SPĒĻU VAKARS 10.12.2011. 18:00 TURKEBABĀ
  • Balstoties uz iepriekš minēto informāciju un iepriekšējiem paraugiem, atvēru spēļu vakara topic'u.

Pēdējais šī gada publiskais spēļu vakars.

SPĒĻU VAKARS TURKEBABĀ 10.12.2011 17:00
    VIETU SKAITS : 28
    Vakara vadītājs: Edgars

FB events - https://www.facebook.com/events/301624769859836/

• Netieku :(
  • no GoT? :-((
  • par to būs jādomā. Vajadzēs spec pasākumu rīkot, jo abi minētie datumi man aizņemti. Tagad svētku laiks vispār nepateicīgs hobijiem.
  • ja būs GoT specpasākums, būtu labi savlaicīgs info, jo gribētos arī piedalīties
  • Ludo ir savs Demo GoT. Ja kāds uzņemas iemācīt citiem tad nav problēmu. Jo Edgars iespējams nepaspēs līdz Sestdienai to apgūt. Varbūt Deniss ir gatavs iemācīt?
  •      Varbūt Deniss ir gatavs iemācīt?

Varam mēģināt.

• tad es piesakos uz Demo GoT
  • So, A Game of Thrones:

1. Barduchi

2. Vufer

• Piesakos uz Demo AGoT, ja laicīgi sākat.. tas ir līdz 23oo beidzam.
  • 1. Barduchi

2. Mārtiņš

3. Vufer

• Es ar varētu pieteikties, bet es varētu būt tikai kaut kur pēc vienpadsmitiem laikam.
    Ja GoT vairs uz to laiku nebūs, tad labprāt uzspēlētu kaut ko 'citu interesantu'.
    K2, BGG, Mystery Express,

varētu arī Urban Sprawl un/vai Dominant species

kaut kur Latvijā ir laikam arī
    Elder Sign,
    Runewars,
    Rune Age
    Elder Sign
    MEQ

• vispār jau diskusijas sākuma links aizved uz info, kur teikts:

When: Sestdiena   Laiks: 17:00 until 23:30
    un arī savādāk - Šoreiz līdz apmēram pusnaktij.

tā ka nezin gan, kā būs ar spēlēt sākšanu pēc vienpadsmitiem.
  • Nu spēlēt jau varēs ar savām spēlēm kaut līdz 6 rītā, bet es plānoju ap pusnakti vai vēlākais vienos doties projām. Tāpēc arī oficiālais beigu laiks ir šāds. 
  • Edgar - K2 un Shadow hunters? :) Taras - Wiraquocha, Hanabi? :)
    Pārējās vēlmes vecas - Santiago, Long Shot, Identik, No Thanks, Tobago (varu piegādāt). Jānis laikam nebūs, bet ja tomēr, tad - Panic Station un Jab.
  • Nu kā gāja ar Game of Thrones?
  • n-tās stundas.
  • kopumā pozitīvi.
    pēdējais nepaliku, lai gan pēdējā gājienā kaimiņš ar negaidītu manevru (pa jūrām uzbruka) uz brīdi to bija panācis. tikpat veikli savu pili atkaroju un nācās vien viņam samierināties ar pēdējo vietu :)
    spēles noformējums un kvalitāte ir ļoti laba un lai gan pagaidām šāda veida spēlēs man skillu nau daudz, laikam jau manā spēļu skapī būs jāizbrīvē vieta.
  • Board - uzzīmēts pareizi. (mana kļūda.)

Pārējais - ir ok.

Vienīgais - tomēr 6. spēlētājs ir vajadzīgs.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion