Sarunu pārnešana uz BGG v2.0
 • Labdien!

  Lai arī forums agonē, brīžiem te uzpeld kaut kāda aktivitāte, tāpēc es izteikšu savu viedokli. Atkal. 

  Atkārtošu pirmos trīs teikumus, ko minēju februārī (http://forums.ludo.lv/index.php?p=/discussion/1375/sarunu-parnesana-uz-bgg#Item_19): "Forums bieži gļuko. Neviens viņu nelabos, un neviens netaisīs jaunu (let's be real). Kāpēc mēs nepārnesam komūnu uz BGG?"

  Tāpat arī: "Neviens neko netaisīs, peļņu tas nenes, bet entuziasti no BG ir visi projām. Vienīgā iespēja - šo izdzēst, un visi būs spiesti iet uz BGG."

  Pēdējais apstiprinājums no BG bija aprīļa beigās, ka būs jauna platforma. Kopš tā laika ir pagājis vairāk nekā pusgads. Es, protams, varētu teikt, ka esmu pārsteigts un šokā par pieaugušu cilvēku nespēju uz lietām skatīties reālistiski, bet, godīgi sakot, es neesmu. Bet jūs, protams, varat cerēt, ka nu jau kuru katru dienu būs afigenna kruts forums, ko kāds iepriekš nepazīts Gaismnesis tūdaļ vedīs tautā. Spoiler alert - nebūs. 

  Vēlreiz piedāvāju vienkārši pārnesties uz BGG un lēnām iekustināt tur visu. Ja kāds gribēs kaut ko pārdot, gan jau sakodīs zobus un samaksās tos šausmīgos 3% BGG (tiešām - tu vari atļauties tādu hobiju kā galda spēles, bet, lūk, 1,50 EUR no darījuma gan iecērt būtisku finansiālo robu?). Kopumā neredzu variantus, ka tur kaut kas varētu būt sliktāk nekā te. (Sliktāk par forumu, kurā nevar ierakstīt atbildes...? Sure.)

  Ludo ģilde iekš BGG: https://boardgamegeek.com/guild/1178

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

No poll attached to this discussion.