Braing Games runā
 • Jauki, ka ir kāda jauna informācija brain games mājaslapā.
  No šī ieraksta http://www.brain-games.lv/blogs/brain-games/88007235-ko-sagaidit-no-brain-games-2016-gada rodas jautājums, vai tiešām tiešām mums ir cerība uz katanas paplašinājumu pārizdošanu un ja nav noslēpums - kurus tieši? Loti gribētos iegūt pilsētas un bruņinieki :)
 • Sveiks!

  Jā, tāda cerība tiešām ir. Pilsētas un bruņinieki mums ir plānā jau kopš pagājušā gada, tiesa, bija dažādi sarežģījumi (galvenokārt, cena), kas vēl neļāva mums izdot. Tieši šobrīd kolēģi ir izstādē Vācijā, kur notiek arī sarunas ar Katanas tiesību turētājiem par šo paplašinājumu, pēc kurām tad arī varēs secināt, vai un kā mēs to izdosim. Būtībā iespējamie scenāriji ir trīs:

  1) Paplašinājums tomēr netiks izdots, jo tam būs pārāk liela cena vai kādi citi ierobežojumi (tur ir specifiski noteikumi, vai un kādas valodas var būt uz kārtīm/ lauciņiem).

  2) Viss kārtībā, paplašinājums tiks izdots un droši vien būs pieejams gada otrajā pusē.

  3) Kaut kas pa vidu, kā rezultātā mēs varētu izdot to, ja savāksies nepieciešamais pre-order skaits.

  Protams, uzreiz ir jāpiebilst, ka, tā kā šobrīd ražo vairs tikai jaunā dizaina un modeļa Katanu, tad arī P&B būs jaunā dizaina, kas nozīmēs savietojamību ar jauno pamatspēli. Pastāv iespēja, ka kaut kādā pusneglītā veidā varēs savienot arī ar veco, bet vēl nav sanācis iedziļināties, cik liela un vai vispār tāda iespēja būs. 
 • Super tas jau ir kaut neliels cerību stariņš, lai izdodās.
  Ko īsti var saprast ar jauno dizainu? Būs vēl jaunāks dizains par esošo base, kas ir no tiem plastmasas krokodilu ceļiem? (man ir šis izdevums)
 • Tas ir tas pats ar krokodilceļiem. Tiesa, P&B gadījumā tas dizains pat ir tīri labs.
 • vai es saprotu pareizi, ka Katanas TM ir pārdots nesen citiem izdevējiem un tas varbūt rada kaut kādas problēmas ar šīm pārizdošanām? (jauni alkatīgi saimnieki, kam jāatpelna ieguldijums?)
 • Hmm, neko tādu gan neesmu dzirdējis. Cik zinu, īpašnieki joprojām ir Kosmos Vācijā. Vienīgi tur ir dažādi pigori ar tiesībām, piemēram, angļu versijas tiesības ir Mayfair, kas bāzējas ASV. Mēs esam Eiropā, kur tiesības ir pašiem Kosmos, bet nav atļauts izmantot angļu valodu uz komponentiem (ja nemaldos).
 • angļu versijas tiesības ir Mayfair, kas bāzējas ASV

  Man šķiet, ka nu jau ir Asmodee. Pirms pāris nedēļām vismaz bija tāda superlielā ziņa.

  Rekur arī source no Mayfair pašu lapas.
 • Aha, nu tad arī ir tas darījums (kas mūs gan laikam nekādā mērā neskar).

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

No poll attached to this discussion.

In this Discussion