Stāstu spēle (Story telling game)?
  • Gribētos iegādāties vienu stāstu spēli savā īpašumā. Vai jums ir kaut kas labs iesakāms?

Pagaidām labākais, ko atradu ir https://boardgamegeek.com/boardgame/1234/once-upon-time-storytelling-card-game, bet cik saprotu, tad šīs jums uz vietas nav. Varbūt ir kaut kas līdzīgs?

• Tepat blakus tēmā tiek tirgota Winter Tales, kas manai grupai labi patīk. Tiesa, lielu vispārēju atzinību viņa nav izpelnījusies, kā arī tēma ir diezgan drūma (bet manā skatījumā ļoti forša) - groteskā vidē ienesti zināmi un mazāk zināmi pasaku varoņi.

Ja ar stāstu tiek domāta ne tikai izdomāšana, bet arī izdzīvošana, tad Tales of the Arabian Nights man ir ļoti iepaticies. Nekādas lielās stratēģijas tur nebūs, jo lietas vienkārši ar tevi notiks, bet ja to uztver kā pasakas veidošanu, tad var būt ļoti jautri.
  • Papētīju aprakstu un Winter Tales man kaut kā nepatika, šķiet, ka mani līdzspēlētāji šo spēli ātri vien pārvērstu stāsta vietā par sacensību un tad arī tā spēle nomirtu dabīgā nāvē.

Arabian nights man patika, bet diemžēl atkal jau atdūrās pret pārējiem spēlētājiem, jo viņiem ir pagrūti ar angļu valodu, bet tur ir daudz jālasa.

Bucket doom... pagaidām nevaru saprast, derētu palūrēt dzīvē kā izskatās :)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion