• Sveiki!

Mēs ar draugiem D&D spēlējam jau vairākus gadus, beidzot esam nolēmuši meklēt jaunus piedzīvojumus paplašinot mūsu spēlētāju loku.

Tātad, es pats būšu DM(dungeon master) un rīkošu D&D pie sevis. Es vēlētos atrast 3-4 spēlētājus. Spēlēsim pēc 3.5e noteikumiem, jo 4e pats esmu tikai testējis, bet kaut kā nav ieinteresējis. Spēlētājiem iepriekšēja pieredze ar D&D vai vismaz lomu spēlēm būtu lieliska, bet ne obligātā. Par pasaules setingu neko nestāstīšu šeit, bet gan uz vietas. Savus characterus taisīsiet pirmajā reizē visi kopā.

Pirmā sesija ir paredzēta - 19.08.
    Spēlēšanas vieta mans dzīvoklis Juglā.

Tiem, kurus šis interesē rakstiet uz manu epastu - mednise@gmail.com, droši varat uzdot jautājumus un tā tālāk.

Emīls.
  •   =D> vēl viena diskusija par lomu spēlēm!
  • Tas domājams ir uz labu? :)
  • Es ceru.

Kā minimums tuvina iespēju, ka Ludo forums būtu ne tikai galda spēļu forums, kas manuprāt nāktu tikai pa labu. 

( Vismaz mana "google-fu" nepietiek, lai atrastu specializētus Latvijas lomu spēļu forumus, izņemot par LARP. Tāpēc man radies iespaids, ka tādu nav. )

• Vēl 2 brīvas vietas :)
  • Sveiki!

Vēljoprojām meklēju 2 spēlētājus. Spēlēsim pirmdien, 19.08 ap 19.00. Sīkāka informācija rakstot uz e-pastu.
    Līdz svētdienai nevarēšu gan atbildēt, bet tad visu nokārtošu. 

Tiešām ceru, ka atradīsies vēl pāris alkstoši pūķu slepkavas un piedzīvojumu meklētāju!

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion