Scythe - Kickstarter
  • Meklēju kādu kompanjonu Euro un Amerithrash apvienojumam Scythe no Stonemaier Games:
    https://www.kickstarter.com/projects/jameystegmaier/scythe

Spēlei ir dažādas versijas:
    - parastā $59;
    - ar metāla monētām $79;
    - Ar monētām, reālistiskiem resursiem un lielāku karti $99;
    - $99 versija + grāmata ar game art $119

Shipping uz Latviju ir $21 un tajā ir iekļauts līdz 3 spēlēm.

Līdz ar to meklēju kādu kompanjonu, lai sadalītu Shippingu uz 2 vai 3.
  • Es būtu ieinteresēts. Kuru versiju pats domā ņemt?
  • Es esmu pieteicies uz Collector - $99 USD.
    Bet tam nevajadzētu būt noteicošajam, jo tur var būt jebkuras 3 versijas
  • Es domāju paņemt.
  • Streindžlovs vēl arī domā (es viņam iepriekš piedāvāju), nezinu gan vai ir pieņēmis gala lēmumu.
    Katrā ziņā ja būs vairāk par 3 cilvēkiem, tad droši vien būs jāsadalās vairākās mazās grupiņās :)
  • There is quite a buzz regarding Scythe. Many of you interested in it? EmilsE and Jancis as I understand you are up for it?
  • Yes I am.
  • Yes, I'm also in and it seems Vladimirs is also in - thats 3 in total so far.
    I privatly asket Streindžlovs and he might be in too. If that is the case and no one else joins in I think it is best we do pledges with 2 people in each, so everyone gets the benefit.
  • Hello,
    I've just applied for membership in this forums, but have been reading it frequently.

I would like to participate in backing this game also, if you don't mind.

I really like the theme, design and gameplay looks interesting, doesn't seem too complicated due to good game design, even though I'm quite new to board games.
  • Ņemot vērā, ka esam vairāk par 3, Vladimir, Tāli kāds no jums būtu gatavs pledgot un paņemt otru kompānijā?

LTU - any interest in joining in on the fun?
  • Esmu salīdzinoši jauns galda spēļu entuziasts, bet tā kā man pašam nekāda iepriekšēja pieredze saistībā ar kickstarter projektiem nav labprāt pievienotos kādai grupai šīs spēles iegūšanā gan ar mērķi samazināt iespējamās izmaksas gan arī lai atvieglotu visu iegādes procesu.
  • Man personīgi arī nav nekādas pieredzes ar Kickstarter.

Bet būtu gatavs uzņemties "pleddžošanu".
    Pagaidām vēl neesmu izlēmis kuru versiju ņemšu, līdz ar to nesteigšos ar pieteikšanos kādai no versijām.
  • Tāli, tas būtu labi, ja tu uzņemtos šo pienākumu. Ja ir kādi jautājumi vai kas droši vari man uzrakstīt un palīdzēšu. Pa lielam izvēlies kādu versiju vēlies un shipping tev tiks pielikts automātiski. Pēc tam var spiest manage pledge un palielini summu tikai par papildus spēles/spēļu vērtību (kopā ne vairāk kā 3 spēles ieskaitot sākotnējo).
    Ar Ikaru sarunājat kādas versijas jūs vēlaties.

Atgādinu, ka nauda tiks noņemta no konta uzreiz pēc kampaņas beigām, un attiecīgi savstarpējo norēķinu vēlams arī veikt drīz pēc tam, bet no par to varat arī vienoties savādāk.
  • Paldies, Emīl, par padomiem!
    Pieteicos uz Premium 79$ versiju.

Ja kāds vēlas man piebiedroties, dodat ziņu.
  • Hi, yes, I'd like to be in as well. Just I have a small request, if we pair up for orders, I'd like to be with Jancis, since I'm not sure if I'll still be in Riga once August comes and if I'm not, we'd manage the pickup through Ludo. If thats OK with you Jancis?
  • I am in this with EmilsE. But You can talk with the person who backs to deliver the game to Ludo and I will organize from there.
  • Esam ar Ikaru apvienojušies 99$ versijas iegādei.
    Vēl 1 vieta brīva.
  • Ja nu kas, tad mana grupa ir nokomplektējusies pilnā sastāvā un brīvu vietu vairs nav.
  • Mana arī.
    Cermas visi interesenti atrada sev vietu :)
  • Dažas bildītes no pre-production kopijas jaunākajā KS update:
    https://www.kickstarter.com/projects/jameystegmaier/scythe/posts/1481098?ref=dash
  • Small KS update with good news:
    Panda is in the midst of assembling the games now. This will continue for about another week, then they'll pack everything into shipping containers and send them to port.

So I want to wait until the game are actually on the boats so I can provide as accurate estimates as possible. We're still roughly looking at a July delivery to you.

• Jaunākajā update minēts, ka spēle mūs varētu sasniegts "early July".
    Fingers crossed :)
  • Šōrīt saņēmu e-pastu, ka esmu starp tiem 2896 cilvēkiem, kuriem spēle vēl nav izsūtīta :)
    Bet nu itkā līdz 30 jūlijam vajadzētu saņemt... Tā Džeimijs sola.
  • Vladimir, Tu saņēmi tracking number? Tev kurjers deva kādu ziņu iepriekš vai arī vienkārši vienu dienu atbrauca ar kasti?
  • Atnāca e-pasts ar tracking number no Ideaspatcher (bet parbaudīt to nevarēju, liekas, ka trūka viens cipars vai burts). Pēc 4 dienam pazvanīja kurjers.
  • Jamie Facebook ierakstīja, ka Ideaspacher plāno līdz trešdienas beigām visas izsūtīt. Vēl esot palikušas ~1000 spēlēm ko jāizsūta. Kā jau vienmēr mūsējās droši vien būs vienas no pēdējām, ko izsūtīs :D
  • Atnāca tracking, būšot klāt nākošās nedēļas sākumā :)
  • Vai kāds no laimīgajiem saņēmējiem dosies uz Galda spēļu nometni?
    Domāju, ka nebūšu vienīgais, kurš gribētu pievienoties spēles spēlēšanai :)
  • No manām 3 kopijām 2 varētu būt - Kārlis un Janics.
    Pats šogad vēl diemžēl nepiedalīšos nometnē :(
  • Es došos un ceru līdz tam laikam būt gan savācis savu eksemplāru no Emīla, gan izlasījis noteikumus.
  • Es arī saņēmu tracking number :) Sola uz 3. augustu ierasties.
  • būtu forši ja kāds šito uz nometni paņemtu 
  • Man arī paka vakardien atnāca.
  • Kāds jau pasūtīja Scythe: Invaders from Afar, varbūt ir idejas kur labāk ņemt ?
  • Gribētos cerēt, ka Brain Games parādīsies.
  • Parādīsies, esma iepriekšpasūtijuši.
  • Super!

Līdz Jaunajam gadam varētu būt ? vai visiem gribētājiem pietiks ? :)
  • Līdz jaunajam gadam laikam nebūs. Visiem pietiks.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion