz ar to redzam, ka 5 spēlētāju spēle jau ir kādu pusotru reizi garāka par 4 spēlētāju spēli. 
  • man pozitīvi pārsteidza visu laukuma salikšana vienā kastē, tas tik ģeneāli izdomāts
  • henjin - man šķiet, ka laukumu salikšana kastē ir "selling point". Tas ko pēc tam dara ar pingvīniem, ir tikai izklaides elements :) palabojiet, ja man nav taisnība? :)
  • Yup, apmēram tādas arī ir tās cerības.
  • fish off 
  • pirmajā reizē skatoties video vienu brīdi nodomāju - reku inčīga Brain Games interpretācija - Brian Gomez :D
  • video tika pieminēts kickstarters vai tas vēl ir aktuāls jautājums?
  • Tā kā pēc pēdējās izstādes Vācijā ir liela partneru interese mesties klāt pirmajam metienam, tad par 99% KS tomēr nebūs. Protams, dzīve var ieviest izmaiņas, bet nu visticamāk vienkārši jūnijā spēle jau būs pieejama.
  • cerams ka esot amerikā nosūtījāt Tomam vienu. gribētu redzēt viņu review.

Un tas, ka paši BG salikuši 10niekus sākuma reitinga būstam, protams, šķiet 'fishy', bet nu laikam jau tāda tā mārketinga pasaule :)
  • Hello!

Mums ir uztaisīti noteikumi, bet, pirms tos laist dzīvē tālāk, vēlētos vēl dabūt daudz kritikas par tiem. Vai te ir kāds, kas līdz, vēlākais, ceturtdienai ir gribošs un gatavs tos izlasīt? Atlīdzībā mazliet Brain Games naudiņu un iekļaušana spēles pateicību sadaļā. Ja ir interese, tad, lūdzu, privātu ziņu (bet tikai tad, ja tiešām to vari izdarīt līdz ceturtdienas ~vidum).

Paldies!

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

No poll attached to this discussion.

In this Discussion