Pārdodu SW:IA
  • Pārdodu Star Wars: Imperial Assault gandrīz ideālā stāvoklī (izņemot tikai to, ka viens Probe Droid bija atdalījies no savas pamatnītes - iesniedzu pieteikumu Asmodee, diemžēl neesmu saņēmis atbildi; var mēģināt uzmanīgi ar superlīmi pielīmēt). Spēle spēlēta 3 reizes, līdz ar to pārējie spēles elementi, kaste un grāmatiņas ir ideālā stāvoklī. Veiders ir nokrāsots super basic līmenī ar Games Workshop krāsām - pats melns, zobens sarkans.

Cena - 75 eiro.
  • Cena par augstu vai nevienu īsti neinteresē šī spēle?
  • Interesē, kā arī uzskatu, ka cena ir tīri Ok. Vnk šobrīd budžets neļauj. :D
  • Cena ir ok. Spēle interesē, bet es zinu ka jau dažiem viņa ir, kā piemēram, man. Kā arī varbūt iekrāj, lai no tevis paņemtu :D
  • Interesē, bet meklēju lētāku variantu. 
  • lētāku :D veikalā šis pats SW komplekts maksā pāri pa 110 EUR :D
  • Aizejot līdz veikalam pāri ielai man sanāk jauns par 81 EUR :P
    Tādēļ 75 EUR nešķiet īsti vilinoši.
  • Manzaa,

Par kādu veikalu Tu runā? Un kurā pilsētā?
  • Oho, mani arī interesētu. Ja tā tiešām ir, tad domāšu par cenas nolaišanu.
  • es ar sho brinumveikalu gribetu redzet
  • Starp citu, interesē arī maiņa pret Mice & Mystics vai HABA (2+) spēlēm (izņemot First Orchard), ja nu kādam jaunā paaudze jau izaugusi no tādām.
  • Droši varat piedāvāt savus variantus, ja ir interese.

Asmodee atsūtīja probe droid, tā ka tagad ir pilns komplekts un viens lieks probe droid, ko var mēģināt salīmēt.
  • 60 eiro.
  • Pierunāji. Ņemu.
  • Paldies, spēle pārdota.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion