VIP SPĒĻU VAKARS 16.12.2011. 19:00 @ Ludo
  • VIETU SKAITS: 12
    PRASĪBAS: Kluba Biedra Karte
    VIETA UN SĀKUMS: Barona iela 55, 19:00.

• Netieku :(
  • Kas tiks spēlēts?
  • domāju ka būšu!

• Gribētos atkal uzspēlēt indonēziju, ja nav gribētāju.. varu piedāvāt Antiquity.

update: nebūšu (zem jautājuma zīmes)

• Indonesia ir ok, ja nebūs nekas labāks (GoT, BSG)
  • Uz Antiquity varētu arī parakstīties.
    Pats gribētu no savām spēlēm uzspēlēt:
    Panic Station
    BSG
    Galaxy Trucker
    Conquest of Paradise
    No citām/svešām:
    Le Havre
    GoT
    Pompeii
    Factory Fun
    Mykerinos
  • Vēl nezinu, vai tikšu, bet Pompeii varu piegādāt, ja kas.
  • Es ar vēl nezinu (bet gribētu) un varu piegādāt Le Havre, ja vajag un būšu.
  • Būtu forši ja abi jūs varētu piegādāt šīs spēle un būt ;)
  • Iespējams būs arī iespēja nomēģināt vienu no šī gada visvairāk haipotajām spēlēm Eclipse.

• Varu atnest Galaxy Trucker, gribas arī to Eclipse pamēģināt, ja kāds paskaidros noteikumus :)
  • Nu ja tā mums laicīgi uz veikalu atnāks tad es tos izlasīšu. Un Galaxy Trucker varu paņemt arī savējo, man ir ar visu exp.
  • Tad piesakos uz GT ar Exp. un Eclipse.
  • Es arī uz eclipse piesakos. Re, kur var palūrēt - manuprāt labs.

http://us.asmodee.com/ressources/video/?video=186
  • + 1 uz Eclipse
    BSG
    GoT

vēl varētu Jab pamēģināt vai ko līdzīgu (kādu īso šī gada card geimu).
  • Jab paņemšu.
  • Arī labprat uzspēlēšu King of Tokyo. Spēle ir, bet savākt vairāk par 2 cilv. pagaidām neizdodas :)
  • Heh. Es kad pirku King of Tokyo, domāju ka divatā tā spēle nebūs forša. Bet mēs jau kādu nedēļu ar sievu katru vakaru pa kādām 3 partijām izspēlējam un ir pat ļoti labi.
  • Mēs nospēlējam kadas 2 partijas - ir OK, bet gribas more action :)

• Sveiki!
    Es varētu pievienoties. Vietas vēl ir?
    Katrā ziņā "piekāpšu".

• Ir ir vietas.
  • Vladimir:
    Varbūt tu vari paķert līdzi Elder Sign. Gribu pamēģināt vai tas varētu būt kaut kas tāds ko es varētu spēlēt mājās ar sievu.
  • Varu paņemt, protams!
  • Piesakos uz pasākumu. Labprāt vēlētos izmēģināt Panic Station vai BSG:Exodus Expansion.
  • ja kas - Eclipse ir ceļā un būs veikalā otrdien un 1 kopija nonāks Ludotēkā.
  • Tātad, Egils apstiprina, ka Eclipse būs. Varam jau veidot sarakstu kurš spēlēs:
    1.jancis
    2.Vladimirs
    3.Jino
    4.Jumanji
    5.napalmEye
    6.krisa

Ir arī nelielas izmaiņas pasākuma norisē. No 19:00 - 22:00 pasākumu vadīs Edgars un sākot no 22:00 pasākuma vadību pārņemšu es. Kad arī varam mēģināt sākt spēlēt Eclipse.

• Būšu. Un Eclipse izskatās tik episki, ka viennozīmīgi piesakos.
  • Es pagaidaam uz 90% busu, un ja busu tad Eclipsi labpraat - attiecigi piesakos
  • Tā kā pirmās trīs stundas vadu es, tad piedāvāju paņemt līdzi kaut ko no savas kolekcijas, kas varētu būt mazāk zināms citiem: K2, Mystery Express, bija laikam arī sauciens pēc Claustrophobia. Ja interesē, sakiet, jo bez pieprasījuma neņemšu. 
  • Labi uz Eclipse (22:00) būšu 100%, par to vai ātrāk un vai palikšu pēc Eclipse vel drošs neesmu.
  • Nu es labprāt iesildoties iemācītos K2 un/vai Mystery Express
  • Labprāt iesildītos ar K2. Varu atnest arī paplašinājumu!
  • Varu atnest arī paplašinājumu!

K2.5?

• Gandrīz :) Tur iet runa par K3, ta saucāmo Broad Peak - iekšā divi scenāriji.
  • Ok, paķeršu K2. Tā kā būs spēles nezinātāji, tad, iespējams, paplašinājumu nevajag, pirmajai spēlei arī tāpat būs, ko padomāt, lai izdzīvotu. :)
  • Kādu (pus)stundu laikam nāksies kavēt.
  • Ceru, ka būšu ap 20:00 un paspēšu uz K2.
    Izlasīju Eclipse noteikumus, būs grūti :), jo strat. spēlēs nav mana stiprā puse.
  • Ja vēl ir kāda brīva vieta, būšu.

• Ja vēl ir kāda brīva vieta, būšu.

Ir ir, droši var nākt.

Izlasīju Eclipse noteikumus, būs grūti
    :), jo strat. spēlēs nav mana stiprā puse.

Prieks, ka kāds vēl izlasija noteikumus ;)
  • Labas ziņas. Spēles sanāk aizgādāt uz Ludo pirms manis. Tākā tie kuri grib uzspēlēt BSG, Panic Station vai JAB varēs to izdarīt arī agrāk nekā 22:00.
  • Es vareetu iegriesties uz vakara dalju. :) [ja veel ir briivas vietas. ;)]
  • Es kaut kā dienas sajaucu - iedomājos, ka tie vakari ir 6dienās... :\">  Ļoti gribējās eclipsi uzspēlēt. Kādi komentāri par spēli - interesanta vai ne visai, plusi - mīnusi?
  • nu es nevienai spēlei, kurā neuzvaru, 8 balles nelieku, bet vispār jāsaka, ka Eclipse varētu būt uz 8. Varbūt vairāk.
    Ja nebūtu nedaudz nepareizi spēlējuši, būtu varbūt attīstījušies visi nedaudz ātrāk un asumi būtu parādījušies starp spēlētājiem. Savādāk mēs tā dikti pasīvi un tikai beigās nedaudz pasprēgājām.
    Idejiski man likās ok. Bija gana randoma (kauliņi un kosmosa lauciņu vilkšana) un gana stratēģijas.
    Labprāt šogad vēl uzspēlētu, ja būtu interesenti savākties.

• Pilnīgi piekrītu Uldim. Spēle ar potenciālu. Un rodas sajūta, jo vairāk spēlē, jo spēle varētu kļūt vēl labāka un interesantāka. Noteikti viena no TOP spēlēm šogad.
    Par iespēju šogad vēl uzspēlēt, var mēģināt 24.12 pa dienu tad parasti pircēju ir maz un ja sākam kaut kad ap 11:00 tad varu iemācīt. Un ja savācas pat 6 gribētāji tad pat labprāt ļautu citam nomēģināt un uzņemtos mācīšanas pienākumus.

P.S.
    Lūk neliels ieskats spēlētāju vērtējumos:
    Vladimirs - 8
    krisa - 8
    Jumanji - 7.5
    jancis - 8.5
    mogwai - 6.5
    napalmeye - ?
  • Gribu uzspēlēt vēl! Spēle ļoti interesanta, un neskatoties uz "izmēru", apgūt to nav grūti. Pat randoms patika - atsvaidzīna spēli :) Labprāt piedalīšos otrājā mēģinājumā.
  • Es esmu par 24.12!

+ man prieks, ka šajā vakarā beidzot atšifrējās, kas ir djfranky : )
    Vismaz tagad varbūt vieglāk varēs sarunāt kādas Mansions of Madness partijas vai vēl kaut ko interesantu no tavas kolekcijas (labprāt pamēģinātu gears of war, Elder sign, Claustrophobia).
  • Es pieteiktos uz nākamgadu...
  • Hmm... varbūt apsverams variants būtu par 30.12. VIP vakaru? Ko domā Ludo cilvēki?
  • 24.12 pa dienu ir Ok

30.12 vakarā ir arī Ok

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion