• Redzeju facebook ka paraadiijies shaads briinums. Buutu interesanti uzzinat ko vairak. Patiesiba mani interesetu noteikumu gala variants? Cik ilgi un kaa speele speeleejas?
  • Link?

edit: jau atradu.
  • Tagad spēli mierīgi var izspēlēt 30 min. Pašu gala gala variantu neesmu spēlējis, bet domāju ka meinstrīmā aizies. Pirmdien būšot pārdošanā tad gan jau arī Ludo būs DEMO, kuru varēs pamēģināt.
  • Heh gribas pameģināt, vai kaut rules palasīt. Izskātas pēc normālas karšu spēli ar aukcionu.
  • yay.. BGG ieraksts!
  • un naf nevienas bildītes, bez kastes, kas izrotātu BGG linku...
  • un naf nevienas bildītes, bez kastes, kas izrotātu BGG linku...

Nu un? Tas taču ir tikai dažu dienu/nedēļas jautājums.
  • nu jāsaka kā ir - ja, piemēram, leiši izlaistu līdzīgu spēli par basketbolu un es dažas nedēļas atdurtos pret šitik skopu info, mani tas vairs neinteresētu.
    tas līdzīgi, kā senāk bija web lapas, kuras bija Under construction.
  • Barduchi- grūti tak ielikt bildes vēl neizdotam produktam.
    Egīls vēl piektdien skraidīja pa nakti apkārt (spēļu vakara laikā) un bija dabūjis pirmo kastīti un tad kaut kad nakts vidū atskrēja no drukātavas ar pāris izcirstām kārtīm un iedeva aptaustīt/apskatīt.

Vai tad vajadzēja bildēt iespiestuves aparatūru, kurā vēl neizcirstās kārtis tiek drukātas? 

..tava interese nekur nepaliks. : )
  • nu kārtis jau drukā no kautkādiem failiem tomēr, vaine, kas tad tiem par vainu ielikt produkcijas labākai demonstrēšanai
    katrā ziņā, man personīgi labāk patīk info par lietu, kas jau ir, nevis kautkad drīz būs.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion