Latviešu ražotās spēles
  • Šajā tēmā varētu sniegt informāciju tieši par latviešu izgudrotajām spēlēm, nevis vispārīgi Latvijā ražotajām, jo spēļu dizaineri var būt arī no citām valstīm. Protams, būtu labi, ja latviešu izgudrojumus arī ražotu Latvijā.
    Konkrēti man šobrīd interesē spēle Goldingen - vai kāds to ir spēlējis? Ko varētu par to pastāstīt, jo viņu oficiālajā mājaslapā neatrodu pat spēļu noteikumus?
  • Ludo veikalā ir atvērts eksemplārs — iespējams apskatīt un aptaustīt.
    visdrīzāk, ka nākošajā spēļu vakarā iespējams arī uzspēlēt.
  • Es saprotu, taču man vajag ātrāk pieņemt lēmumu. Tāpēc tomēr vēlos uzzināt - vai ir spēlēts vai nē? Nepieciešamas atsauksmes.
  • Ātrāk kā divpadsmitos, kad Ludo sāks darbu, tu tikpat viņu nedabūsi. Tad tajos divpadsmitos aizej, pajautā Jānim un/vai Aleksandram viņu domas un izmēģini spēli darbībā. Ja jutīsi, ka ir laba, pērc. Kur problēma?
  • Streindžlovs - es sapratu Tavu praktisko padomu, paldies, domāju, ka varbūt kāds JAU IR izspēlējis un ir ko teikt par šo spēli, jo ir divi fakti, kas pagaidām mani mazliet izbrīna:
    1) Tā spēle nav boardgamegeekā.
    2) Tai spēlei neatrodu nekur publicētus noteikumus.
  • 2) ir nedaudz neriktīgs, jā. Par 1) gan nav īpaši jābrīnās - spēle ir ļoti jauna un nedomāju, ka ir pieejama ārpus Latvijas.
    Tu varētu izmēģināt, nopirkt spēli un 1) faktu labot :)
  • Laikam jau ir tā, ka nav vēl te neviens spēlējis. Bija doma pirms kāda laika to darīt, bet nesanāca dabūt rokā autoru. Tas, ka nav iekš BGG gan nav tik jocīgi, jo pašiem jau vien ir jāieliek, un, iespējams, autors ar šo lapu nemaz nav pazīstams, savukārt LV komūna nav pazīstama ar spēli. Gan jau ar laiku.
  • Jā, bet no otrā varianta spēles tā nemaz nevar dabūt - tikai skolās ir daži komplekti dabaszinību klasēs. Varbūt var caur DZM IC kontaktiem kādu dabūt, bet - nu nezinu. Un tās spēles arī nav gluži priekš katra - vairāk domātas mācību procesa. Varbūt noder kādam dabaszinību fanātam, bet ne draugu lokam/ģimenei/viesībām/sacensībām.
  • No latviešu ražotām spēlēm, protams, gribētu ieteikt http://bebry.com/lv.php :)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion