Pārdodu Takenoko, Elder Sign, Sail to India un vēl citas 14 spēles
  • Laikam esmu nonācis līdz tai fāzei, kad jāsāk ierobežot sava spēļu kolekcija.
    Tā teikt, lai ienāktu kas jauns, jātiek vaļā no esošā.

Lūk, arī pašas spēles:

Airborne Commander (2014) - € 25 20
    Alley Thieves (2014) + Guild Expansion (2014) - € 15 10
    D-Day Dice (2012) - € 30 25
    Grand Cru (2010) - € 20
    Last Call: The Bartender Game (2010) - € 15 10
    Ming Dynasty (2007) - € 15 10
    Sail to India (2014) - € 15
    Stalag 17 (2011) - € 15 10
    Through the Ages: A Story of Civilization (2007, 2ed, 1st printing) - € 30 25
    Warhammer: Invasion (2009) - € 15
    Wings of War: Famous Aces (2004) - € 15

Romolo o Remo? (2013) - € 35
    Robin (2014, ar autora parakstu) - € 20
    Pergamon (2011) - € 20
    Mascarade + Le Maudit + Usurpeur (2013, ar autoru parakstiem, franču valodas izdevums) - € 20
    Lewis & Clark (2014) - € 35
    Carcassonne + Upe (2008, Brain Games ed.) - € 15

Izskatīšu arī maiņas piedāvājumus.
    Rakstiet tepat vai uz grenins@outlook.com
  • St petersburg ņemu!
  • @gix223 - nosūtīju PM.
  • Man varētu interesēt El Grande, Sherlock Holmes, Takenoko. Bet tikai maiņā. Vai tev kaut kas no mana for trade list izskatās vilinoši?
  • Cik būtiski atšķiras TtA Second edition, First printing no pēdējā Third edition un no 2nd ed.,2nd printing?
    Vai tikai izdevējs vai arī būtiski kaut kas ir uzlabojies komponentēs etc.?
  • @Streindžlovs Vai tu apsvērtu domu man iemainīt Compounded? No trade listes nekas tā īsti nevilina.
  • @IngusT Atšķirības, lai arī spēlēt netraucē, ir samērā būtiskas. Te sīkāk: https://boardgamegeek.com/boardgameversion/21188/english-second-edition-first-printing
  • Pats pie Fix-pack neesi ticis? Citādi tas scoring track šķiet lielākā problēma ar ko sadzīvot - kā risināji, ja nav tas fix-pack?
  • Fixa diemžēl nav. Var izmantot tādu kā scoring track atzaru, kas iziet no laukuma un tad ienāk atpakaļ. :-/
    Bet vispār var apbrīnot izdevēja nespēju nokontrolēt to visu pirms izdošanas...
  • Compounded man ir maz sanācis spēlēt, bet tīri labi patīk, tā kā laikam pašlaik ne. Varbūt tad, ja paspēlēšu un nosecināšu, ka tomēr pie sirds neiet tik ļoti kā sākumā likās. Sorry.
  • EL grande PM
  • Vai Takenoko:Chibis tomēr neuzrunāja?
  • Ja tas, kuram rezervēts Takenoko, to nepaņem, es labprāt paņemtu :)
  • El Grande, Saint Petersburg, Takenoko - gone!
  • Frank's Ark - gone!
  • Kādā stāvoklī ir Elder Sign (un vai vispār vēl pieejama)?
  • @students Elder Sign ir pieejama un gan kaste, gan sastāvdaļas ir lieliskā stāvoklī.
  • Nākamnedēļ kādā darbadienā gribētu nopirkt.
  • Atlaides un šis tas jauns. Enjoy!
  • Pierezervēju Russian Railroads. Drīz nosūtīšu PM par laikiem, kad varētu veikt $ apmaiņu pret spēli.
  • Elder Sign - gone!
  • Russian Railroads - gone!
  • Sherlock Holmes - gone!

Pārējās spēles vēl aizvien ir piedāvājumā un runājamas.
  • Mani principā interesētu Lewis & Clark, bet tā stabilāk es varētu pateikt oktobra 2. nedēļā, kad būs skaidras finanses.
  • @Jumanji OK, paturēšu tevi pie šīs domas.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

No poll attached to this discussion.

In this Discussion