Meklēju dziedošus/dziedātgribošus geimerus!
  • Jauniešu koris "Norise" meklē dziedot gribošus cilvēkus!
    Mums šobrīd nereāli vajag vīrus, tā kā nāciet bariņā :) Visi esam forši, citiem nekožam un tā. Pieņemsim un ievilksim kolektīvā arī bez iepriekšējas pieredzes. Un ja liekas, ka "es taču nemāku dziedāt" - es arī nemācēju, bet mani pieņēma un pa galvu par nemācēšanu neviens nesita :D Un to var pietiekami labi iemācīties.

Turklāt man noderētu papildspēki esošā kolektīva pārvēršanā par geimeriem :D

Mēģinājumi pirmdienās un trešdienās 18:30 - 21:00 Valda Zālīša pamatskolā (Kalpaka bulvāris 8)

Ceru kādu no jums visiem tur satikt!

image
  • Ak jā, vēl viena lieta - nākošgad ir Dziesmu svētki. Man pašam lielajos vēl nav sanācis piedalīties, bet dažos mazliet mazākos līdzīga tipa pasākumos gan, un sajūta ir vienkārši super! Man šķiet, ka katram tas ir vismaz vienreiz jāizbauda, un kāpēc lai tas nebūtu šoreiz? :)
  • Es esmu ex-korists, vēl pa laikam šur tur uzdziedu, bet...

Konvertēt čupu sieviešu par geimerēm ? Vieglāk ir vnk ar kādu dāmu 'uzražot' un izaudzināt jaunus geimerus, nekā konvertēt sievietes par geimerēm B-)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion