Ziemas galda spēļu nometne 2020 - 5. līdz 9. februāris
  • VIETA
    Ķoņu skola, Dīķeri

LAIKS
    No trešdienas, 5. februāra rīta, līdz svētdienas, 9. februāra, pēcpusdienai.

FORMĀTS
    Brīvais režīms, ierašanās, kad grib, projām došanās vēlākais svētdienas pēcpusdienā. Spēlējam spēles, brīžiem paguļam.

GULĒŠANA
    Istabās pa vairākiem cilvēkiem. Puišu un meiteņu istabas, pēc vajadzības MIX. Ja maz dalībnieku, var cerēt uz kaut ko privātāku, bet es uz to nepaļautos.

CENA
    1 vai 2 naktis - 25 EUR
    3 vai 4 naktis - 35 EUR

ĒŠANA
    1 līdz 3 reizes dienā, katra reize 5 EUR.

BRAUKŠANA
    Parasti visi kaut kā sakooperējas, tomēr, ja kādam iespējas neuzrodas, rakstiet forumā.

PIETEIKŠANĀS 
    FIN

Aiziet!
  • Let's make Ziemas nometni great again!! :D

baros kura saimniece?
    (lai nav pārpratumi ne reizi Ķoņos nebijušajiem - kura no labajām? ;) )
  • Jaunā. Iepriekšējā ir devusies pensijā.
  • Vairs nav makaronu-kartupeļu-baltmaizes maratons?
  • Nope. Tagad ir pretējā sūdzība, ka VISPĀR nebija kartupeļu. Vēl meklējam vidusceļu.
  • Edgar, paldies par laicīgo un priecīgo ziņu!
    Jau paguvu sarunāt un pazaudēt transportu :D

Ja Tev ir vieta auto 5.februāra rītā izbraukšanai no Rīgas, lūdzu dod ziņu!

Esmu lieliska līdzbraucēja. Pieejamie režīmi:
    • Klusuma režīms
    • "Aha, jā, protams" režīms
    • Mērena tarkšķa režīms
    • Nevaldāms tarkšķis

Būs divas somas.
    Atpakaļ var nevest.

Piedalos ceļa izmaksu segšanā
  • Hello, mekleju kadu, kas potenciali brauktu uz nometni 05/02 un atpakal sestdiena 08/02. Protams, cela izmaksas kopa un varbut kada sokolade vai divas vel klat :)
  • Hello!

Par vietām pie sevis vēl nemācēšu teikt. Varbūt būs, varbūt nebūs. Tiesa, līdz šim tikšanai pirmajā dienā turp parasti nav bijis problēmu. Sestdiena atpakaļ gan mazliet viltīgāk.
  • Var sākt pieteikties!
  • Yey. Nometne!
    Neko skaidri gan pagaidām vel nezinu, bet šobrīd tiecos uz ierašanos 4dienas vakarā. Ja tā būs, tad būs arī vietas mašīnā.
  • Dalībnieki uz 28.01.20.

Edgars Z.
    Barduchi
    Kārlis P.
    Klinta L.
    Agnis Š.
    Madara P.
    Kaspars E.
    Mārtiņš P.
    Reinis B.
    Anita B.
    Mārtiņš B.
    Zane B.
    Elena V.-B.
    Aldis U.
    Anete P.
    Jānis G.
    Jūlija D.
    Edgars B.
    Kārlis J.
    Oskars O.
    Krišs O.
    Evita O.
    Jānis V.
    Toms B.
    Kalvis K.
    Juris Š.
    Niklāvs R.
    Tarass V.
  • Ja kāds var ātri pēc atmiņas pastāstīt, ko tieši ēdāt rudenī, padalieties, jo ir cilvēki, kas grib zināt, bet es pats īsti nebiju klāt pusdienās un vakariņās (brokastīs bija maizītes un pārslas ar jogurtu un vēl visādas brokastu lietas).
  • Atceros fantastiskas karstmaizes divās brokastīs.
    Kafija tika pasniegta individuāli pēc pieprasījuma.
    Karbonāde, kotletes, makaroni....
    Par pārējo atceros tikai to, ka bija garšīgi un ne reizi neraucu degunu
  • zupas bija ļoti ok
    precīzi kādas gan nepateikšu ..
  • pieteicos katru dienu uz 2 ēdienreizēm - reāli pietika pie mazkustīgā režīma (savu līdzpaņemto paiku tikpat kā neēdu); zupas, saldie, otrie - viss bija garšīgi! par februāra nometni manā gadījumā ir liela neskaidrība; šobrīd izskatās, ka netieku.
  • Meklēju, kādu kas brauc uz nometni ceturtiden pēcpusdienā/vakarā, vai piektdien no rīta.
    Gribētu pieteikties kā līdzbraucējs. (Lielais maiss ar spēlēm + guļammais un mugursoma ar personīgajām mantām).
  • Plānojam braukt uz nometni ceturtdienas pēcpusdienā (~16:00-17:00). Mums ir viena brīva vieta, pašlaik esam 3 braucēji. Izbraukšana Teikas/Purvciema rajons.

Par spēlēm pašlaik nav izplānots ko ņemt, varu paņemt pēc pieparījuma kaut ko no kolekcijas (ar dažiem izņēmumiem (: ) - ej.uz/recbgg - papildus līdz nometnei būtu jāatnāk Atlantis Rising un Isle of Cats.
  • Ekleers: Vai vari paņet Dice hospital?
  • Es arī gribu uzspēlēt Dice Hospital, jau iepriekš piesakos. Un uz visām Western Legends partijām.
    Man kaut ko paņemt? Kā zināms, man nekad nav jaunāko spēļu...
  • Vai kādam ir Scythe un vai kāds būtu gatavs paņemt?
  • Anita, Western Legends būs un es arī spēlēšu visas partijas. Vienīgais mums vismaz uz pirmo partiju ir nepieciešams Kaspars, jo viņš vienīgais atceras visus noteikumus
  • Neaizmirstiet, lūdzu, allaž cienīto vieglo klasiku - Dice town un Shadow hunters...
  • Piedāvāju divas vietas auto, izbraukšana 5dien ~16-17.00 no Rīgas centra. Atpakaļ svētdien no rīta.
  • es protams vēlētos redzēt Wingspan nometnē
    vai kāds vedīs dicetown? man jau ir tāds limits ka nav kur iebāz savu dice town

plus kam nav slinkums, varētu aizpildīt aptauju
    https://forms.gle/MtmsQGeJBKGYqkct7

PS. Ekleers paņems superhot?
  • Vai kāds brauc trešdien sākot no 16:00 no centra? Labprāt pievienotos ja ir vēl kāda brīva vieta. Par ceļu, protams, arī samaksāšu.
  • Lai augošajā sarakstē nepazūd vēlmes un solījumi spēļu vešanai, piedāvāju ierakstīt spēles, kuras vedīsi, un spēles, kuras vēlies, lai kāds cits atsaucīgs spēlētājs atved, vienā failā:
  • Paldies Elenai par dokumentu! Iemetu pašreizēji plānotās spēles :)

Tiem kam nepatīk ap exeļiem ņemties arī iekopēšu šeit:
    Plānojas ņem līdzi:
    Atlantis Rising;
    The Island of El Dorado;
    Soviet Kitchen;
    Spirit Island;
    Vindication;
    Wingspan;
    + Dice Hospital;
    + Shadow Hunters;
    + SuperHot;
    + Yggdrasil;

Uz jautājuma (Cik būs vietas / vai būs spēlētāji / vai kāds cits neņem):
    Last Bastion (vai Ghost Stories);
    Roll Player;
    Nemesis (ja izlasīsies rulebook);

Un ja Eldritch Horror Kārlis paņems Eldritch Horror, tad būs spēlētāji garantēti :D
  • Cik ilgi pieteikšanās vēl atvērta/pieejama? 
  • Super!
    Spēļu saraksta sistēma strādā! :)

