Open ID logini
  • Sveiki.

Man jau 2. dienu neizdodas ienākt ar google ID.
    Šķiet, ka arī twitter un facebook piesaiste nestrādā.
    Vai jums tur kāds ir, kas var apskatīties, kas par vainu?
  • pievienojos
    pie kam šitā šaize man no mājas datora, nācās uzcept Alter Ego
    a no darba datora tieku ar googli...
  • Man bija tas pats. Es arī uztaisīju jaunu kontu :D Man gan nesanāca ieiet ne no mobilā, ne datora.
  • Man vienreiz tā bija no planšetes bet tagad ok - varat noreportēt tieši kāds OS/browseris/iekārta un kāds errors?

• Es arī sākumā caur 'google' ierakstijos. Kad radās problēma, nomainiju paroli. Konts tas pats, tik ierakstīšanās tagad manuāla.
    • Provider is required.
    • UniqueID is required.
    • The connection data has not been verified.

• Visu laiku rāda
  • Man ir daži pieņēmumi, ko gribētos lai citi validē tātad vai tā ir:
    * Problēma ir tikai tiem, kas lieto Googles two factor authetication (ka sūta kodu ar sms/programmu)?
    * Problēma ir no planšetēm/telefoniem, bet ne Windows datoriem?

Atradu vienu threadu, kur bija aprakstīta līdzīga problēma, ko varēja atrisināt updeitojot pluginis OpenID, bet tas šķiet ka nepalīdzēja. Man pašam no datora strādā, bet no telefona nē. Kā ir citiem?
  • man no datora nestrādā
    xp / ff, chrome
  • Man ne no datora (windows 8, chrome) ne no telefona (android (jelly bean laikam?) neiet. Un kas tas par two factor authentication?
  • Ok, šķiet ka vismaz vienu bugu noķēru - man pašam tagad strādā arī uz telefona - ziņojiet vai ir OK vai nav

Two facto authentication ir tas pats "two step verification", skat šeit: https://support.google.com/accounts/answer/180744?hl=en

Daudz drošāk, jo ļaundaris nevar vienkārši nospert paroli, vajag gan paroli gan telefonu nospert lai tiktu pie Tava e-pasta gmailā.
  • izmēģināju vēl puikas Acer planšeti ar Chrome — tā pati figņa...
  • Es pirms minūtes pamainīju - nestrādā arī tagad?
  • nav tomēr tā, ka visiem šī problēma - man no datora XP, FF viss kārtībā
  • o, man aizgāja no mājas datora :)
  • Tad jau varbūt īsto bugu noķēru :)

• vēl labi, ka forumam uzradusies iespēja - Mark all viewed - verī kūl :)
  • Aha, tieši ierakstīju pie Tavas vecās sūdzības, ka atradu tādu pluginu, kas to dara, kamēr centos šo salabot :)

• Paldies, tagad pārbaudīju un viss aiziet (gan no datora, gan telefona). Liels paldies! :)
  • Krisa paldies.
    Tagad viss ok.
  • Hello,

Around the same time as this topic was created - it became impossible for me to log in from my home computer to the ludo forums. I can do that from PC at my work, but not from home. 

If i try to log in on the main site (www.ludo.lv) , i receive {?{login:bad_login}?} after entering my credentials; when i try to open link to the forums it never loads/opens. 

At work, I still can not log in form the main site, but I can open the forums and can log in through comment section. 

Please help :s
  • Are you using login/password, openid, facebook, some other kind of login?
    Have You tried clearing cookies/history?
  • Today I was able to log in from home. If you have done anything - thanks.

I was trying to use the ordinary "Log In" button on the forum, not a facebook log in or any other. However, today i saw it was changed to "Sign in". :/

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion