25.10.2014 Star Wars RPG Force & Destiny beta kit
  • image
    Sveiki!

Ludo veikals bija pasūtījis Star Wars Force and Destiny Role Play Beta kit, kas skaitās, kā jaunu spēlētāju iepazīstināšanas ar Fantasy Flight Lomu spēli Star Wars.
    SW Force and Destiny beta ir trešā no trim Star Wars lomu spēļu grāmatām. Šī grāmata tieši fokusējas uz izslavētajiem Jedi un Force.

Šajā grāmatā ir visi nepieciešamie noteikumi, lai varētu katrs uztaisīt savu tēlu un izveidot savu stāstu, ko ar citiem kopā izspēlēt. Šī grāmata arī labi iet kopā ar citām Fantasy Flight games Star Wars lomu spēlēm (Edge of the Empire 1no3 un Age of Rebelion 2no3).
    Tā kā jūs varat šo grāmatu izmantot kā vienu pašu vai savienot kopā visas vai divas grāmatas, lai uztaisītu vēl bagātīgākus stāstus vai tēlus.

Bet atpakaļ pie lietas.

Tā kā Ludo veikals šo Force and Destiny Beta kit bija pasūtījis, tad man piedāvāja novadīt sesiju ar šīs grāmatas noteikumiem un jau gatavajiem tēliem, kas šajā Force and Destiny Beta kit tika iekļauti.

Ar šo Force and Destiny Beta kit būs iespējams iegādāties trīs spēlētājiem Star Wars Force and Destiny beta grāmatas par lētākām naudiņām.
    Grāmatas cena 12 Euro. 
    Tas, kurš iegādāsies SW Force and Destiny beta grāmatu papildus saņems sešus gatavus tēlus spēlēšanai un vienu tukšu tēla lapu, ko varēs izmantot, lai uztaisītu pats savu tēlu.
    (Iegādāties būs iespēja tiem, kas būs pieteikušies un piedalījušies)

Tad esam nonākuši pie galvenā!

Vieta: Pie Jāņa (Henjin) - Kristapa ielā, tas ir pārdaugavā aiz Vanšu tilta.
    Datums: 25.10.2014 (sestdiena)
    Laiks: No 11:00 (Jārēķinās vismaz ar 3-4 stundām)
    Vietu skaits: 6

Šis pasākums ir bez maksas, šeit nebūs dalības maksa. Vienīgais vajadzēs maksāt par grāmatu, ja to vēlēsieties iegādāties.
    Un galvenais ko paņemt līdzi - labu garastāvokli! :)

Var uz šo pasākumu pieteikties visi, kas to vēlās.
    Jums nav jābūt īpašām priekšzināšanām par Lomu spēlēm (RPG), visus noteikumus izskaidrošu uz vietas un ja ir kādi jautājumi droši tos varat uzdot šeit vai man pa PZ.

image
  • Un, ja caur privātajām ziņām vai kādiem citiem saziņas kanāliem visas pārējās vietas vēl nav aizņemtas, tad piesaku vēl vienu cilvēku. (viņa nepiesakās pati, jo šo forumu neizmanto)
  • Droši

Un vēl ir palikušas brīvas trīs vietas.

Tie kas vēlās un var, droši varat pieteikties. :)
  • Un es piesaku vēl vienu cilvēku. :D

(I'll stop now.)
  • Well, i dont mind. :D

Tad vēl ir 2 vietas palikušas. Lai gan 1 vieta ir uz jautājuma zīmes.
  • So, kad turpināsim? :D No savas puses piedāvāju 7., 8. vai 9. novembri.
  • Tieši gribēju iepostot, kuri datumi vislabāk derētu. ļoti labs datums manuprāt būtu 08.novembris, bet var arī 07.novembrī. Var mēģināt abās dienās.
  • Drošāk 8, par 7 šaubos.
  • Man šobrīd astotais arī der :)
  • Tad iesākto Force and Destiny turpinam 08.novembrī.
  • Apvaicājos par datumiem arī saviem cilvēkiem. Aija ir ar mieru (bet piebilda, ka gribētu finišēt ātrāk kā sešos), un Gati spēle neesot aizrāvusi un viņš neturpinās.
  • piebilda, ka gribētu finišēt ātrāk

man arī patiktu finišēt ātrāk.
    Cik saprotu šoreiz tai nevajadzēt būt problēmai, jo lielākā daļa jau ir izieta?

Gati neturpinās

Man tā varoņa lapa varētu patikt, bet ir jau sava.
    Izdomājam viņa varonei interesantu nāvi? Teiksim vienā konfliktā var to izmantot, kā priekšrocību.
  • Jā, šoreiz būs viss ātrāk, jo lielākā daļa tiešām ir izieta.

Jā, tur pat būtu ideāla vieta, kur varētu kaut kas notikt ar Gata tēlu.
  • Tātad, turpinām 08.novembrī atkal 11:00 :)
  • Tātad rīt uz 11 es netieku, bet varu piedāvāt 13.00 :)
  • man būtu ok, citiem?
  • Man ir ok.

Aija saka "Nu labi, bet es negribētu ilgāk par 6iem.".
  • Labi, tad uz 13:00. Man arī nav problēmu. :)
  • Paldies visiem kas piedalījās.

Šis Star Wars Force & Destiny beta kit events ir veiksmīgi noslēdzies.

May the force be with you all!

(Šo topiku var slēgt)

This discussion has been closed.
All Discussions

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion

Tagged