Pievienoties kādam, kas pasūtījis Tainted Grail
  • Varbūt kāds ir atbalstījis Kickstarter: Tainted Grail https://www.kickstarter.com/projects/awakenrealms/tainted-grail-the-fall-of-avalon
    Un es varu pievienoties pasūtījumam (kad viņi atkal atvērs pasūtīšanas logu)?
  • Man liekas, ka šis vilciens jau ir aizgājis. Tagad jāgaida retail versija!
  • Nav tiesa. Viņi plāno atvērt 2.viļņa PM kaut kad Janvārī, bet nav konkrēta datuma.
  • Cik noprotu shēma viņiem līdzīga kā Nemesis, kad viņi atver logu esošajiem atbalstītājiem pirms 2. viļņa.
    Piemēram, Nemesis gadījumā, es kolēģim pasūtīju pēc 1. viļņa piegādes un base kaste atnāca pat pirms 2. viļņa. 
  • I stand corrected. Vismaz diviem cilvēkiem (man zināmiem) Latvijā ir šī spēle.
  • @Jancis pajautāsi vai viņi būtu gatavi man pasūtīt ($ atsūtītu iepriekš), un ja jā, tad padalīties ar kontaktiem, 
    lai, kad logs atverās es sazinātos ar viņiem.
    Paldies.
  • Kad retail varētu parādīties?
  • Tie kas man ir zināmi ir djfranky un Edgars. 

• Pašlaik ziņas nav par retail. Ja vien kādi veikali nav specifiski pasūtījuši spēles tieši no KS (aka group pledges).
    Ir iespēja, ka viņiem būs spēles vēlāk kādās lielajās izstādēs vai var nopirkt no kāda caur BGG market.
    Ja viņi plāno retail, tad tas visticamāk būs tikai ap 2021?... Un arī tikai tad, ja viņiem būs partneri.

Es arī esmu backer, pamatspēle jau rokās, bet vēl neesmu spēlējusi.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion