Dempings ir slikta lieta
  • This discussion was created from comments split from: Goldingen uz pārdošanu.
  • Es pārdodu tieši šādu pašu ne reizi nespēlētu spēli perfektā kārtībā (kā jauna) par 20 EUR!
  • Dempings nav forša lieta, Mārtiņ.
  • Streindžlov, esi tik laipns un, pirms mētājies ar apvainojumiem, paskaties varbūt iepriekšējos sludinājumos, es jau esmu piedāvājis Goldingen pārdošanā. Loģisks secinājums būtu - es joprojām to neesmu pārdevis un pārdodu par norādīto cenu. Un dempings šeit drīzāk sanāktu no abiem, jo jauna tā spēle nemaksā tik lēti, cik pārdod tēmas autors un, protams, arī tik, par cik to pārdodu es. Un es tiešām piedāvāju ļoti labu preci par tādu cenu. Man jāatbrīvo plaukti, tāpēc vispār kaut ko pārdodu. ;)
  • Martin, nu tad varēji vienkārši level up savu sludinājumu, kur tirgojies, un miers. kapēc jālien cita bodītē?
  • Barduchi - parasti moderatoriem nepatīk, ka taisa "dubulttēmas" vai runā tēmā ne par tēmu. Mums tak skaitās brīvais tirgus, cik saprotu?
  • tirgošanās ir individuāls pasākums (reizēm jābrīnās cik elementāras lietas tev nākas skaidrot) un lienot cita sludinājumā kā minimums vajadzētu paprasīt atļauju. nu, tas tā pieklājīgi būtu pēc manas saprašanas
  • Labi, dzēšat ārā tad komentārus, taisu jaunu tēmu.
  • Barduchi +1
    Eh... laikām grūti būt parāk gudram.
    8-X
  • Jā, man ir grūti starp visādiem pārgudrīšiem. :D
  • Jā, dempings ir garām. :D
  • Nu jau nē. Es kā pircējs tam nepiekrītu. Dempings ir FORŠA lieta! Cik labi būtu, kad tu noformējot pasūtījumu web-veikalā, tev priekša lēktu nevis tā uzbāzīga reklāma par visādām muļķībām ko tu simts gadus nepirksi, bet reklāma no veikala konkurentiem - 'Ej džeķin, paskat tik, mums VĒL labāk - vairāk fišku par to pašu kāpostu!'
  • Šī tēma patiesībā nebija par dempingu, bet gan par to, ka ir slikti cita iniciētā Tredā piedāvāt to pašu spēli par zemāku cenu. Tā aizgāja ārpus tirgošanās jēgas, tāpēc tika izdalīta.
    Slēgšu šo tēmu. Ja ir vēlme diskutēt - veidojiet jaunus Thredus.
This discussion has been closed.
All Discussions

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion