• Jautājums attiecībā uz 3. pilsētas būvniecību. No savas pieredzes, spēlējot šo spēli, esmu secinājusi, ja 3. pilsētas būvniecības kartiņa atrodas pašā apakšā, tad zaudējums šajā spēlē ir garantēts. Vai tiešām nav nekādu citu variantu, kā sākt būvēt 3. pilsētu, kā tikai atklājot Irrigation kartiņu? Varbūt esmu palaidusi kaut ko garām, lasot spēles noteikumus..

Jau iepriekš paldies par atbildēm!
  • Sveika!
    Vai Tu domā:
    Vai varbūt šo?
    Civilization (1980)
  • Domāju par Sid Meier's standartkasti.
  • tad man īsti nav skaidrs, kas ir domāts ar šo — ja 3. pilsētas būvniecības kartiņa atrodas pašā apakšā — kas tā par apakšu, kas ir vidus un augša?
    cik atceros, katrs pats vada savu tehnoloģiju attīstību, līdz ar to arī iespēju celt 3. pilsētu.
    sen gan neesu spēlējis...
  • Pašā apakšā-domāts, ka 3. pilsētas būvniecības tehnoloģijas kartiņa (kavā ar II tehnoloģiju līmeni) atrodas pašā apakšā, respektīvi man ir jāattīsta pilnīgi visas II līmeņa tehnoloģiju kartiņas, lai tikai tad varētu sākt būvēt 3. pilsētu. Ceru, ka tagad saprotamāk :)
  • hmm, cik es atceros, lai sāktu būvēt jebkuru II līmeņa tehnoloģiju, pietiek ar divām I līmeņa. viss. nu dažām varbūt vēl kādi papildus nosacījumi.
    kapēc jāattīsta visas II līmeņa tehnoloģijas, lai tiktu līdz Irrigation?
  • Piekrītu Barduchi - tiklīdz ir attīstītas divas I līmeņa tehnoloģijas, var attīstīt jebkuru II līmeņa tehnoloģiju.

• Barduchi, to es zinu, ka pietiek ar divām I līmeņa kartītēm, lai attīstītu vienu II līmeņa. Tik pat labi Irrigation kartīte būs pirmā no II līmeņa kartītēm, tad jau viss ir čikiniekā, taču mans jautājums bija par situāciju, kad šī kartīte ir pašā kaudzītes apakšā- tas nozīmē, ka jāizliek visas II līmeņa kartītes, līdz tikšu klāt Irrigation kartītei. Tad situācija man ir bēdīga, jo citi jau uzbūvējuši visas pilsētas, bet man ir čābīgi tālāk attīstīties, jo ar 2 pilsētām savākt treidus, priekš III un IV līmeņa kartītēm ir gandrīz neiespējami, līdz ar to, zaudējums garantēts. Nu es ceru, ka kāds ir sapratis manu domu! :) 
  • Domu sapratu. Noteikumi gan nav pareizi saprasti, jo jebkurā brīdī attīstot tehnoloģiu var izvēlēties jebkuru attiecīgā līmeņa tehnoloģiju, 

Visas tehnoloģijas principā ir rokā, nevis kad attīsta tehnoloģiju tā tiek iegūta random.
  • jap, tā arī mēs ar Imi teicām, ka var attīstīt JEBKURU II, ja ir divas I (un tā arī ar nākošajiem līmeņiem).
    jāsaka, ka diezgan kritiska noteikumu nesaprašana notikusi, ja tehnoloģijas ņem stingrā random kārtībā bez izvēles iespējām
  • Ooo, skaidrs! LIELS paldies par palīdzību! Jā, līdz šim bija interesanti spēlēt, velkot random kartiņas! :)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion