Ziemas galda spēļu nometne Engurē 19.02.-21.02.
  • Hello!

Ar lielu prieku izziņojam pirmo Ziemas galda spēļu nometni. Tā norisināsies no 19. līdz 21. februārim Engurē. Tālāk detaļas.

* Laiks: no 19.02. rīta līdz 21.02. vakaram (vēl precizēsim, vai ir kādi ierašanās/ prom došanās laika ierobežojumi).

* Vieta: Engures vidusskolas kopmītnes.

* Gulēšana: būs pieejamas istabas pa 3 un 4 gultām.

* Tīrība: gultasveļa iekļauta cenā, ēkā pieejamas dušas.

* Ēšana: būs pieejama virtuve ar plītīm, netālu ir veikali. Engurē ir arī kafejnīcas, bet nav drošības, ka ziemas vidū tās strādās. Idejiskā līmenī ir arī centralizēta ēst gatavošana, bet labāk tomēr ar to nerēķināties.

* Cena: 15 EUR par vienu gultu uz abām naktīm. Pārējais ir tikai nokļūšana un ēdieni/ dzērieni.

* Spēlēšana: būs pieejamas divas lielas telpas, galdi, krēsli. Spēlējam, protams, visu, ko vien sirds kāro (un kāds ir paņēmis līdzi).

* Pieteikšanās: vai nu šajā diskusijā, vai arī rakstot uz edgars@brain-games.com.

* Limiti: mēs plānojam robežu novilkt pie ~35 dalībniekiem. Pagaidām nekādas priekšapmaksas nav vajadzīgas, bet ja tuvosimies limitiem, tad gan varam palūgt apstiprināt savu dalību ar samaksu.

* Ja ir kādi jautājumi, tad droši uzdodiet tos te vai rakstot uz manu e-pastu.

NB! Lai nerastos pārpratumi - šī NAV tā kara/ smago spēļu nometne, kuru kāds varētu būt redzējis forumā. Tā joprojām ir plānā kādā pavasara brīdī, savukārt šī būtībā ir tāda pati kā vasaras nometne (tikai ziemā, citā vietā un par vienu dienu īsāka :) ).

Liels paldies Agnim, kurš ir ļoti palīdzējis, lai šī nometne varētu notikt!

Lai sākas pieteikšanās!

• Piedalīšos! Bet droši vien tikai 20-21 feb (varbūt no 19. feb vakara, atkarīgs no ielidošanas laika un transporta uz Enguri)
  • Paldies Agrim (Un Edgaram).

Pieskaitiet mani.
  • Paldies Edgaram par draudzīgo atbalstu.
    Telpas šodien pavisam oficiāli norezervēju.

Varu sīkāk pastāstīt par vietu - skolas kopmītnes ir 1,5 gadu atpakaļ izremontētas un noslitinātas. Tāpēc telpas ir sakarīgi kvaitatīvā stāvoklī un siltas.
    Diemžēl/ vai par laimi - skolnieki tur nemitinās - telpas tiek izīrētas vasaras nometnēm, un atsevišķiem interesentiem.
    Engures centras ar Top un Elvi veikaliem ir 5min gājiena attālumā. Kopmītnē ir virtuves telpa ar plīti.
    Kad nāks tuvāk - skatīsimies vai varēsim savākties centralizētai ēdināšanai ko piedāvā skoals pavārīte.

Telpas ir labi piemērotas mūsu vajadzībām. 
    Pats piedalīšos - piesakos :)

• ļoti vilinoši
    piesakos
  • Piesakos ar +1 - bet vēl nezinu, vai no 19. vai 20. datuma.
  • es ar piedalīties gribētu, bet visdrīzāk tikai no 20 datuma.
  • Kārtējo reizi nākšu ar jautājumu par pirmskolas vecuma bērnu dalību - vai tas ir ok, vai cenas tādas pašas kā lielajiem, citi apsvērumi?

• 15 Eur ir cena par gultasvietu uz 2 naktīm. Nekāda papildus maksa šajā cenā nav iekļauta.
    Ja 3 vietīgā istabiņā pamanāties sadzīvot vairāki cilvēki, tad sanāk lētāk. Citādi, nav īsti kur pazemināt cenu.

Par dalību - ja tu spēsi pieskatīt un noadrbināt savu bērnu, tad neredzu problēmu, ņemt viņu līdz.
  • Te ir attēli no telpām:
    Fotogrāfijās nav telpas kur spēlēsim, kā arī gultas vidēji ir nedaudz vienkāršākas kvalitātes, bet nu - kopīgo ainu var iegūt.
  • Piesakos, viena vieta. Paldies visiem "who made it happen"!
  • Es piesakos pats, par sievu/bērniem vēl vēlāk paziņošu, ja būs vietas un gribēs.
  • Piesaku 2 personas. Sākot no piektdienas vakara.
  • Piesakos ar +1.
  • Piesaku sevi un māsu :)
  • Piesakos. Nezinu no 19. vai 20. datuma.
  • Piesakos viens pats!
  • UuU! Piesakos! Nevar nebraukt uz tik vēsturisku pasākumu!
  • Jap, pirmā ziemas nometne būs tikai viena. :)
  • Piesakos.
  • Paldies org-komitejai! Piesakos, bet visticamāk no 19. datuma vakara vai 20. rīta
  • Piesakos!
  • Sveiki!
    Es piesakos.
    Vēlāk precizēšu par datumiem.
  • nu ko - mazāk par mēnesi atlicis ;)
    lai man nesanāktu dzirdēt tekstu - kapēc neteici, ka gribi šito spēli spēlēt!? es būtu paņēmis! -
    uzskaitīšu mani interesējošās spēles, kuras pašam nau. varbūt citiem ir :)

Blood Rage,
    The Bloody Inn,
    Orleans,
    Viticulture,
    The Voyages of Marco Polo,
    Fury of Dracula 3d,
    Sheriff of Nottingham
  • Fury of Dracula 3D ir kino?
  • nu ja. kas tas par jautājumu?
  • +1 par Fury of Dracula!
  • Man ir un varu paņemt Viticulture un Sheriff.
  • Man laikam vienīgais, ko ņemšu līdzi, ir Eldritch Horror ar pirmajiem 3 paplašinājumiem. Ja nu gadījumā paspēj ierasties 4. tad arī to, bet ticamāk, ka vēl nebūs.
  • Mans saraksts laikam daudz nav mainījies kopš vasaras.
    +1 blood rage.

un tad kaudze speļu, ko joprojām neesmu uzspēlējis, bet lai ar vēlmēm nepārspīlētu, šis varētu būt tāds svarīgākais:
    Terra M, Caverna, CoreWorlds, Compounded,

Es no savām gribēt uzspēlēt, ja būtu tauta:
    Churchill, Triumh and tragedy, Exodus, Hell of Stalingrad, Labyrinth, Legion of honour, 1989
  • Es nometni uztveru kā vietu, kur samazināt savu nespēlēto spēļu sarakstu, līdz ar to droši vien gribēšu spēlēt kaut ko no sevis, tiesa, arī kaut kam jaunākam varētu piekrist.

Droši vien prasās kādu smagāku Euro (Terra Mystica, Dominant Species, Revoltion: The Dutch Revolt), varbūt kaut ko trešīgāku kā Chaos in the Old World vai Runewars, vai kaut ko pa vidu kā Kemet. Iespējams, līdz tam pagūšu iemācīties 504, tad to paņemšu. 

Pievienoties gribētu uz Triumph and Tragedy.

Domāju arī, ka vienā brīdī jāsāk publicēt līdzi ņemamā saraksti.
  • Piesaku savu māsu.
  • Tomēr tiku arī pie jaunā EH paplašinājuma. Būs visi 4 :)
  • +1 uz Eldritch Horror un 1989

Paņemšu līdzi FoD 3E, labprāt izmēģinātu Orleans
  • FoD 3E es arī gribētu iemēģināt ;)
  • Es labprāt nometnē uzspēlētu kaut ko no šī (pašam nekā no tā nav):

Caverna
    Libertalia
    Mission: Red Planet
    Rococo
    Roll for the Galaxy
  • Cavernu, ja Krišjānis paņem. Mission: Red Planet paņemšu
    vēl noteikti Franci Dreiku
  • Orleans paņemšu
  • Plānoju paņemt Roll for the Galaxy un Cavernu.
    Ja kādam kaut ko gribas no manas kolekcijas dodiet ziņu: https://boardgamegeek.com/collection/user/krisa
  • Es ņemšu 'Tales of Arabian Nights' un 'Betrayal at the House on the Hill'
    Vēlētos uzspēlēt:
    'Galaxy Trucker' ar paplašinājumiem
    'Thunderstone'
    'Nuns on the Run'
  • Krišjāni - no Tavām gribētu pamēģināt: Progress: Evolution of Technology
    No savām Paņemšu Historia un Colt Express. Ja ir interese - te mans saraksts
  • Mazs update:

* Tiem, kas dodas tikai uz vienu nakti, cena būs 9 EUR. Lūdzu, ņemiet līdzi skaidru un precīzu naudu (internets gan saka, ka Engurē esot vismaz viens bankomāts (Swedbank)), lai nav lieku raižu ar maksāšanu un jāmeklē atlikums no 100 EUR banknotēm. Maksāšana notiks tur uz vietas.

* Ierasties var jau no piektdienas rīta, prom doties droši vien ap svētdienas pēcpusdienu. Es pats braukšu piektdienas rītā. Drīzumā droši vien arī veikšu socioloģisko aptauju par mašīnu pieejamību utt. 

* Kā jau tika minēts, virtuve būs pieejama, bet ar traukiem varētu būt švakāk. Iespējams, mēs kaut ko paņemsim līdzi, bet drošībai aicinu katru atrast sevī tūrista garu un paņemt kādu ceļojumu trauku un dakškaroti. 

* Par maziem bērniem - vieta ir pretimnākoša, līdz ar to par pirmskolas vecuma bērniem nav jāmaksā. 

Varbūt vēl kādi jautājumi?
  • Vispār, tā nemanot, esam savākušies jau 35 cilvēki. Ja nemaldos, maksimums ir 42, līdz ar to vietu skaits ir gandrīz beidzies. 

Saraksts:

Edgars 
    Math 
    Jumanji 
    Biku_Beku 
    Barduchi 
    Streindžlovs + 1 
    Ilze 
    henjin 
    krisa 
    mogwai 
    ReiNijs 
    Martins_L 
    aigars_gaa 
    aigars_gaa 2 
    Jakalo +1 
    jancis 
    aivis_lisovskis 
    Saiva 
    karlis 2001 
    beerzinjsh 
    Boriss 
    Melodija 
    Imis 
    ledlauzis 
    IngusT 
    Guncha 
    beerzinjsh māsa 
    Alise 
    Madara 
    Klinta 
    Viesturs 
    Aleksandrs +1
  • Ak, jā. Man arī tomēr būs līdzi ne tikai EH ar 4 paplašinājumiem, bet arī Cards Against Humanity ar 6 paplašinājumiem :)
  • Hello! Man ļoti gribētos uzspēlēt 504, ko dāsnais slepenais vecītis uzdāvināja, bet noteikumus nezinu & visa spēle ir vāciski, tā ka tas apgrūtina visu.
    Varbūt kāds grib spēlēt & ir pieredze & var līdzēt šajā jautājumā?
  • Sveiki!

Atsaucu savu dalību nometnē. Žēl, bet šogad nepiedalīšos.
    Aizrautīgu spēlēšanu Jums visiem!

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion