Vietas, kur spēlēt galda spēles Rīgā
  • Sveiki!
    Tā kā pats neesmu vietējais un Rīgas pasēdēšanas vietas (bārus, kafejnīcas u.c.) tik labi nepārzinu, vēlējos lūgt šī foruma dalībniekus padalīties ar informāciju, kur Rīgā ir labi pasēdēt pie spēlēm, iedzert kādu alu un vēl kaut ko ieēst procesā?

• Nu ja skatās no organizēto pasākumu skatpunkta, tad varianti ir šādi:

* Katru pirmdienu (iespējams, ka katru otro, bet man liekas, ka nu jau katru) bārā Taka (Miera iela 10 vai 12) ir viņu spēļu vakars. Spēles ir gan viņiem uz vietas, gan viņi tagad arī paņem no mums reizēm, alus izvēle tur ir viena no labākajām Rīgā, ēšana gan vairāk tikai uzkodas. Iespējams, ka tur turpmāk tiks rīkoti arī Carcassonne vakari.

* Katru otro trešdienu ir Brain Games rīkotais spēļu vakars Dārzā (Spīķeru kvartālā pie tirgus), kur ir organizēta spēlēšana, paēst var labi (mazliet padārgi gan), alus arī ir. Tuvākais 11. martā.

* Viss pārējais jau paliek uz sarunāšanu. Gan jau ka ir arī šādi tādi citi spēļu vakari, par kuriem mēs nezinām, pēdējā laikā diezgan daudzas kafejnīcas sāk tādus rīkot (nu vai vismaz nopērk sev spēles).
  • Vēlējos precizēt - vai jautājums bija domāts:
    a) Kad un kur notiek organizēti spēlēšanas pasākumi rīgā? (Uz ko vismaz daļēji atbildēja Edgars)
    b) Kurās no Rīgas vietām/kafejnīcām ir pieejamas spēles, ko tur atrodoties var paspēlēt?
    c) Kuras no Rīgas vietām/kafejnīcām ir draudzīgas pret apmeklētājiem, kas atnāk ar savu spēli un ilgāku laiku (vairākas stundas) pavada to spēlējot, un pa vidu pasūta kaut ko ēdamu/dzeramu?

Pašam labu ieteikumu nav, bet interesētu uzzināt atbildes uz c)
  • c) Turkebab joprojām ir draudzīgs un nevienu projām nedzen.
  • Lai gan kebabi man tur garšo, spēlēt man tur ne īpaši, jo diemžēl cik nu esmu bijis vecrīgas Turkebabā, gandrīz vienmēr ir problēmas ar ventilāciju un ir diezgan izteikta gatavošanas smarža un nedaudz arī dūmi gaisā, kas man personīgi neļauj izbaudīt mierīgu pasēdēšanu ar galda spēlēm. Bet ja tas nesagādā problēmas, tad jā - vieta laba.
  • šis variants: 
    c) Kuras no Rīgas vietām/kafejnīcām ir draudzīgas pret apmeklētājiem, kas atnāk ar savu spēli un ilgāku laiku (vairākas stundas) pavada to spēlējot, un pa vidu pasūta kaut ko ēdamu/dzeramu?

piemēram, esam ar draugiem spēlējuši spēles I love you bārā, bet tur diezgan tumšs. Tad izmēģinājām Yolo - tur galdi tādi nepārāk piemēroti. 
    Meklēju sakarīgu vietu, kur ar savām spēlēm var atnāk un pasēdēt. 
  • Nu tad tā pati Taka paliek spēkā, jo viņi spēļu būtību saprot, tikai tur problēma tāda, ka ir tikai 2 normāla izmēra galdi. Pārējie ir diezgan maziņi (attiecīgi, ja lielie ir aizņemti, tad īsti vietas nav).
  • Par c) variantu varu pateik, ka mūsu kompānijā esam spēlējuši gan čili picā, gan charlie picā, nekādu iebildumu nebija.

Par a) un b) dzirdēju, ka vīna veikalā Fiesta (Ģertrūdes ielā) ir dažas spēles un viņi arī rīko ik pa laikam spēļu vakarus (trešdienās). Tāpat kādi spēļu vakari notika GetSmart cafe (Lāčplēša ielā). Spēles bija arī pieejamas tējnīcā KAMA.
  • Čau. Gribēju nedaudz atdzīvināt šo jautājumu?

Kur pēdējā laikā esat spēlējuši kādā krogā/bārā/restorāniņā kādu lielāku (fiziski) spēli?

Scythe/Eclipse/Agricola/Game of thrones - vienvārdsakot prasības:  +/- mierīga atmosfēra un paliels galds.

P.S.
    Mazākas spēles King of Tokyo var spēlēt jebkur (esmu spēlējis Pienā, āra kafeinīcās, Eksportā (nu jau Mūsu terase), Galerija centrs uz jumta kafeinīcā, etc), bet tagad pavēss un vējains ārā un Piens mēdz palikt pārāk haotisks un skaļš un daudz kur pārāk mazi galdi.
    P.P.S Mājās negribās sēdēt

• Iespējams variants Folkklubs Ala, kur saliek galdiņus kopā, bet tur mēdz palikt arī pārāk skaļi.
  • Var mēģināt Unicon kafejnīcu, bet tā tāda dīvaina vieta nedaudz. Ne sliktā ziņā, bet vienalga dīvaina :)
  • Bet ar ko neapmierina Turkebab galdi? Tie ir diezgan lieli.
  • Unicon izskatās legit :D
  • No personīgas pieredzes varu apstiprināt, ka Turkebab galdi ir gana lieli priekš Game of Thrones. Par Agricola un Scythe nezinu teikt, tos es tur neesmu spēlējis.
  • Sanāca uzspēlēt iekš The Room Lounge (https://www.facebook.com/theroomriga/?fref=ts)
    Tur pat dažas galda spēles ir uz vietas.

Vienīgi jāņem vērā, ka tur daudzi pīpē ūdenspīpes. Ja tas netraucē - ļoti forša un ērta vieta.

• Lūgums precizēt informāciju par The Room Lounge:
    • vai ir lieli galdi?
    • vai ir pietiekams apgaismojums, lai izlasītu tekstu uz kārtīm un atšķirtu zaļos tokenus no zilajiem?
    • mūzikas skaļums, kas ļauj pie galda sarunāties?

Varbūt forumā ir vēl kādi spēļu vietu jaunatklājumi,
    kas piektdienu naktīs strādā vismaz līdz 3AM
    un kur var arī paēst un iemalkot kaut ko nedaudz stiprāku par kefīru?

Padalieties! ;)

• Cik zināms kādu laiku ir GameStation uz Arhitektu ielas, man saka, ka tas jau ir tur kādu laiku, bet personiski tas bija nejaušs atklājums braukājot pa google maps.
    Piektdien, sestdien strādā līdz 4naktī (no 14:00). Citas dienas no 14-22.
    Es neesmu vēl iemēģinājusi, bet stāsta, ka apgaismojums esot labs un viss ir tīri ok. Lejā esot vairāk video spēles un otrajā stāvā telpas ar labāku gaismojumu.
    Varbūt kāds cits, kurš bijis var sīkāk pastāstīt ^^'
  • Otrajā stāvā tagad tur ir Dreamforge, galdi pietiekami lieli, lai varētu X-Wing turnīru rīkot. :D
    Pirmajā stāvā ir bārs + video spēles.
  • Ekleers, Asmeus - paldies jums par priekšlikumiem!

GameStation ir ok, bet ideālai spēlēšanai patumšs un ēst nedod. Pagājušoreiz pat karstos dzērienus nevarēja pasūtīt. Bet darba laiks gan ļoti labs. Un drīkst ienest savu pārtiku. Ir arī uz vietas pieejamas spēles.

Par Dreamforge pirmajā stāvā nezināju, paldies! Vai Dreamforge tāpat kā GameStation strādā līdz 4AM?

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion