Geimeri sporto part 2
  • Hello!

Pirms diviem gadiem piedāvāju pievienoties basketbola un volejbola nodarbībām, un tagad piedāvāju atkal. Šos 2 gadus ejam un sportojam, tomēr pēdējā laikā ir samazinājies cilvēku skaits, attiecīgi nebūtu nekas pretī ieraudzīt jaunas sportot gribošas sejas. Pagaidām vēl tiek apsvērti dažādi varianti, kas rezultējas iekš kaut kā šāda:

* laiks - 1 vai 2 reizes nedēļā (otrdiena vai otrdiena + ceturtdiena), vakarpusē (~20:30);
    * sports - basketbols un volejbols - ja vienreiz nedēļā tad uz maiņām, ja divreiz - katru dienu savs;
    * vieta - varbūt tā pati Imanta, bet varbūt atradīsim kaut ko centrā;
    * maksa - apsveram gan mēneša maksu (ap 10 EUR par 4 reizēm neatkarīgi no apmeklējuma), gan par individuālām nodarbībām.

Svarīgi - prasmēm nav izšķirošas nozīmes, paši esam dažādi - gan tādi, kas labi darbojas ar bumbām, gan tādi, kam tik viegli neiet. Atslēgas vārds ir atdeve - ja tā ir, tad tas ir galvenais, atdeve nereti arī kompensē prasmes trūkumu.

Ja ir kādi jautājumi, droši te, ja vēlies pieteikties, tad arī var te, var privāti. 
  • Vai iepīt citus sporta veidus arī tiek apsvērts? Konkrēti futbolam nebūtu ne vainas, lai gan iemēģināt kko vispār nespēlētu, kā rokasbumbu vai florbolu (ja pieejams inventārs) arī nebūtu slikti :)

(Tas tā - pārnesot vēlmi pēc jaunām galda spēlēm uz sporta pasauli)

Bet principā interese ir, jāskatās vēl vai varēšu izbrīvēties, precīzi nav zināms rudens grafiks vēl.
  • No manas puses organizējas abi iepriekšminētie (jo uz tiem ir konkrēts pamatkodols, citiem sporta veidiem uzreiz jāveido cita bāze). Es pats esmu gatavs piedalīties arī teju jebkādā, bet nu tas tad kādam citam jāorganizē. :)
  • Būtībā gan, ja būtu interese, man nebūtu iebildumu mēģināt noorganizēt arī vēl kādu sporta veidu, bet tad ir jāapzina dažādi cilvēki - vai uz futbolu/ handbolu/ florbolu izdotos savākt kodolu?
  • Līdzīgi kā Krišjānim - nezinu grafiku, bet mani interesētu pievienoties basketbolam.
    Ja nu tiešām nekādi savādāk, tad varu arī volejbolam, bet tas man nesagādā tādu prieku vai interesi.
  • Kad vispār tagad kkas notiek? Un kamēr nav mēneša abonomenti - cik sanāk maksāt par reizi?
  • Es būtu ar mieru uz basketbolu pastaigāt, ja nesakritīs ar maniem treniņiem, kā tas diemžēl šogad sanāca. Būtu ar mieru arī florbolu uzspēlēt un iespējams futbolu, tik zinot ka basketbolā jau diezgan traki reizēm gāja, futbolā man liekas vairāk traumēties var :D 
    Vēl par florbolu, zinu ka Zelta boulingā ne vasarā tiek taisīti treniņi kur iet cilvēki saspēlēt tā pat prieka pēc, var tur iet ja gribas pamēģināt. Nezinu gan šobrīd kad tieši viņi atsāks un kurās dienās, šogad arī tie man iekrita ne tajā dienā un nestaigāju.
  • Nu ja viss ies normāli, tad sāksim jau no septembra sākuma. 

Vienas reizes cena būs atkarīga no tā, cik cilvēku maksās par mēnesi. Katrā ziņā tā summa būs lielāka nekā vienas reizes izmaksas, ja maksā par mēnesi (provizoriski 3-4 EUR).
  • Es nezinu, kā tagad, bet, man šķiet, kādu laiku Zelta boulingā trenējās florbola klubs "Ulbroka".
  • Ja būtu kaut kur tuvāk centram vai Daugavas labajā krastā, es notekti pievienotos.
  • +1 aigars_gaa

• starp citu, ja taisa bardaku ar visādiem papildus sportiem, kaut arī uz pamatdisciplīnām ir problēma nokomplektēties, tad es labprāt badmintonu un galda tenisu lietotu ;)
  • Barduchi - Tev labāk raketes vai bumbiņas patīk lietot?
  • Galda tenisu es arī labprāt spēlētu (tas, protams, nav iespējams mūsu sporta vakaros, bet vispār).

• Oooooo galda teniss. DOD TIK ŠU.
  • Biku-Beku, nekādu "vai" - tikai kopā! ;)
    Edgar, ja atrodas kāds ping-ponga variants, dod ziņu ;) tur jau ar 2 pietiek :D
  • Es - par galda tenisu!
  • Vai kāds zina, kur var spēlēt galda tenisu?
  • Interesanti, vai tajās vietās var iet arī tā paši par sevi? Tā uz aci izskatās, ka jāpievienojas nodarbībām.
  • Zelta boulingā ir vairākas grupas, kas spēlē florbolu, zinu 2, viena bija vairāk iesācēji, otra mazāk.
  • Es zinu, ka purvciemā (80 vsk.) kadreiz varēja tapat spēlet, 3 lati par visu dienu maksāja galds.
  • Kādi jaunumi par sportošanu? Man florbola treniņi ar komandu otrdienās, tā kā otrdienās netikšu. Ja ceturtdienās basketbols, es būtu ar mieru iet :) 

P.S. Tie kas grib pamēģināt florbolu, ir iespēja otrdienās to darīt Zelta boulingā 21:30-23:00. 5EUR reize, 14EUR mēnesis, iespējams ka būs lētāk. Par to cik labi/slikti spēlē nav jāsatraucas. Nūju gan jāmeklē pašam, reizēm ir cilvēki, kam līdzi ir vairākas. Ja interesē var man personīgi uzrakstīt, iedošu cilvēka kontaktus, kas organizē, lai var sīkāk visu noskaidrot.
  • Hello!

Atvainojos par klusēšanu - pagaidām ir tikai otrdienās pārmaiņus volejbols un basketbols. Tiesa, es vēl paralēli meklēju un ceru pāriet uz sistēmu, ka 2dienās tikai vollis, bet 4dienās - basis. Diemžēl pagrūti atrast vietu (īpaši tāpēc, ka izskatās, ka jāņem katra otrā ceturtdiena tikai, nav tik daudz stabilo nācēju).
  • ir jaunumi par sportošanu - šovakar iemēģināts galda teniss Imantā.
    notiek - 3dienās 20:00 - 22:00 un 5dienās 19:30 - 22:00
    bijām trijātā, mūsu turpmāko tikšanas laiku regularitāte pagaidām nau zināma, bet ping-pongs vēl tiks lietots.
    vai ir vēl interesenti?
  • Galda teniss bija ļoti labi. :)
  • Vai galda teniss arī nebūtu uzskatāms par sava veida galda spēli (action/dexterity)?
  • jap, lieliska galda spēle :)
    interesenti laipni aicināti pievienoties
  • Hm... Es labprāt pievienotos otrdienās un dažkārt ceturtdienās uz volli un basīti. Sen nav spēlēts... Ja vien puikām nav iebildumu pret meiteni komandā...? 8-)
  • cik zinu 4dienās vēl nav atrasts variants, bet 2dienās (volis un basis notiek uz maiņām) - welcome! :)
  • Un pret meitenēm mums iebildumu nav nekādu. Ja nemaldos volejbola puiku/meiteņu attiecība pašlaik ir aptuveni puse uz pusi.
  • Lai noskaidrotu puiku un meiteņu attiecības, jāuzspēlē spēle "Vīrieši pret sievietēm". :D
  • Izbeidz pīpēt to, ko tu šobrīd esi sapīpējies. (neticu, ka kāds skaidrā ieteiktu to briesmoni spēlēt) :D
  • Nu tas bija humors. Pats neesmu to spēli spēlējis gan.
  • Savukārt tiem, kam patīk kādu līkumu ar velo izbraukt - piektdienu vakaros notiek Nightride Rīga pasākumi.
    Starts parasti 22:00 pie Dailes teātra.
    https://www.facebook.com/events/528300433981700/?ref=notif&notif_t=plan_user_invited
  • slinjkje - tie izbraukumi notiek hipsterstilā vai sportiskā stilā jeb ar pievienotu vērtību? ;)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion