Latvian Math trade 2016 (atsauksmes un ierosinājumi)
  • Kas tas ir tāds? Varbūt kāds pāris vārdos var pastāstīt? ;D
    Cik saprotu, masveida savstarpēja mainīšanās ar galda spēlēm? :)
  • Apmēram kaut kas tāds. Pirmajā posta ir nedaudz vairāk, kā tas strāda, bet ideja ir tāda, ka saliek visu, kas tev ir iekš Geeklista, pēc tam atzīmē ko gribētu saņemt pretīm un tad programma cenšas izveidot pēc iespējas vairāk apmaiņas.
  • Nu es arī pirms nedēļas saņēmu pēdējo savu maiņas spēli, tā kā teorijā gatavs nākamajai. Lai gan.. nav jau arī vairs īsti ko mainīt : )
  • Man radās viens jautājums, piemēram, ja es ielieku math trade spēli, kurai vērtība ir apm 60 EUR, bet esmu atzīmējis vairākas ap 30 EUR, kuras vēlos. Tad es dabūšu 1 pret 1 vienību, vai tad es saņemtu divas ap 30 EUR vērtas spēles?
  • Spēles vērtībai nav nozīmes aprēķinā. Tā būs apmaiņa 1 pret 1.
  • man ar nekad nav sanācis šādos piedalīties -
    kā tad sanāk - ja vērtībai nav nozīmes var gadīties ka apmaina kāršu spēli pret kautkādu bigboxu? Vai sistēma paredz kautkādus "izmēru slotus", ja viens cilvēks ir gatavs mainīt gan mazās spēlītes, gan lielās/vērtīgās, bet attiecīgo grupu ietvaros, nevis lielo pret mazo?
  • kad tu ielādē visas savas spēles, tad tu vari pats norādīt kuru spēli pret kurām gribētu mainīt!
  • var norādīt, piemēram, ka Bonanzu tu maini pret visu pieejamo (maiņa beigās gan būs 1 vienība pret 1 vienību), bet Blood Rage tikai pret Forbidden Star
  • Kā jau iepriekšējie minēja tu pats norādi, ko tu vēlies saņemt pretī no tā, kas tiks piedāvāts. Līdz ar to tu savu Bigboxu vari apmainīt arī pret mazu kāršu spēli, bet tas var notikt tikai tad, ja tu pats būsi atļāvis tādu maiņu.

Īsumā programma vērtību neņem vērā, bet katrs lietotājs veidojot savu vēlmju sarakstu 'nosaka' vērtību individuāli atzīmējot tikai tās maiņas, kas liekas atbilstošas vai izdevīgākas ;)
  • Labprāt piedalīšos, kur un kā ievadīt savus piedavājumus un vēlmes?
  • Pagaidām vēl nekas nav palaists. Droši vien uz janvāra beigām palaidīšu piedāvājumu ievadi. Tas notks caur BoardGameGeek.com. Pēc tam būs cita lapa kurā vajadzēs atzīmēt savas izvēles un kur tiks apkopoti rezultāti, bet par to informēšu, kad nāks tuvāk.
  • Piedalīšos. Šoreiz noteikti!

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

No poll attached to this discussion.

In this Discussion

Tagged