Latvian Math trade 2016 (atsauksmes un ierosinājumi)
  • Par šo daļu vajadzētu sīkāk.
    Vai tajā OLWLG ir jālogojas iekšā ar savu BGG username un paroli?
  • Atvainojos, kļūdijos ar spēles versiju pievienojot, cik saprotu tagad jau nevar mainīt:

Spēle №184 - Pandemic
    Versija: English 2013 edition (ar jauno dizainu) - nevis English 2008
  • [quote] Par šo daļu vajadzētu sīkāk.
    Vai tajā OLWLG ir jālogojas iekšā ar savu BGG username un paroli? [/quote]

Click, http://bgg.activityclub.org/olwlg/  it will ask you to enter your BGG username, then it will send you "activation" link in a BGG message to your BGG profile...

Then... uhm.. find "Latvian Math Trade" in OLWLG list of trades..and then use top panel for orientation ( http://take.ms/VDao4)

Step 3 allows you to select the items you want,  to see full list of all items traded you will need to press http://take.ms/00iM4
    Then you just review the items and click "add" to check which games you would agree to trade for the item - http://take.ms/HOorb

Possibly it will first ask you to set values for your own items first
  • Jānis tā arī "savus neielika" :)
  • Moondee ļoti labi aprakstīja.
    OLWLG vajag ievadīt savu niku un tad saņem Geekmail lai aktivizētu savu profilu. Pēc tam OLWLG vajadzētu tevi atcerēties pa tiešo no tā paša datora/ierīces.

Noteikti jānočeko vai ir visas spēles un tad liek add pret tām kurām grib mainīt.

Pēc tam iet uz STEP 4, kur var ķekšus precizēt. Tur būs tāda tabula tikai ar to kas tev interesē.
    Tad kad to saglabā tad parādās pogas, t.sk. submit wants list, kas pēc tam vēlreiz ar vienu pogu jāapstiprina.

Attiecībā uz tiem, kas ir jau savus wants listus iesnieguši - ir iespēja tos precizēt līdz deadline beigām. Līdz ar to ja kaut kas mainās, tad vēl ir iespēja labot :)
  • Kāds ir maksimālais value, ko var norādīt pie spēlēm, izveloties savus "wants"? :)
  • Nezinu, kāds ir max. bet tas nekur tālāk šajā MT netiek izmantots. Tas liekas ir tikai tev pašam priekš sortēšanas un dažām citām fīčām.
  • Es arī, protams, palaidu garām deadline ar visu Eseni pa vidu. Oh, well, nākamreiz, ja būs.
  • Jā, pēc Esenes darbu bija daudz un tad vēl viens jubilārs mājās un galīgi no galvas izkrita. Es tad arī nākamreiz.
  • Pieņemot ka būs kādas maiņas un šis nebūs pilnīga izgāšanās, tad domāju kaut kad nākošā gada pirmajā pusē es varētu atkārtoti uzrīkot MT. Diez vai ātrāk būs jēga, ņemot vērā, ka lielākā daļa būs tie paši dalībnieki.
  • Es arī pagaidām pasīvā vērotāja lomā - redzēs, šoreiz bija pāris interesanti piedāvājumi, ja neizķers tos šoreiz, varbūt arī nākošajā piedalīšos.
  • Jā, agrāk nez vai ir jēga.
  • nu vot.. es dzēšos ārā.. šādi guru palaisti garām. Viss sūds! Adminu miltos : )
    nopietni.. 

bet vispār tiešām interesanti, kas sanāks. Tiešām žēl, ka datumi salikti nerēķinoties ar Esseni, bet savādāk viss kūl. 
    Komjunitī mums nav liels, bet nu manīs, kas sanāks. 
  • Es tomēr cerēju ka vairāk spēļu no mana wishlista paradīsies : )) . Ieraudzīju daudzas nezinamas spēles, bet visai interesanti būs apskatīties kas sanāks.
  • klau, šobrīd manā wishlistā spēles saliktas 1:1

kas notiek, ja es tai wish tabulā salieku visus ķekšus — tipa, ka visas manas spēles iet pret visām ko gribu?
    tad sistēma sakalkulē pirmo sakritību, manis gribēto un piedāvāto spēles, kuras izveidojušas maiņas pāri izņem no saraksta un meklē nākamo pāri vai kā?
    tad vienīgi var sanākt, ka kāda mana lielspēle aiziet pret izvēlēto mazspēli, ja?

pirmo reizi šitādā ambrāžā piedalos, viss vēl nau skaidrs ... :)
  • Ar Esseni tā slikti sanāca. Bet es novembra sākumā negribēju šo uzņemties, tāpēc bija jāizvēlas tagad vai vēlāk. Novembra beigas, decembris arī nav baigi labi, jo tad ir BGG secret santa un vispārējs ziemassvētku tuvums, un tāpēc izvēle krita uz tagad.

Barduchi. ja tev viss salikts 1:1, tad tev ir mazākas iespējas kaut ko apmainīt, ja tev ir vairāki ķekši atzīmēti. Precīzu algoritmu, kā tas strādā nezinu, bet domāju, ka tehnoloģiski advancētam lietotājam to ir iespēja kaut kur atrast un galvenais saprast (manas zināšanas, brīvais laiks un vēlme vēl tik tālu nesniedzās, lai to pētītu). Katrā ziņā sistēma meklē rezultātu, kurā ir visvairāk apmainītu spēļu.

Mana pieeja ir izvēlēties manuprāt mazvērtīgāko no savām lietām un atķeksēt pilnīgi visu, kas man interesē. Pēc tam Step 4 atrodi nākošo mazvērtīgāko un esošajā sarakstā atķeksē visas tās spēles kuras esi gatavs iegūt apmaiņā pret to. Tur jau visdrīzāk būs mazāk ķekšu. Un tā turpinu līdz visas savas spēles ir atķeksētas. Attiecīgi lielspēlei būs vismazāk ķekšu.
    Īsumā mazspēles ir jēga ķeksēt pret visu ko tu gribi, t.sk. lielspēlēm (nekad nevar zināt, varbūt paveicās) un lielspēles ķeksē pret lielspēlēm. Jo tu vairāk ieķeksē, jo lielāka iespējamība, ka tā spēle tiks aizmainīta prom.
  • par organizēšanu — manuprāt baigi OK, ja nu "nepaspējušie" būtu kārtīgi gribējuši, laika bija gana
    un pēc kāda 1/2gada takš var taisīt atkal

paldies, par ķeksēšanu kļuva pavisam skaidrs
    apmēram tā arī biju izfiškojis, bet nebija pārliecības :)

• starp citu — topikā figurē 16.10.  .. atpakaļ pagātnē ;)
    .. vai tāla nākotne ..
  • tā arī nesaņemos pēc Essenes brauciena pievienot savu "trade bait"  - šoreiz paverošu no malas kas tur dalībniekiem sanāks. Lai veicas un visiem sanāk iecerētas maiņas.
  • kautkā arvien vairāk uzrodas no malas vērotāji ...
    cerams, ka vērotāji no malas saprot - ja mainītāju pulks būtu lielāks, pasākums visdrīzāk izdotos labāk
    ;)
  • : )
    visi saprot.. 
    bet arī saprot, ka lielākā daļa lietu tomēr tendētas notikt uz beigām. Un ja beigas ir šis essenes periods, tad mums essen'ieki (kas ir lielākie fani un lielāko kolekciju turētāji) iet secen. 

Īstenībā cerams, ka pat ja nesanāks, drīzāk jātaisa otra reize ātrāk un tā lai šie 'vērotāji' ar piedalās, jo var viņu ieguldījumu rezultāts varētu būt pavisam savādāks. 

tagad, nu skatīsimies. 
    Es redzu, ka ir 2 spēles ko kāds grib no manis... tagad tik algoritma rokās, vai izveidojas kāda ķēde : )  
  • @Jumanji Kur var redzēt vai kāds grib no tevis kādu spēli?
  • @Rust00 - my bad. 

bet izrādās nevar redzēt, cik ir izvēlējušies. Var redzēt, cik cilvēkiem tas ir wish/want listē. 
    Tas vēl neko nenozīmē. 

Gaidīs izlozi gala. 
  • Ja šodien 22s ir dedline - tad cikos varam gaidīt rezultātus? :) jau ļoti interesanti!
  • TradeMaximizer, programma, kas veic aprēķinu, savu darbu izdara ātri.
    Ceru, ka varēšu šim pieķerties neilgi pēc 22.00. Paliek jautājums cik paņems laiku viss pārējais, sagatavot failus no OLWLG, paskatīties vai nav acīmredzamu kļūdu, bet nu gribētos cerēt, ka kādās 20-30 min varētu tikt cauri. Bet ja tur viss ir automātiski jau sagatavots, tad varētu būt arī ātrāk.
  • Awesome, paldies! Gaidīsim! :)
  • pagaidu rezultāti publicēti. Lūgums vēl nemainīties.
    Ja 24h laikā atrodam kādas kļūdas, tad dodam ziņu. Ja nekādu kļūdu nebūs tad rītvakar dodu zaļo gaismu :)

Teikšu tā - 71 no 184 spēlēm apmainīta. Manuprāt labs rezultāts :)
  • jā. es ar tieši tikko ieskrēju un nu izskatās visai iespaidīgi. 
    Es gan nedabūju Historia, bet Ora Et Labora sen medīju un vēl šo to dabūšu, kas šķita interesants pret sevis ne visai lietotām spēlēm, ja viss noformēsies for real. 
    Jāskrien tagad pie plaukta pārbaudīt, vai viss tiešām ir uz vietas : )
    4 maiņas ir visai amazing rezultāts

• a kādā veidā izveiksim praktisko maiņu?
    tiks sarunāts viens vai vairāki datumi, kad sanākam kautkur vai kā?
  • Piedāvājums Ludo VIP vakars šajā 5dienā
  • Un nevaru nepiekrist, Mathtrade ļoti labi noslēdzies
  • Kur ir iespejams apskatities rezultatus? :S
  • neejot iekš Latvian Math Trade, bet zem tā ir [pending results summary]
  • Paldies, atrodu.
  • Ja saraksta kļūdu nebūs, tad savas spēles varētu jau piektdien uz VIP spēles vakaru
    aizvest. Tikai vai visi cilvēki tur bus? :D =>
    1. "Suburbia (
    7)" to Barduchi (109)
    2. "Alchemists (
    113)" to Barduchi (111)
    3. "Tahiti (
    9)" to Biku-Beku (88)
    4. "Legendary: A Marvel Deck Building Game (
    6)" to susuris (181)
    5. "Animal Upon Animal (
    144)" to susuris (172)
    6. "Magic: The Gathering – Duel Decks: Speed vs. Cunning (
    177)" to susuris (174)
  • Ārkārtīgi patīkams mathtrade. Maināmās spēles esmu aizdevis pašlaik; netikšu pie tām līdz piektdienai. Ceru tās atgūt nākamnedēļ un tad sarunāt atdošanu ar Barduchi, Biku-Beku un Zhimi / ienest veikalā.

-- 1. gives "Small World (81)" to Barduchi (112)
    -- 2. gives "Sid Meier's Civilization: The Board Game (
    83)" to Biku-Beku (32)
    -- 3. gives "Colonial: Europe's Empires Overseas (
    80)" to Zhimis (117)
  • Man tas izmainīto lietu procents tāds pazemāks (tā iet, kad saliek visādus brīnumus listē), bet prieks par to, kas aiziet un par to, kas atnāk :)

Piektdien VIPā gan nesanāks būt. @Biku-Beku, @djfranky, @chaosman kā būtu vienkārši ar atstāšanu veikalā?
  • Ļoti atzīstams iznākums. Man 5/8 kas arī bija sagaidāms. Patiesībā šādi apmainīties ir daudz, daudz labāk kā vienkārši pārdot, jo pretī var saņemt spēles, kas konkrētajos apstākļos ir parocīgākas spēlēšanas paradumiem. Manā gadījumā Letters from Whitechapel vai M&M būtu iespējams spēlēt tikai VIP spēļu vakaros, kuros nez vai tik ātri parādīšos, bet priekš Space Cadets tā arī neesmu spējis novākt kvorumu. Tagad šīs spēles paliek LV komūnā, un cerams, ka tiks vairāk spēlētas.

Pretī saņēmu spēles, ko varēšu spēlēt ar bērniem (ar vienkāršotāku mehāniku, mazāk eng teksta), kā arī labas stratēģijas, uz kurām pavilktos draugu bariņš un kas būtu spēlējamas vakaros pie vīna glāzes.

Paldies EmilsE. Šis tiešām bija vērtīgi. Ceru, ka piedzīvosim nākošo MathTrade pēc kādiem 6m. Manuprāt šo vajadzētu uzturēt par tradīciju un taisīt x2 gadā. Viena reize būtu Februāris (pēc Z-svētku periodā), kad visi ir svētkus aizvadījuši spēlēs, saņēmuši jaunas, un ir izkristalizējušās tās, kas tanī gadā krās putekļus. Otrā reize tad būtu nevis īsi pēc Essenes, bet kādu mēnesi pirms Essenes - tad, kad komūna lūko atbrīvot plauktus jaunām spēlēm.
  • Rītdienas VIP vakars diemžēl būs tas retais, no kura izkrītu.
    Ja nākamais notiks 11. novembrī, tad varu Barduchi un chaosman piedāvāt to laiku vai, ja ir liela vēlme pēc spēlēm, mierīgi varam saorganizēties arī jebkurā citā laikā centrā.
  • Varu ieskriet uz VIP atdot/saņemt spēles :)

-- 1. gives "Castaways (165)" to chaosman (69)  
    -- 2. gives "Guildhall (163)" to Rust00 (19)  
    ++ 1. receives "Alien Frontiers (173)" from susuris  
    ++ 2. receives "FUSE (44)" from TheNameWasTaken
  • 4 no 7 pavisam neslikti, varu spēles piegādāt iepriekš sarunājot pie ludo viekala, tai skaitā vip vakarā!
  • Domāju, 2x gadā varētu būt normāli, lai gan jāskatās vai pusgada laikā spēles gana apbružāsies, lai būtu vēlme mainīt tik bieži.
    Lai vai kā droši vien +/- februārī, martā varētu mēģināt šo atkārtot, bet to skatīsies, kad nāks tuvāk.

Ja kādam āķis ir lūpā un nebiedē shippings, tad, ja nemaldos, novembrī vajadzētu būt European Math trade.

Kas attiecas uz apmaiņu, tad lūgums pārāk nenoslogot Brain Games darbiniekus ar spēļu apmaiņu caur viņiem un pēc iespējas apmainīties personīgi. Lai arī katram varbūt to apmaiņu nav daudz, kopā tomēr tiek daudz spēles apmainītas :)
  • Arī varētu uz mirkli ieskriet VIP vakarā, lai samainītu spēles. Laikam jāsarunā laiks, kurā gan visi jau ir klāt, gan arī Vladimirs būs ienācis.
    (niks: susuris)
    -- 1. gives "City of Remnants (181)" to chaosman (66)
    -- 2. gives "Alien Frontiers (
    173)" to djfranky (165)
    -- 3. gives "Oltre Mare (
    172)" to hybry (3) Latvia
    -- 4. gives "Caylus (
    175)" to IngussT (16)
    -- 5. gives "Thebes: The Tomb Raiders (
    174)" to mundicus (177)
  • Lieliski! Es varu ap 19 atnākt.
  • Susuris (Liga), BarduchiBiku-Beku - es varu aizvest speles šo piektdien uz Ludo VIP vakaru. Bušu ap 18:40-19:00 un varēšu uzgaidīt. Es moondee29/mundicus.

Vai varētu saņemt ko no ta saraksta jau šo piektdien? Ja kas - droši rakstiet profila vai uz BGG profilu.
    receives "Terror in Meeple City (32)" from Biku-Beku
    receives "Nova Cry (
    117)" from Zhimis
    receives "Bohnanza (
    107)" from Barduchi
    receives "Zooloretto (
    112)" from Barduchi
    receives "Dig Mars (
    139)" from Henjin
    receives "Thebes: The Tomb Raiders (
    174)" from susuris
  • Rudens atsaucies - man tev Catana jaadod, nevaru tevi forumaa atrast
  • A kas par tekstu zem "pending results"?

These are Pending Results Only!

These are your pending results. To make them official click here.

To jāuzklikšnina? 
  • Vari uzspiest, redzēs, kas notiks.
    Pieņemu, ka es kā admins varu viņus par oficiāliem padarīt, līdz ar to domāju, ka nekas nenotiks.
  • Tā kā VIP neapmeklēšu, tad par spēļu apmaiņu būs jāvienojas ar visiem individuāli.
    Priekš tiem, kas vēlēsies jau šajā weekendā spēlēt jaunieguvumus - labā ziņa ir tāda, ka paņemšu visas kastes rīt līdzi. Tad varam apmainīties ar kontaktiem iekš PM un vienoties kas un kā. Darba laikā esmu samērā mobils. Citādi var arī nobraukt gar manu darba vietu.

Man jāsatiekās ar Liga (susuris), game_addict un jāveic apmaiņa.
    Tad 3 cilvēkiem jānodod kastes un no trijiem jāsaņem kastes.

Aigars_ga, Liga, Henjin, Biku_beku un EmilsE aizmetu PM te iekš foruma.
    Rudens, game_addict un chaosman aizsūtīju PM iekš boardgamegeek.com
  • Forši. Man arī ļoti patīk.
    No 20 spēlēm 9 maiņas.

(Ļoti ceru, ka Braingames atvēlēs šai maiņai, kādu vietu, kur spēles glabāt!)

Pats varēšu iebraukt veikalā tikai pirms 18tiem, un pēc tam tikai ap 22iem.
    Atvedīšu, un cerēšu, ka tie, kas būs uz VIPu, atvedīs tās kas man pienākas pretī.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

No poll attached to this discussion.

In this Discussion

Tagged