Pieteikšanās termiņus nezinu. Domāju - kamēr vien ir pieejami matrači
  •  Būtībā jā, cik vēlu grib. Bet jāņem vērā, ka, sākot ar pasākuma pirmo dienu, es būšu diezgan limitēts uz visa apstrādāšanu, tāpēc labāk pieteikties līdz kādam 4. februārim.
  • Last Bastion labprāt vēlreiz izspēlētu, pagājušo reizi likās diezgan OK
  • Prieks skatīties, kā spēļu saraksts aug  :D

Idejai. Ar nometnes organizatoru nav saskaņots:
    Tā kā nometnē piekopsim sēdošu/pasīvu dzīvesveidu, varbūt kāds/kādi no nometniekiem var pieteikties novadīt vienkāršas un īsas stiepšanās/izkustēšanās nodarbības? 
  • 1) rīta skrējiens līdz Igaunijas robežai un atpakaļ, 2) pa dienu - galda teniss.
  • Ideja nav slikta un to tiešām var darīt. Diez vai skriešana derēs visiem (tāpat arī galda teniss), bet kaut ko mierīgu, lai izdzītu nosēdumu, var mēģināt.
  • 3) twister
  • par 2) galda teniss (cerams, ka galds nebūs nozudis)
    tam vajag raketes. koplietošanai es varēšu piedāvāt 2 Superlētas, kuras tika iegādātas rudens nometnes laikā. uzsvars uz Superlētas
    ja grib ciešami uzpingāt, tad jāgādā savas raketes

"vienkāršas un īsas stiepšanās/izkustēšanās nodarbības"
    izkustēšanās līdz ēdamtelpai, stiepšanās pēc ēdamā vai tad neder? :D
  • Cipān tu gribi lai ir cietušie?
    iedomājies ja kāds trausls skuķītis zem manis tiks saplacināts
    :))
  • Varu paņemt vienu raketi (noteikti dārgāku kā Barduchi aprakstītās) un bumbiņas priekš galda tenisa.

Var uztaisīt mazo pārgājienu līdz Koņu kalnam, tur ir Akmens izziņas taka. Tie ir ~3km vienā virzienā, tā kā nav tik daudz, tiem, kam gribas mazu līkumu, bet ne pilnu pārgājienu :)
    Ja gribas lielāku izgājienu, tad vēl klāt 3-4km un var tikt līdz Rūjienas vecajam sliežu ceļam.
  • Par izstaipīšanos - 
    ideālā variantā gribētos tādu kā "pensīšu" pakustēšanos, lai nav jāpārģērbjas un pēcāk jāstāv rindā uz dušu.

Twister spēļu sarakstā neredzu ;)
  • Atbrīvojās vēl viena vieta mašīnā (kopā pašlaik divas brīvvietas aizmugurē, mašīnā kopā līdz 4.cilv).
    Plānojam braukt uz nometni ceturtdienas pēcpusdienā (~16:00-17:00), atpakaļ svētdienā pēcpusdienā.
    Izbraukšana Teikas/Purvciema rajons, bet ja ir daudz mantu var sarunāt aizbraukt pakaļ.
  • Līdz nomentei palicis mazāk par 2 diennaktīm :bz

Vai nometnes spēļu saraksts sasniegs simto spēles ierakstu? 

Vai tiešām šajā nometnē paliksim bez intelektu paaugstinošās Cards Against Humanity? :-B

Atbildes raksti un meklē te:

• paldies Edgaram par nometni!
    viss (pat saldie ar rozīnēm. ļāva nepārēsties :D biezpiena bumbas bija riktīga Bomba!)
    bija Lieliski, Super, Kruta utt

exelis bija laba fīča
    nākošajai reizei var pielikt sadaļu par noteikumiem - atzīmēt vai kāds tos zin un ir ar mieru izskaidrot vai būs jālasa uz vietas un tamlīdzīgi

ceru, ka Rudens 2020 notiks.
  • Paldies Edgaram un kompānijai par lielisko nometni!

Ar ko šī nometne atšķīrās no citām:Dodoties uz nometni bija iespēja aizpildīt vedamo spēļu sarakstu koplietošanas datnē Google Sheets. Man šis saraksts palīdzēja izvēlēties vedamās spēles un uz vietas noorientēties ar partijām. Paldies visiem, kas cītīgi aizpildīja spēļu sarakstu! Spēļu vedēji, kuri atveda citu lūgtās spēles, kas tā arī palika neizspēlētas - lūdzu saprast, piedot un neatteikt vest spēles uz nākamo nometni! Paldies!

Pirmais nometnes pilna laika suns - lieliskā Smilga! Klusākais un draudzīgākais suns ever, kuru pabužināt roka stiepās pat rūdītam suņu fobam. 

Pirmā nometnes himna - pirmo reizi visu apmeklēto nometņu laikā dzirdēju nodziedam kādas dziesmas veselu pantu. Manuprāt tas ir labs iemesls pieteikt dziesmu par oficiālo Latvijas galda spēļu nometņu himnu. Teksts: “Kur ir mana lidojošā cūka? Kur tā ir?”Melodija: Prāta Vētras “Kur ir mana lidmašīna”Pirmatskaņojums: 08.02.2020. īsi pēc pusnakts četru goblinu, pardon, kungu izpildījumā Aye, Dark Overlord partijas ietvarosHimnas audio vai video ieraksta nav. Atkārtojumu lūgt klātienē nākamajā nometnē.

Ēdināšana divas, nevis ierastās trīs, reizes dienā izraisīja haosu terminoloģijā: nometnes dalībnieku vidū nebija vienprātības, vai plkst.13.00, kad tika pasniegta pirmā organizētā ēdienreize, to saukt par brokastīm vai pusdienām. Pie pusdiengalda parādījās iedegtas svecītes. Ugunsdrošības noteikumi netika pārkāpti, jo sveces dega telefonu ekrānos (https://www.youtube.com/watch?v=XrDUTpeGW0A)

Netika izspēlēta neviena CAH partija.
    Nometnes laikā nedaudz cieta tikai vienas aknas.
    Pārējais:spēļu bija daudz un vēl mazliet, partijas foršas, gulēšana kā jau ierasti (starp citu, otrajā stāvā agros ziemas rītos var saklausīt pirmā stāva krācējus).
    Ar nepacietību gaidu nākamo nometni!
  • Barduchi, paldies par tabulas uzlabošanas ideju! Uz nākamo nometni papildināšu  :)

Ir saņemti arī citi konstruktīvi piedāvājumi nometnes optimizēšanai (kautrīgais autor, atsaucies ;) ):

Vispābā tas excelis ir labs pamats SPNIS (spēļu pasākumu un nometņu informācijas sistēma) izstrādei ar dažādiem moduļiem:
    SPG - spēļu partiju grafiks. No šitādas tabulas datiem sasēdina pa galdiem un sastāda laika plānu, ņemot vērā visus "es būšu ceturtdien pirms saulrieta" un no BGG automātiski ielasītus spēļu ilgumus. Maksas versijā iekļauts arī NPA - nākamās partijas atgādinātājs un iespēja norādīt, ka mana Linko partija ies pusotru stundu.
    SSIuIM - spēļu somas izkārtojuma un ietilpības modelētājs. Ievadi somas izmērus, iecerēto spēļu sarakstu, pretī dabon shēmu, kur ko likt. Maksas versijā dod padomus, ka pustukšajās Rokoko kastēs var ielikt vēl kko.
    ĒuUP - ēdienreižu un uzturvielu plānotājs. Atkarībā no izvēlētajām spēlēm, komplektē ēdienkarti. Ice Cool un lomu spēles kustību un runāšanas dēļ noteikti prasa vairāk enerģijas nekā kubiņu bīdīšana, klusi pūšot. Maksas versijā var ieķeksēt "es stāstīšu noteikumus", jo tad arī uzreiz vajag kūku saldajā.

• jāsaka kā ir - spēļu partiju grafikam nespēju noticēt - ka sastādīsies grafiks un pēc tā tiks spēlētas speles.
    Utopija + armija :)
  • "Spēļu grafiks" mani mulsina, jo tad jau man būtu visas spēles jāizpēta bgg un youtubē pirms nometnes... Parasti es paskatos klātienē uz kastes apakšu, pajautāju iniciatoram info viena teikuma apjomā un no tā izlemju, vai gribu vai negribu izmēģināt piedāvāto. Negribētu zaudēt to, ka man nometnes vienmēr ir jaunatklāsmju vieta. Šajā arī 15 pirmoreiz iemēģinātas spēles! Starp jau zināmu un nezināmu [gandrīz] vienmēr priekšroka ir otrajai.
    Jaunā ēdienkarte ir izcila. Forši, ka Ķoņos tagad ir gultas. Organizācija un kompānija, kā vienmēr, lieliska. Jau tagad gaidu Edgara nākamo nometni. (tā kā rudenī nebiju, man ir tāds kā jauno spēļu vitamīna trūkums organismā).

• Starp citu, prognozējamo spēļu ilgumu brīnišķīgi nogrāva Love Letter :D
  • Arī mans paldies Edgaram par rīkošanu, spēļu biedriem par spēlēšanu, noteikumu klausīšanos un stāstīšanu kā arī vienkārši lielisku kompāniju. Arī ar atbraukšanu piektdienas vakarā spēletprieks noķerts.

Paldies par exceli, kas arī kalpoja par pamatu nebēdnīgajam sapņojumam par spainIS (šis bija Kautrīgā Autora (© Elena) komentārs). Luc tā to arī uztvert. Bet vedamo spēļu atzīmēšana pārskatāmi vienuviet nudien ir forši un palīdzēja sakomplektēt savu somu un NavKoSpēlēt kaudzē ātrāk tikt jēgā.

• Vai kāds/kāda plāno rīkot pavasara nometni? 
  • Lieliska nometne!
    Man prieku nedaudz norāva fakts, ka ik pa brīdim bija jāmācas pirmdienas eksāmenam un nevarēja pilnībā atdoties tikai spēlēšanai, bet bija patīkami pārmaiņas pēc nepalikt augšā līdz četriem naktī un doties gulēt kā pelnrušķītei.
    Paldies noteikumu mācītājiem un arī tiem, kas izturēja mani noteikumu mācīšanā, un tiem, kas izvēlējās vēlā vakarā paši lasīt noteikumus no grāmatas! :D

Patīkami bija uzturēties sava veida jaunlaulāto istabiņā (aka Pārzines kabinetā). Ēdienreizes bija pietiekoši un varēja paēst labi. Mācījāmies no kļūdām un nesapirkām daudz lieku našķu.
    Un lai slavētas sestdienas bumbas!

Spēļu Saraksts Spainis ir lielisks ieviesums, lai ātri pārskatītu ko jāņem, ko var izspēlēt utt.

No Jāņa puses:
    Kārtējā nometne tika pavadīta ar lielu pireku un entuziasmu. Nerunājot par mazo VIP istabu, kura bija ļoti silta un mājīga.
    Prieks bija izspēlēt jaunas spēles, bet lielāko prieku sagādāja spēlēt spēles 4+ cilvēku formātā. Paglaudīt sunīti bija negaidīts bonusa pārsteigums.

Gaidam nākamo nometni!
  • tā, lai nerastos iespaids, ka visi starā par suņiem, tad piesakos - jā, diemžēl zeme nes arī tādus kā es, kuri nau starā ne pa kādiem mājdzīvniekiem.
    tā ka neplānojat, lūdzu, visi, kas nu var, turpmāk ņemt līdzi savus kustoņus.
    viens vēl pieciešams, bet vairāk ir par daudz
    :P

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion