Ludo sortiments un citi jautājumi
  • This discussion was created from comments split from: PIEGĀDE 08.04.15.
  • Mani ļoti fascinē ludo piegādes. 
    Jaunās spēles, kuras pašlaik ir karstas, piemēram, Dead of winter, Sheriff of Nottingham, Five tribes, Pandemic jaunā versija, Alchemists (atnāk laikam viens eksemplārs) u.c. veikalā nav, bet, piemēram, kaut kāds 1989 gada A la carte pilns plaukts. Citās Eiropas valstīs jaunās spēles ir viegli iegūstamas.Tajā pašā Haby shop daļa šo spēļu ir.  Arī Dead of winter sen vairs nav out of stock un ir pieejama bez uzskrūvētas cenas. Tajā pat amazon no 150$ nu maksā 80$. 
    Cilvēki jau savu biznesu organizē kā grib, bet ir pilnīgi skaidrs, ka tādējādi Ludo zaudē iespējamus ienākumus. Es būtu priecīgs šīs spēles nopirkt Latvijā un savu naudu atstāt te un atbalstīt vietējo Ludo veikalu (Hobby shop kā es sapratu ir lietuviešu), bet Ludo paši sev šauj kājā ar neizprotamiem spēļu pievedumiem un arī cenām. Un vēl..piemēram, Terra Mystica Hobby shop 67eiro, Ludo 87eiro - kā tas vispār iespējams? 
    Ludo, saņemieties, lūdzu!
  • Ir ļoti grūti komunicēt ar cilvēku, kuram nav nekādas iekšējās informācijas par galda spēļu izplatīšanu un piegādēm. Lai nu kā varu komentēt tavus aizrādijumus un pārmetumus :

1. Dead of Winter izplatītāju līmenī ir pašlaik ļoti grūti dabūt, lai arī tu kā privātpersona vari to nopirkt. Neticēsi, bet teiksim tāda spēlīte kā Blue Moon City pašlaik ir out of print, lai arī ebay, amazon etc tā ir lēti dabūnama. Veikali neiet tādās vietās un nepasūta sev spēles. Veikali spēles ņem no izplatītājiem.

2. Pandemic pašlaik ir pilns plaukts, tāpēc nezinu kad tu pēdejo reizi te biji.

3. Five Tribes būs nākamnedēļ.

4. Sheriff of N. ir grūti dabūt, jo firma kura izdod spēli, nev plaši pārstāvēta pie Eiropas izplatītājiem.

5. Ja tev divas A la carte spēles nozīmē pilnu plauktu tad...

...6. Alchemists mums bija divi pilni plaukti, bet āreče, tauta neparedzēti ātri izķēra.

7. Runājot par cenām, tas arī ir ļoti atkarīgs no uzņēmuma un viņa piegādātāja. Un jebkurš uzņēmums var likt kādu cenu grib. Teiksim lielveikali tirgo dažas spēles zem iepirkuma cenas, jo viņu galvenais mērķis ir dabūt cilvēku iekšā veikalā. Protams ka klients izvēlas sev izdevigāko cenu un tas ir tikai normāli.

Mēs liekam klientu servisu un apkalpošanu augstāk par visu, bet ir grūti apmierināt visas vēlmes. Un nav pasaulē fiziska galda spēļu veikala kurā būtu pieejams viss.
  • Heh, aizķēra gan sirsniņu, ne? ;)
  • Es abos veikalos bieži uzturos, tākā blakus manam darbam, un droši varu galvot ka Hobbyshopā nav tik plašs piedāvājums kā Ludo veikalā, šis tas hobby lētāks, un šis tas atkal ir Ludo lētāks! paturpinot sortimentu - piemēram par Armada ja runājam, tad hobby veikalā man vispār atbildēja ka nezin kad būs un vai vispār būs! Bet Ludo veikalā bija pievests, un neviena kaste vien, tas pats bija arī ar Imperial assault :D
  • In before: atkal 3 lapas ar veikalu salīdzinājumu. :D
  • Ja jau te tāda atkal skarbāka un atklatāka tēma- kā sokas ar jauno mājaslapu?

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

No poll attached to this discussion.

In this Discussion