Geimeri sporto - basketbols un volejbols otrdienu vakaros Imantā
  • Hei! Kopā ar Jāni beidzot nobriedām idejai reizi nedēļā savākties uz pasportošanu. Tā kā visu, protams, darām izcili "laicīgi", tad ne vieta, ne laiks nav paši lieliskākie, tomēr ir gana normāli - zāli esam dabūjuši otrdienu vakaros no 21:00 līdz 22:30 RPIVĀ (Imantā, pie Zolitūdes vilciena stacijas). Plāns ir spēlēt pārmaiņus - vienu nedēļu basketbolu, otru - volejbolu. Samaksa nav konkrēti definēta, tomēr aptuveni būtu 1 - 2 Ls par reizi (atkarīgs no atnākušo skaita, dārgāk par Ls 2 nebūs). Potenciālie spēlētāji ir galvenokārt šo spēļu amatieri un hobija līmeņa sportotāji, līdz ar to pro džekiem/ dāmām varētu nebūt interesanti. :) 
    Tātad aicinām pieteikties izkustēties un pabumbot gribētājus jebkurā vai abos no minētajiem sporta veidiem. Ceram uz daudzmaz regulāriem nācējiem, tomēr neatteiksim arī gadījuma sakarus. Pieteikties gan labāk personīgi, diskusija lai paliek jautājumiem un komentāriem. 
  • jautājums — kad sākam?
    komentārs — verī gut! :-bd
  • Piesakos rindiņā. Un tiešām, kad sākam? :)
  • Ceram jau tuvākajā otrdienā, bet tad redzēs. To noskaidrošu rīt vai parīt.
  • sorry. Ideja patik, bet Imanta galīgi neder. Beidzot ap 22.30 - es mājas varētu būt ap vai pat pēc 24.00
  • Es varētu uz basketbolu aiziet, nezinu gan vai ļoti regulāri. Gaidu info, kad sāksat ;)
  • Mazliet kļūdījos ar cenu - par basketbolu sanāks visticamāk 2-3 Ls par reizi, bet par volejbolu - 1,5 - 2 Ls par reizi.
  • Drīkst noskaidrot, kāpēc basketbols sanāk dārgāks? :) Mazāk publikas?
  • Tā jau arī ir. Basīti spēlē 5:5, volejbolu 6:6
  • Basketbolā amatieri, atšķirībā no volejbola, parasti aktīvi mainās. Reti kurš, tuklāt vēl ņemot vērā geimeru publiku, spēj noskriet pa laukumu pusotru stundu no vietas. :)
  • Turklāt savācoties 15 cilvēkiem var sadalīties pa 5 un spēlēt noteiktu laiku un mainīties piecinieki :)
  • Jā, basketbols dārgāks, jo mums paziņu/ gribētāju lokā basketbolu spēlēt tīkotāju ir mazāk, savukārt volejbolu - gana daudz. Tā kā izmaksas dalām uz atnākušajām galviņām, tad arī basketbols sanāk bišku dārgāks.
  • Drīks piesaistīt kādu draugu basketbolam, lai vairāk cilvēku=mazāk izmaksas? :D Kā tur ar meitenēm ir basketbolā? Man draudzene gribētu uzspēlēt.
  • Mēs esam atvērti visu dzimumu un rašu dalībniekiem/cēm. Paši neesam nekādi agresīvie/profesionālie sportotāji.
  • Tas jauki, bet ja viņa tur būs vienīgā meitene nebūs īsti forši :D
  • nu lai ņem draudzenes līdzi ;)
  • Nav slikta doma ;) tik Rīgā laikam nav īsti ko ņemt. Pienāks basketbola otrdiena tad jau redzēs kas un kā. 
  • Jā, arī meitenes, protams, var nākt un volejbolā tādu būs gana, bet basketbolā šobrīd vienīgā potenciālā arī ir tava draudzene. Protams, jārēķinās, ka basketbols ir kontakta sports un arī Jānis spēles karstumā gan jau uzlidos kādā blokā, aizmirstot paša "ne agresīvo" dabu :)
    Bet vispārīgi - citus cilvēkus drīkst aicināt, to gan iepriekš saskaņojot ar mums (tīri skaita koordinēšanai), bet visu atbildību par šiem cilvēkiem jau uzņemas to aicinātājs!
  • Nu Jānim tad neļausim viņu segt, liksim vienā komandā :D 
  • Rīt tad volejbols?
  • Jap, sākums 21:00, ierašanās gan jau ka agrāk (es būšu uz 20:45, pirms tam nākt nav jēgas, jo iekšā tāpat netiksiet :) ). Tā kā man ir jānodod saraksts ar nācējiem, tad GA89, ja vēlies tomēr nākt arī uz volejbolu, padod ziņu. 
    Vēl viena lieta - apskatīju zāli un tā ir dikti laba. Gandrīz svaigi remontēta, tā kā izskatās, ka būs ļoti ok. :)
  • kartē tā ir šī vieta? - links
  • Nē, nē es vēljoprojām uz basketbolu :) Tik pārliecinos ka nav samainīts :)
  • Ok. Basis tātad nākamotrdien, bet, protams, vēl padošu ziņu. 
  • Ja kāds ar auto no Juglas/Purvciema vai Pļavniekiem plano braukt uz šiem pasakumiem - padodiet ziņu.
  • Viens puisis no Jāņa puses, cik sapratu, brauc no Purvciema, vari pajautāt pa tiešo Jānim.
  • Kādas atsauksmes/kopsavlikums par vakardienu? Kā gāja, cik cilvēku bij?
  • 13 dauzītāji. Zāle ir jauka, tiesa, ne pārāk liela. Likās, ka volejbolam optimālais ir 4 cilvēki komandā, lai gan arī ar 5 atradām optimālu izvietojumu. Izskatās, ka arī basim optimālais būs 4 pret 4 uz visu laukumu, bet tad jau redzēs. Tā kā daudzi volejbolu nekad īsti nav spēlējuši regulāri un citiem pēdējā reize bija pirms gada, tad es teiktu, ka beigās pat bija tīri ok. :)
  • daži nekad īsti nav spēlējuši.
    bez "regulāri" ;)
    bet tāpat bija labi.
  • Nu to cilvēku skaitu komandā jau var skatīties arī pēc atnākušo skaita :) atnāk 12, varb pat labāk tad 3 komandās pa 4 un ik pa 5min mainās vai kkā tā :)
  • sportiskā sistēma jau ir stabila?
    katru 2dienu var droši doties dzenāt vai nu volej vai basket bumbu?
  • Jā! Šodien ir volej bumba.
  • Jap, sistēma ir stabila un jebkādas novirzes no stabilitātes tiks individuāli paziņotas.
  • Rīt notiek? Basketbols vai volejbols?
  • Čau! Jā, notiek, rīt basketbols.
  • Mēs ar Sintiju būsim. :)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion