Mansions of Madness 2nd Edition
  • https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2016/7/25/mansions-of-madness-second-edition/

Nevaru sagaidīt.

X-COM's ļoti labs manuprāt ar app izdevās, Descent vēl nav sanācis spēlēt ar jauno co-op app.
  • Tā app laikam nav savienojama ar first edition?

P.S. laikam nočekoju ka būs iespējams tomē conversion kits. Cool.
  • Es ar šo gribu. Pirmo edition tā arī īsti izmēģināt nesanāca, bet zinu, ka man patiktu.

@henjin - conversion kits ir, bet tas nav tāds kits, kas ļautu app'u izmantot ar first edition un second edition nepirkt. Tas conversion kits ļauj first edition content'u pievienot savai second edition spēlei un viņš ir iekļauts second edition kastē.
  • Izmantot no pirmā edition varēs tiles, monsters & investigators.

Paldies dievam. Man pirmais edition viss nokrāsots. :D

Bet droši vien līdzīgi kā Descent, pirmā edition monstrus varēs nopirkt pēc tam atsevišķās pakās ar labāk balansētiem statiem u.tml.
  • Kur var pasutit Mansions of Madness 2nd ED. par labu cenu , lai nebutu Delievery cost 60+EU ?.
  • Vai ir zinams, kad Brain-Games veikala varetu paradities MoM 2ed?
  • Man tādas aizdomas, ka šonedēļ būs :) bet to labāk @jancis varētu apstiprināt.
  • Ir precīzāk zināms, vai/kad varētu būt?
  • Vakar atveda, var nākt pakaļ.
  • Vai tas kāds mini pievedums vai tomēr plašāks saraksts? Ja pēdējais, vai varētu to nopublicēt forumā?
    paldies!
  • Mazāks. Tūlīt ielikšu.
  • Labprāt šo uzspēlētu, ja vajag spēļu biedru.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion