spēļu vakaru diskusijas
 • Šonedēļ un iespējams citās reizēs ir izveidojas situācija, ka spēļu vakaru diskusijas, kurām ir vienveidīgi nosaukumi mainās foruma augšgalā vietām It īpaši tas ir mulsinoši, kad pievieno komentārus pagājušo spēļu vakaru diskusijām.

  Varbūt ir kāda iespēja aktīvos spēļu vakarus, t.i. tos kuri vēl būs, turēt atsevišķi foruma virspusē fiksētā kārtībā, vislabāk pēc notikšanas datuma?


  Mārtiņš

 • Drīzāk vajag noslēgušos eventus slēgt, kā tas tika darīts iepriekš.
 • Principā to vajadzētu varēt atrisināt ar Announce opciju  - http://vanillaforums.org/discussion/10608/vanillaforums-com-announce-this-discussion-behavior

  manuprāt, nevajadzētu slēgt iepriekšējos.
  Vienkārši aktuālo tad 'announc'ēt' uz to laiku.
 • ok. paeksperimentēju.

  Ar to Announce ir nedaudz jocīgi.
  Var aktuālo it kā izcelt ar šo fīču, bet... tā strādā tikai tad, ja tiek skatītas atsevišķas foruma sadaļas (jebkas no labajā pusē esošā Categories saraksta).

  Toties, kad atgriežas uz foruma 'home page' (tipo noklikšķinot uz Ludo emblēmas) un skatoties to kopsavilkuma ekrānu, tad Announce fīča nestrādā. Tāpat augšā tiek iznestas tās tēmas, kurās ir bijis pēdējais ieraksts, neņemot vērā Announce (un, pieņemu, arī Sink) funkcionalitāti.

  Jocīgi. Varbūt ka foruma admini to var salabot?
 • Man šķiet, ka tā tas forums vienkārši uzvedās - ir skati kuros rādās saraksts pēc kaut kādām prioritātēm, un ir skati, kuros rādās pēc pēdējā ieraksta datuma, lai vai kas tur būtu nosinkots vai announcēts. Vienīgais ko administratori var izdarīt ir uzlikt, ka defaultais skats ir tas, kurā ņem vērā tās prioritātes nevis pēdējos komentārus (Kas atkal nebūs ērti tiem, kas paraduši iegriezties un uzspiežot uz disscussions redzēt pēdējās tēmas, kurās ir jauni komentāri)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
  _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

 • % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion

Tagged