Cargomaster - Kickstarter from Riga
  • khmmm ... sorrī, bet izskatās diezgan briesmīgi
  • Izskatās drausmīgi, not interested!
  • Piekrītu Barduchi.

Redzēju spēli un aprunājos ar autoriem - pagājušā gadā izstādē Ķīpsalā. Pamatideja ir ok, bet spēles mehānikai nav nekādas dinamikas. Vienkāršāk - manuprāt, spēlētājam nav iespēja pieņemt lēmumus, kas būtu optimāli, taipat laikā mainītu spēles gaitu. 

Dizains arī nepārliecina.

• Man arī šķiet, ka nedaudz ir pārprasta Kikstarter doma. Ja Latvijā spēli var nopirkt, pa 20 EUR, tad kāpēc, lai kāds to Kikstarterā ņemtu par 50 EUR? (Pat ja Shippings ir iekļauts - tas tik un tā nebūs 30 EUR)
  • :D es jau biju baidijies pateikt visu to ko jus pateicat :) neparliecinoši kopuma tas gan..
  • Nekas, gan jau būs satrenējušies, nakošā būs labāka !
  • Neko zinu par pašu spēli vai autoriem. Bet man šķiet, ka Kickstarter platforma, it īpaši galda spēļu industrijā ir makten sabojāta un neatbilst sākotnējam konceptam. Lielā mērā tur pie vainas ir kompānijas jeb publisheri, kas Kickstarteri izmanto kā metodi iepriekš pasūtīšanai. Cilvēki ir pārāk pieraduši, ka visi galda spēļu Kickstarter projekti ir piesātināti ar izcila izskata miniatūrām un tādu grafisko noformējumu, kam pat datorspēles netur līdzi. Es pat teiktu, ka tieši vizuālais izskats labākajiem Kickstarteriem krietni pogā ārā izdevniecību spēles.
    Līdz ar to, kad cilvēki ierauga kaut ko no parastām PnP stilā izgrieztām kartiņām (kas būtībā ir tieši tas, kam Kickstarter sākumā tika radīts - entuziastiem, kam nav finansējuma uzsākt projektu, nevis jau sākumā nogrūst pāris tūkstošus euro dizaineriem, vēl tikpat, lai izlietu pārsimts miniatūras utt.), tad rauc degunu un saka, ka izskatās briesmīgi.
    Kā jau minēju sākumā - par pašu spēli neko nezinu, var jau būt, ka noteikumi ir nekādi un pasākums ir nelietojams.
  • Varētu piekrist, ka galda spēļu jomā KS īsti neatbilst tā sākotnējām iecerēm - palīdzēt jaunajam/mazajam uzņēmējam atrast tirgu jaunam produktam, un tā ir kļuvusi par iepriekšpasūtšanas platform atsevišķām kompānijām. Bet arī KS noteikumi ir tādi, ja jābūt prototipam, kas nozīmē to ka cits nekas no tā nesanāks, kā iepriekšpasūtīšanas platforma.
    Minētais projekts es domāju pēc būtības varēja būt kaut kas, kas cenšas notvert šo būtību - jauns uzņēmums, kurš vēlas iegūt līdzekļus projekta pabeigšanai un realizēšanai. Bet palasot konkrētā KS aprakstu, diemžēl neizskatās, ka viņiem būtu kādi plāni investēt grafiskajā dizaina un spēlēs uzlabošanā.
  • Protams, veiksmi viņiem ar pirmo KS projektu! Man liekas ka lielai daļai KS spēļu pasūtītāju dizains liksies biedējošs. Ir daudz jaunu ideju, kas nāk no KS, un pirmajam KS ir vairāk jāpadomā par vizuālo noformējumu. Par pašu spēles mehāniku nezinu, nevaru spriest, bet pēc apraksta izlasīšanas nekas nepiesaistīja. Katrā ziņā es KS tiešām izmantoju kā iepriekš pasūtīšanu (vai nu pats, vai arī mēģinu ar kādu samesties bariņā), tā kā atpakaļ pie CMoN kārtējā KS :D
  • Ja nu kāds šajā sakarā grib nedaudz izsmieties, te to var izdarīt =))
    https://boardgamegeek.com/thread/1486052/stepford-gamers
  • tur jau nevajag ņirgāties, pietiek ar to ka 4-5% tikai funded bet termiņš jau pusceļā :D
  • Smieties jau nav, par ko, cilvēki cenšas kaut ko darīt, bet šoreiz īsti nesanāca. Skaidrs, ka ar pirmo projektu ir pieļautas kļūdas (nav līdz galam novērtēta vizuālā izskata nozīme, kā arī nav bijis lielas skaidrības par KS darbību (respektīvi, nepietiek tikai uztaisīt projektu un tad cerēt, ka visi tik nāks un atbalstīs)), bet gan jau, ka pieredze izmācīs un turpmāk sanāks veikt lietas labāk. 
  • man šā projekta sakarā vislielākā nesaprašana ir par šo:
    Linards ... – the designer. Linards is a person, who turns the ideas of Arturs and Liene into a visible shape. He is excellent in it.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion