Paštaisīts Carcassonne's))
  • image

Lauciņi printēšanai (Melnbaltā + Pamata spēle krāsaina): Lejuplādēt

1. Inns and cathedrals
    2. Traders and Builders
    3. Abbey and Mayor
    4. Count, King, and Cult
    5. Wheels of fartuna
    6. The river
    7. Princess And Dragon
    8. Die Katharer
  • Forši izskatās! Pašas kartiņas arī paštaisītas vai pasūtīji tukšus un apdrukāji?
    Atsevišķi gribētos atzīmēt perfektu lauciņu izvietošanu. Cik ilgi aizņēma tādas kartes salikšana?
  • Internetā meklēju bildes ar kartiņām, tad photoshop'ā noņēmu krāsu un printēju ārā, izkrāsoju ar zīmuļiem un flomasterime, beigās līmēju uz kartona un griezu ārā))) (ekonomija 99,9%)))

Karti kaut kur līdz stundai taisīju, es viņu liku uz dūlo un galu gālā nejauši sanāca 14x14(sākumā par to nedomāju, domāju, ka būs taisnstūris), un beigās, kādas 10-15 min patērēju, lai pēdējās kartiņas ieliktu iekšā.
  • ekonomija 99,9%

Tu savu darbu zemu vērtē. :)

• Jā, tiešām par zemu tu vērtē savu darbu! Man liekas, tas aizņēma ne vienu stundu.
    Pārējais materiāls arī paštaisītais? Es domāju, pavalstnieki, pūķis, feja, preču žetoni utt.
    Vai es drīkstu ielikt šo fotogrāfiju sev uz carcassonne.lv? Varbūt vēl ir citas?
  • Nē, protams, pašas spēles izgatavošana aizņēma daudz laika, tieši tās krāsošanas process.

Figūriņas ņēmu no parastām spēlēm, (piem. sagriezu uz pusēm vecos dambretes kauliņus - sanāca pavalstnieki, kā pūķi paņēmu šaha zirgu :D, un tādā garā), varbūt vēlāk, ja būs iedvesma uztaisīšu koka detaļas)

Mierīgi, es varu atsūtīt bildi bez carcassonne paplašinājumu attēliem.(BILDE)

p.s.Tagad vēl taisos uztaisīt, Graf könig und konsorten un Abbey & Mayor
  • Ja nav grūti, aizsūti, lūdzu, bildes uz carcassonne@carcassonne.lv.
  • Tu to spēli arī spelē? vai tas tikai makslinieciskiem nolūkiem taisīts? cik ērti ir ar papiru spelēt?
  • Taisīta spēlēšanai)))

Nav tikai papīrs)

1. slānis papīra lapa ar attēlu.
    2. slānis 1mm kartons
    3. slānis krāsaina papīra lapa (lai visas kartiņas aizmugurū būtu vienādas)
  • būtu, tātad, interesanti zināt, kopējās izmaksas, tajās rēķinot:
    - izgatavošanai iztērētos materiālus
    - adaptēto materiālu pielietojumu (minētās šaha figūriņas, dambretes kauliņi utt).
    - procesā patērēto laiku

manuprāt, kad to visu saskaita, vajadzētu sanākt, ka spēli taisīt pašam ir vērts tikai tad, ja ir sentimentāla vēlme spēlēt kaut ko paša darinātu. Diez vai tas sanāk ekonomiski izdevīgāk. Toties attīsta arī dažādas citas iemaņas : )
  • Visu ko es nopirku bija tikai līme))

- Kārtonu es paņēmu no veciem papīra albūmiem, kas ir to aizmugurē, un vēl draugs iedeva (viņš strādā ar to).
    - Iztērēju pilnībā tikai vienu zaļo zīmuli.(zīmuļi pirkti arī ļoti sen un netiek izmantoti vispār, tā bija laba iespēja tos kaut drusku izmantot.. xD)
    - Printēju ar melnbaltu lāzera printeri (printējot bildēs ir tikai melnas kontūras, tapēc tur arī, daudz, kas nav).
    - Izterētas 11 papīra lapas (kad mājās stāv 10 centimetrīgs bloks ar papīru, domāju, tas arī ir sīkums).
    - Dambretes kauliņus, kurus es paņēmu tika nopirkti varbūt 14 gadus atpakaļ...un pārējās figūriņas arī, jo tie ir no "50 games in one" komplekta.

Par laiku:
    - Photoshopa'ā noņemt krāsu no kartiņām, aizņem kādu minūti.
    - Pamatspēli es uztaisīju maijā, tur sanāca 3 lapas( kaut kur 2,5 stundas krāsoju un 20 min līmēju un 10 min griezu)
    - Tad pagaišnedēļ es sāku taisīt paplašinājumus, dažus vakarus, tērējot ap 1-2 stundām, klausoties mūziku, tie tika izkrāsoti, un limēšanas process aizņēma ,kopūmā, līdz 40 min.

Vakar uztaisīju vēl paplašinājumus:
    - Karkasonas Grāfs
    - Ķēniņš un Izlūks
    - Abatija un Birģermeistars
    - Kulta vieta

Krāsoju 1.5 stundu... līmēju ap 10 min..

Tagad var rēķināt, viss vairāk bija patērēts laiks krāsošanais, viss pārējais ir sīkumi...
    varbūt, saskatot pa vairākām dienām, ap ~12 stundām (kopā ar pamatspēli)...

Tāds komplekts laikam virs 60 ls maksā..

Tāpēc neuzskatu to par lieka laika iztērēšanu)))

P.S. Pagaišgad, es tādā veidā uztaisīju arī "Neuroshima hex" pamata komplektu.
  • Jā paplašinājumi ir dārgi. Galvenais, lai ir kas spelē un patīk spelēt.

Savā laikā es šadi uztaisiju monopolu. nav gan nekas saglabājies, ko atrādīt.
  • Lauciņi printēšanai (Melnbaltā + Pamata spēle krāsaina): Lejuplādēt

1. Inns and cathedrals
    2. Traders and Builders
    3. Abbey and Mayor
    4. Count, King, and Cult
    5. Wheels of fartuna
    6. The river
    7. Princess And Dragon
    8. Die Katharer

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion

Tagged