Beidzot ir Web Lapa
  • Sveiki.

Beidzot esam palaiduši mājaslapu (www.brain-games.lv), bet pagaidām vēl tādā testa režīmā. Būtu labi ja foruma iemītnieki varētu pa to paložņāt un dot atsauksmes šeit  http://goo.gl/forms/Gj7zs67DJP

Paldies.
  • Gix'am personiski vajag epastu aizsūtīt, ka tas brīdis ir pienācis. :D
  • Ļoti laba ziņa :)
  • jap. jau 4 atsauksmes aizsūtīju :)
  • Vēl šodien atceros to dienu, kad tālajā 2012.gadā :D ienācu Ludo veikalā un jautāju, vai ir plāni pārtaisīt web lapu, un pretī saņēmu apstiprinošu un mundru - jā! 
    Kopš tā mirkļa ar nepacietību gaidīju šo dienu! :)
    Gratz un paldies!
    Kaut ātrāk pienāktu darba dienas beigas, lai varētu to kārtīgi izskatīt un varbūt iesūtīt kādu atsauksmi.
  • Es ar izskrēju cauri lapai un pat veicu pirkumu - redzēs kā nohendlosiet. Arī vienā atsauksmē sarakstīju padaudz punktus, ko pamanīju ;)
  • Kur nu labāks rīts kā kaut ko pakritizēt.

nosūtīju savas 'atsauksmes'! visu gribas labāk  :)
  • Aizsūtīju dažus komentārus.
    Cerams līdz novembrim/decembrim, kad Secret Santa sāks aktīvi darboties šis būs aktīvi izmantojams :)
  • Apsveicam!
    Iesūtīju jau pāris atsauksmes.
  • Apsveicu, mēs visi esam to sagaidījuši :)
    Komentāri nodoti.
  • Man viss ļoti patīk. Var, protams, gan testēt, gan utis meklēt, bet esošajā situācijā jebkas ir milzīgs solis uz priekšu. Patiesībā ir tikai viena liela vēlme - lai šajā lapā tiešām būtu aktuāla informācija. Ja ņem vērā, ka tas paredzēts arī kā interneta veikals, tad ir cerība, ka tas viss sajūgts ar noliktavas sistēmu, un tiešām beidzot varēs sekot līdzi sortimenta izmaiņām.
    Jā, un ārzemnieku ērtībām (skatoties uz kādu tuvojošos pasākumu) laikam derētu versija angļu valodā... Ja tāda ir un neesmu pamanījis, tātad nav gana viegli ieraugāma.
  • Super. Piekrītu painkiller un viņa  lielajai vēlmei "Patiesībā ir tikai viena liela vēlme - lai šajā lapā tiešām būtu aktuāla informācija. Ja ņem vērā, ka tas paredzēts arī kā interneta veikals, tad ir cerība, ka tas viss sajūgts ar noliktavas sistēmu, un tiešām beidzot varēs sekot līdzi sortimenta izmaiņām."
  • .. bet pagaidām vēl tādā testa režīmā .. - kad gaidāms pilnvērtīgs darba režīms?
  • Novembrī.
  • Man patīk.
    Vienigais šis forums paliek tāds kā slepens, jo no brain games mājaslapas šeit nokļūt nav iespējams :)
  • Es ar atsauksmēs to pieminēju, ka vajag linku uz šejieni.
  • Iespaids, ka forums ir slepens nav maldīgs, nedomāju ka tajā ziņā kaut kas mainīsies.

Vispār kompānijām atteikties no forumiem ir moderni.
    Acīmredzot tāda veida atbalstam ir savas ēnas puses.
  • khm ... sadaļa Jauns Pievedums sāk mazināt optimismu ..
    ja nau pievedums, tad it kā tur vai nu vajadzētu būt tukšam vai vismaz figurēt piedāvājumam ar pēdējā pieveduma datumu, lai ir kaukāda skaidrība ..
  • Piekrītu, jo jau kādu laiku veikalā ir (vismaz pagāšnedēļ vēl bija) Pandemic Legacy, kas mājas lapā neparādās...
  • Beta versija arī netiek līdzi jaunumiem. Lapa vēl nav palaista un jau ir outdated : )

nebeidzamais remonts!
  • I would like for the online purchases to count towards my Ludo/Brain-Games memberhsip card :S
  • +1 to that
  • twitterī un sejasgrāmatā ik pa laikam no BrainGames kāds info parādās.

jautājums:  kāda mārrutka pēc mājas lapā figurē kas šāds? -

Ekskluzīva informācija
    Piereģistrējieties, lai saņemtu jaunumus par akcijām, jaunām spēlēm un citu vērtīgu informāciju.

- ja esmu jau reizes 3 piereģistrējies, bet varat minēt, cik daudz informācijas vienību esu saņēmis.

varbūt man vienīgajam šitā fīča nestrādā?
  • Nez. pirmajā dienā pierakstijos, nekas nav vēl atnācis.
  • Lapā rakstīts, ka Dixit 5 ir izpārdots, un Dixit 6 pie jaunās piegādes nav pieminēts, bet veikalā ir, gan Dixit 5 gan Dixit 6, un normālā daudzumā. Tas tikai piemēram. Laikam jau lapa nebūs ar on-line informāciju.
  • pašlaik vēl nav ieviesta sistēma, kas sinhronizētu gan e-veikala, gan veikala parastā preču sarakstus. tas nozīmē, ka var gadīties situācija, kad vienā sarakstā ir jau ievietotas jaunās cenas, kamēr otrā vēl nav. mērķis ir, lai cenas būtu abās vietās būtu vienādas, un ar laiku tā arī 100% būs ;)
  • Nekā slikta jau tur nav, ja uzņēmums izmanto diferencētu cenu politiku dažādiem pārdošanas ceļiem. Proti, veikalā preces pašizmaksā jau ieskaitās arī pārdevēja alga, telpu īre utt...
    Mani vairāk satrauc tas, lai būtu sasinhronizēta preču nomenklatūra un pieejamība :D
  • Nu nekādi neiet ar tām lapām/interneta veikaliem. Nav vēl lapa īsti palaista, kad jau ir out of sync : (
  • Negribu nevienu apvainot, bet no pieredzes varu teikt, ka šādi gadās tad, ja ieviešanas process nav pārdomāts, nav nosprausti termiņi, veiktas korekcijas ieviešanas procesā un netiek kvalitatīvi vadīts process (kāda personā). Vai vienkāršā valodā sakot - tiek pamatīgi ietaupīts $$$ ar domu, ka Web lapu/veikalu tak mūsdienās ir īzi pacelt! :D
  • šodien meklējot info par lieldienām pamanīju, ka mājas lapā kontaktu sadaļā ir twitter ikona, kas norāda uz neeksistējošu twitter kontu : (
  • jautājums - internetveikalā it kā varot maksāt ar paypal? Bet ja gribas nopirkt ko tādu, kas nav internetā, bet ir uz vietas veikalā, tas ir iespējams?
  • Ir iespejams, tad lūdzu sazināties ar andris[at]brain-games.com
  • Jautājums - vai funkcija, kad tu ievadi e-pasta adresi, lai tev paziņotu, ka spēle atkal ir vekalā, reāli strādā?
    Es neatceros, ka man būtui atnācis kaut viens šāds e-pasts, ja neskaita parastos e-pastus ar dažādiem jaunumiem un akcijām.
  • Strādā. Kurai spēlei esi pieteicies?
  • Hmm, šķiet, ka biju pieteicies uz Pandemic Legacy Red, bet to jau jūsu veikalā nopirku.

Vēl esmu pieteicies uz Ticket To Ride Anniversary Edition.

Vēl kaut kam biju pieteicies, bet neatceros, jo tās arī jau esmu pie jums iegādājies.
  • Negribēju taisīt jaunu topick, bet varbūt kāds zina kur un vai var boardgamegeek.com Home page dizainu pārslēgt uz to, kas ir katras atsevišķās spēles lapā. Man kaut kā jaunais patīk labāk kā vecais, bet 1.lapā ir vecais.
  • Vēl nevar, jo cik zināms ir vēl tikai salīdzinoši agrā izstrādes stadijā.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion