Ludo biedru kartes
  • Vai ir plānots ieviest kaut kādu iespēju apskatīties, cik naudas (liels uzkrājums) un kādas atlaides pieejamas savai Ludo biedra kartei? Gribētos zināt, cik konkrētajā brīdī ir pieejama atlaide un kāds ir uzkrājums Ludo biedra kartē, jo kā liecina pieredze - šīs ir mainīgas vienības.

P.S.
    Foruma troļļus, lūdzu, atturēties no komentāriem (citiem vārdiem - atbildēt tikai par tēmu).
  • neatturēšos. Vēlreiz nosauksi kādu par trolli, uzzināsi kas tas ir.
  • Cik es atceros Ludo karte nedod nekaadas mainiigas atlaides (iznjeemums - dzimshanas dienas atlaide - bet tur tik un taa jaabuut klaat). Arii par uzkraajumu - tas mainaas tikai peec pirkuma fakta un par uzkraajumu mieriigi var pajautaat veikalaa (pirms vai peec iepirkuma). Lieka (vai papildus) sisteema ar +/- konfidenciaalo informaaciju nes papildus droshiibas riskus. Vai tas patiesham ir nepiecieshams?
  • Es domāju, ka nekādu elektronisku sistēmu mēs te neieviesīsim, vismaz ne tuvākajā laikā. Pagaidām paliek vai nu pajautāšana veikalā, vai arī droši vien atrakstot man vai Jānim te vai uz e-pastu. 
    Tiesa, kā Vufer saka, atlaižu jau nekādu īsti nav - tik, cik dz.d. akcija. Pārējais viss ir uzkrājumi no procentiem.
  • Pastāvīgo klientu akcija no vienas bankas kartes?

(Ar šo tiesa, cik esmu saskāries, 50% gadījumos ir problēmas :D)
  • Nu tā nekādi nesasaistās ar biedra karti un ir pieejama jebkuram.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion