Kur pirkt spēles?
  • Lai gan vienmēr pirmā vieta kur iegriežos ir Brain Games veikals, pieredze rāda, ka bieži vien populāras (un, teorētiski, nemaz tik retas) spēles tur nav pieejamas vai tiek ļoti ātri izpirktas. Tad nu ilgi jāgaida uz pievedumu, jācer, ka šeit tiks ielikts sarksts ar svaigāko pievedumu vai arī tev atsūtīs e-pastu, vai pazvanīs, ka kārotā spēle ir atkal plauktos (šis punkts kaut kā īsti gludi nestrādā). HobbyShop cenšos neapmeklēt - jāatbalsta vietējie :)

Kur vēl jūs pērkat spēles?

Šobrīd esmu konstatējis 2 lietas:
    1) bookdepository.com - ja tevi interisē Fantasy Flight Games produkcija vai kāda cita spēle no šī saraksta: https://boardgamegeek.com/geeklist/71514/buying-board-games-bookdepositorycom + Bezmaksas piegāde.
    2) ebay - ir dažkārt iespējams atrast spēles, kuru cena + piegādes izmaksas ir visai pieņemamas, nedaudz virs LV cenām. Taču ne vienmēr ir iespējams noskaidrot, kādu spēles izdevumu (versiju) tu īsti pērc.

Pārējos variantos pārsvarā ir atbaidoša piegāde maksa, kas spēli sadārdzina līdz pagalam nepievilcīgam apmēram.
    Varbūt ir kādi varianti, kurus esmu palaidis garām?
  • Ir pirkts iekš Amazon.de
    Spēles vācu valodā bez language dependancy, ko izdevuši Queen un Pegasus, tur bieži ir ar lielām atlaidēm. Piegāde uz LV arī pieņemama.
  • Amazon.de, vismaz X-Wing'am var redzēt, vai spēles ir vācu/angļu valodā.
    Nedaudz parokoties var atrast angļu valodā.
  • Ja nav @Brain Games un nav @HobbyShop, tad pērku Amazon.co.uk.
    Ir gadījumi, kad arī tur ir Out of stock, bet tā ir bijis reti.
    BookDepository esmu pircis tikai vienreiz, vienu Xwing kuģi. Bet nu tas nelielais kuģis no UK nāca ~5 nedēļām, tad atmetu ar roku. :)
    Agrāk pirku arī no Ebay. Bet līdz vienai reizei, kad saņēmu spēli ar smagi bojātu iepakojumu, un tirgotājs atteicās mainīt/atgriezt naudu.
  • http://www.fantasywelt.de itkā ir 13 EUR flat rate (neesmu pats vēl neko tur sūtījis), tā kā ja ņem 2-3 spēlēs, tad diezgan izdevīgi, bet protams valodai jāseko līdzi.
    Pērkot tikai 1 spēli droši vien Amazon ir draudzīgākā alternatīva.
  • http://www.buecher.de
    Spēļu klāsts nav tik liels, bet toties piegādes maksa ir pieņemama - 6.95 EUR.
  • Man patīk www.lautapelit.fi .
    Pēdējā laikā gan atlaides ir tikai Skandināvu versijām, bet ik pa brīdim arī kāda ENG versijai ir laba cena.
    Šipings ap 10 EUR, un pārdevējs atsaucīgs - vienmēr komunicē un, ja ir jautājums atbild.
  • Paldies par dalīšanos pieredzē un interesantajiem variantiem.
    Ir ko pētīt :)
  • Vislabākā vieta ir Esenes spēļu izstāde oktobrī - tur praktiski var atrast jebko (es teiktu - 90%), taču ne vienmēr (piemēram, šogad) sanāk aizbraukt. Parasti tur sapērkos vismaz 50% no gada laikā pirkt plānotajām spēlēm.   
    Ludo// Brain games arī piedāvā diezgan plašu jaunāko (t.i. aptuveni pēdējo trīs gadu) spēļu izlasi, tāpēc arī tur pa kādai spēlei papildus tiek nopirkts.
    no internetveikaliem, kas darbojas tepat Latvijā, esmu pasūtījis arī caur kriso.lv - principā grāmatu veikals, taču, ja ir vēlme nopirkt kādu diezgan populāru un nesen Vācijā izdotu spēli, tad parasti to var arī caur turieni pasūtīt. Nedaudz var atbaidīt piegādes laiks - pat 3 - 4 nedēļas (norādītajā cenā ir iekļauta arī piegāde pa pastu).
    no ārzemju veikaliem ir pirkts no jau minētā lautapelit.fi, amazon.de (bet diezgan sen), thegamefreak.nl, bet visbiežāk ir pasūtīts no franču philibertnet.com .
    mani pašu interesē jūsu pieredze ar BGGstore http://boardgamegeekstore.com - vai kāds no turienes kaut ko ir pasūtījis? cik maksā piegāde (aptuveni) uz Latviju?  

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion