Star Wars Role Play Game.
  • So once again, trying to send out shout for Star Wars Edge of the Empire RPG.

People who are interested in trying out how RP games works or just want to check out Star Wars RPG are all welcomed to join.

You dont need previous knowledge about Role Play games, i will explain everything on place. Aswell, on few first games we will go with pre-made characters, so you have to choose one of few characters wich you would like to play and we will head into first adventure. And then, later on, we will start to make our own characters and continue our adventure with our own unique characters.

Why first plays with pre-made characters? Because it will be easier to learn the rules and enjoy game.

About place and time, we will talk about it later, first of all we need to gather group.
    Without me there should be 2-5 people who would like to participate.

The game will happen in English or in Latvian, but it will depend on what people will want to try this game out.

If you have any questions, just ask. I will try to answer them. ;)
  • I'm not too sure about how well I can arrange to be available at the same time as the rest of the group, but, if I do manage that, I'd definitely like to join!
  • Mani vari pieskaitīt :)
  • Labprāt piedalītos, ja varēšu laiku izbrīvēt.
  • Labprāt pievienotos! :)
  • Es arī gribētu šādu aktivitāti izmēģinātu, ja tā iekrīt izdevīgā laikā.
  • Arvil, izskatās ka mēs jau esam 6 tevi ieskaitot, cepam augšā? :)
  • Tas ir tikai Pozitīvi. :)

Tad tikai atliek noteikt laiku, kad cilvēki varētu savākties.

Viens no maniem piedāvājumiem būtu Ludo (ja ReiNijs piedalās), kādā darbadienā pēc darba. Tad varētu sākt ap kādiem 18:00 vai 19:00 un līdz 22:00 vai 23:00 (varētu pat ātrāk beigt) iziet pre-made scenārijam cauri ar pre-made tēliem.
    Tas ir ieskaitot laiku, ar noteikumiem un visu pārējo. Jo noteikumus var izskaidrot 10-20 min, vai pat ātrāk. :D

Vēl varētu kādu 6dienu vai 7dienu, tad varētu sarunāt satikties ātrāk un izspēlēt, bet tad ir tikai jautājums par vietu. (Kad runāju ar Jāni(Henjin) tad viņš teica, ka varētu pie viņa)

Ko saka pārējie par maniem piedāvājumiem?
  • Šobrīd nedaudz grūti ieplānot nākošās divas nedēļas, bet iespējams.. nekādu konkrētu datumu gan nevaru piedāvāt, bet no manas puses tādi varētu būt 1-2 varianti laikam. Ja kas taps skaidrāks - došu ziņu.
  • No darba dienām es diemžēl pamatā tieku tikai piektdienās (tiesa gan, tagad vasarā koris varētu arī paņemt brīvdienas un tad es būtu brīvāks, bet to šobrīd nezinu). Sestdienās svētdienās gan parasti esmu pieejams, un man nav iebildumu spēlēt pie Jāņa.
  • Nākamajās divās nedēļās der gan vakari, gan brīvdienas. 
  • me too, un mierīgi varu piedāvāt pie nepieciešamības vietu pie sevis, mierīgi 10 cilvēkiem sanāk ietilpt pie viena galda :)
  • Tad varētu sarunāt uz nākamo nedēļu! Pēc svētkiem.

Vienīgais, kurā dienā?
  • M'key. Kā visiem izskatās ar šo nedēļu, jeb arī plānojam uz nākamo nedēļu?

Ja šonedēļ, tad 5diena būtu laba(man), bet ja nē, tad uz nākamo nedēļu varētu sarunāt, kad visvairāk cilvēki tiek.
  • Šonedēļ neesmu pieejams. Nākošnedēļ, šķiet, man būtu ok piektdiena un svētdiena.
  • Es patiesībā ar labprāt pievienotos - es saprotu, vēl neesat sākuši?
  • Nop, vēl neesam sākuši. Man ir doma, ka varētu sākt šo 5dien, ja sanāks. Un tad nākamo 5dien turpināt. (vai arī nākamo 5dien sākt, ja šo 5dien nesanāks)

Jo tam Beginners game ir divi "Scenāriji", kuri ir savstarpēji saistīti un neko lielu nemainītu, ja vēlāk pievienotos papildu cilvēki.

Rules-wise Begginers game ir uztaisīt vienkārši, tā kā tā nebūtu problēma, ja pievienotos mums kāds arī vēlāk.

Tad, ja šo 5dien sanāks, tad jājautā Henjin(Jānim) vai varētu viņa lokāciju izmantot. Un cik cilvēki būtu gatavi uz rītdienu? pietiktu ar 2-3 cilvēkiem, neskaitot mani.
  • varētu mierigi piebiedroties šo piektdienu, varam manu lokāciju izmantot :)
  • Ļoti labi un jauki. Tad atliek sagrupēties.

Kas varētu šo 5dien Pie Henjin tikt uz SW Begginers game?

Bez manis ir Henjin. Tad vēl vajag, kā minimums 1-2 cilvēkus. Ideāli būtu, ja būtu vēl 2-3. :)
  • Kurā vietā tas ir?

• Tas būtu pārdaugavā,
  • Labi, tā kā šis pirmais centies uz šodienu (5dienu) bija nedaudz sasteigts, tad varētu pārcelt visu prieku uz nākamo 5dienu (04.07.2014)

Tad, būtu jau trīs cilvēki - Henjin, Streindžlovs un Es.

Tad vēl vieta ir 2-3 cilvēkiem. :)

• Plānoju būt nākampiektdien. Ir gan viens pasākums, kurš var pārklāties un izkonkurēt, bet ceru ka tā nebūs, tā ka mani pieskaitiet - ja tomēr netikšu, brīdināšu dažas dienas iepriekš.
  • Laba diena,

ja vieta vēl ir, labprāt pieteiktos.
  • Uz doto brīdi vieta ir,

Tad mums pagaidām ir pieci cilvēki - Henjin, Streindžlovs, Krisa (uz ? zīmes), pyro un es.

Izskatās, ka mēs būtu nokomplektējušies, bet es domāju, ka varētu būt vieta vēl vienam cilvēkam.

• Piektdiena der, I'm in!
  • Es ar labprāt paprovētu. Vai uz šo 5dienu vēl ir brīva vieta?
  • Tie, kas pagaidām uz šo brīdi ir pieteikušies un šo 5dien tiek - Henjin un Streindžlovs tiek, Krisa ir pagaidām uz jautājuma zīmes, bet, kā jau teicās, ka dos ziņu. Tad vēl Pyro ir pieteicies, kam arī 5dienā sanāk. kopā 4 cilvēkiem Characters jau būtu.

Tad es varu nodrošināt Characters vēl 2 cilvēkiem. Tas ir, ja Krisa tiek.

Protams, vēl ir Imis, Leo un ReiNijs, kas nav neko par sevi devuši. Ja viņi nebūs tad, vieta vēl ir. :)

Vēl domājams, ka varētu sākt pēc darba tas ir ap kādiem 18:00 -18:30, bet ja kas laiku vēl precizēšu tuvākajā laikā. :)
  • Nu es jūlijā pilnīgi noteikti nepiedalos.
  • ReiNijs teicās, ka tiek.

Tad vairs jāsagaida Leo atbilde un redzēs. :)
  • Nu tad ir tā vieta vai nav?
    + ja kādam vajag transportu nodrošināt līdz Pārdaugavai, tad varu izpalīdzēt. Es pat atminos, kur henjin mitinās - savulaik MoM nopārdevu un pievedu... :D

• Ja es pats tieku varu piedāvāt alternatīvo vietu Barona/Tallinas krustā - bet vēl nav 100% skaidrs
  • Ja runa iet par to vietu, kur mēs visi sanāksim un spēlēsim, tad tā ir pie Henjin.

Un, labi, tad es teikšu, ka IngusT, ka tu esi iekšā un mēs esam pilnīgi nokomplektējušies priekš SW Beginners game RPG.

Henjin, Streindžlovs, Krisa(?), Pyro, ReiNijs un IngusT spēlētāji un Es - GM.

Tas viss prieks būs piektdien, pēc darba, ko es rēķinu, kā ap 18:00-18:30.

Ja kaut kas mainīsies, tad es te vai kāds cits te uzrakstīs.
  • Skaidrs. Tad tiekamies 5dien. ;)
  • Tā, izskatās, ka visi, kas bija pieteikušies tiek. Izņemot ReiNiju, viņš tomēr netiek. Bet tas nekas.

Tad rītā pie Henjin ap 18:00-18:30, bet ja kas domājams pagaidīsim, ja kāds nedaudz kavēsies. :)
  • Pie manis nebūs problēmu ar filleriem laika kavēšānai :D
  • Nu, nu - kā izdevās? :)
  • BIja ļoti jautri manā skatījumā, un noteikti turpināsim iesākto kampaņu! Situācijās kur vajadzēja noslēpties mēs izdomājām kā izmantot akrobātiskus skilus un veicām parkūru pa tatuīnas ciema mājas jumtiem :D
  • Sveiki, Jā, iepriekšējā reize bija super.

Zināms, ka ir baigi pēkšņi, bet varbūt varētu šovakar paturpināt iesākto SW RPG.

Ja, kas, tad esmu es un IngusT.
  • Ka vieta arī varētu būt pie Henjin. Un ar laikiem 18:30-19:00

• Labi, izskatās, ka atceļas šis sasteigtais brīnums.

Tad tagad atliek uzzināt, kad un kurš varētu uz nākamo reizi tikt.

Mani datumi ir nākamā nedēļa 14.07-16.07 un tad no 21.07
  • Man principā 14.07 - 15.07 būtu ok.
  • der :D
  • man ar der
  • Domāju, ka man arī der.
  • Izcili, tad uz abām dienām, jeb arī vienā?

Vai arī skatīsimies, kā mēs iesim ar otro scenāriju?
  • ā, nupat apjēdzu, ka 14. man neder gan - jāiet uz King's Singers koncertu. Bet 15. ir ok.
  • Nu tad labi. 15.07, pie Henjin (Ja protams, nekas nemainīsies) ap to pašu laiku Kā iepriekš. 18:00-18:30.

:)
  • Man 15.07. atkrīt tomēr. 16.07.?
  • Šķiet, ka man der arī 16.
  • Man arī derētu 16.

Kā pārējiem?

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion

Tagged