Latvian math trade - rudens 2019
  • Sveiki visiem!

Ņemot vērā neseno pieprasījumu organizēt Math trade, šeit tā ir –https://boardgamegeek.com/geeklist/261217/latvian-math-trade-rudens-2019

Piedāvājums jāievieto minētajā Geeklist līdz 17. septembra pulksten 22.00
    Izvēle jāizdara OLWLG lapā līdz 24. septembra pulksten 22.00

Ja ir kādi jautājumi, ierosinājumi vai kas cits rakstām šeit, iekš BGG diskusijas vai man privāti.

Tiem, kas nezin kas ir Math trade un kā tā atšķirās no parastas apmaiņas, tad parastā apmaiņā 2 cilvēki savā starpā veic maiņu, bet math trade ir apmaiņa, kurā lielāku cilvēku grupa norāda spēles, kuras savas vēlas mainīt un kuras no citu norādītajām spēlēm vēlās saņemt pret katru no savām spēlēm, kas ļauj programmai veikt aprēķinu, kurā veido apmaiņas ķēdi, lai iegūtu pēc iespējas vairāk maiņas darījumu (maiņa būs 1:1). Līdz ar to rezultāts izskatīsies apmērām šāds - spēlētājs A dod spēli spēlētājam B, spēlētājs B dod spēli spēlētājam C un spēlētājs C dod spēli spēlētājam A. Šādas ķēdes attiecīgi varētu būt īsākas vai garākas atkarībā no piedāvājuma un pieprasījuma.

• Paldies Emils par šo iespēju!
  • Super, liels paldies!
  • Super, šonedēļ salikšu!
  • Paldies par kārtējo pasākumu. Palikušas 4 dienas un jau 112 speles sarakstā.
  • Tad pēdējā diena, lai ieliktu piedāvājumu. Šovakar līdz 22:00.
  • Pēdējā diena. 22.00 tāds aptuvens laiks, jo tas manuāli jānoslēdz, tāpēc var gadīties, ka būs vēlāk. Bet tas nenozīmē, ka jāatliek uz pēdējo brīdi piedāvājumu ielikšana.
  • jā, kautkā gandrīz katru reizi atrodas kāds tikko pamodušais ...
    sarunājam, ka, ja būs noslēgts, tad viss - visi nokavējušie gaida nākamo reizi
  • Nokavējušais var maiņu piedāvāt tepat forumā : man ir Ticket to ride un Blue moon city, gatavs mainīt pret Pandemic legacy S01, Gloomhaven vai Descent 2nd edition :D :D
  • Gribēju pajautāt, via ir vēl kas jāaktivizē, pirms var savas vēlmes OLWLG ievadīt?
    Man lokā kur parasti vada vēlmes parādās tikai manas spēles, (kolonu nosaukumos) bet neprādās spēles, ko var izvēlēties...
  • Tu gadījumā neskaties Step 4 logā? Kur tabula?
    Tev vispirms jāpievieno savam sarakstam spēles no kopējā saraksta iekš Step 3. Ja neredzi visu sarakstu (ir tikai viens ieraksts) tad tur virs saraksta jāuzspiež, lai redzētu pilno sarakstu.

P.S.Ja nu kādam vēl noder:  ;)

BGG Lists step-by-step par math trade (tieši par OLWLG no #8)
  • thank you. Had forgotten that i need to click Add in the list itself before i see the summary wishlist table : )
  • starp citu, tagad precīzāk atcerējos, ka tie guļavas jau bija nevis uz spēļu iesniegšanu, bet gan uz izvēlēto maiņas sarakstu apstiprināšanu

tā ka, izvēlies ko vēlies un Enter!

nevis, visi jau čeko, ko nu izdevies samainīt un tad lien no migas - a es aizmirsu apstiprināt ... davai, pārspēlējam ..

#NoMore! :)

(galvenais, pēc šitādas izrunāšanās, pašam nenonākt tādā zituācijā :D )
  • Par olwlg, wishlista izvēli.
    Teiksim ir izvēlētas 5 spēles, kurām pretīm nāk manis pievienotās spēles (tabula ar ķekšiem) ;D. Principā, tas strādā tā, ka pie sakritības, tiks veikta apmaiņa 1:1 nevis, ja tiks atķeksētas vairākas pievienotās spēles pretī vienai vēlamajai, būs jāmaina vairākas pret vienu izvēlēto ? 
    Paldies!
  • tikai 1:1

ja tavai vienai būs pretī 5 iespējas, tad dabūsi 1 no 5. nezini tieši kuru
    nu vai otrādi
  • Skaidrs, paldies!
    Darīts:

Thank you for confirming your wants for the math trade.

Tad tagad atliek tikai gaidīt deadline. :)
  • Es pašlaik gaidu rezultātus no Essen Math trade, pēc ~1 dienas.
    Jaredz vienas spēles liktenis un tad arī savas vēlmes apstiprināšu. :)
  • Ekleers, ņem piemēru no manis - apstiprini vēlmes, un pēc tam iesniedz labojumus daudzas reizes : )
    Es jau esmu 3 apstiprinājumus iedevis, bet domāju, ka būs vēl 1 vai 2....
  • Šobrīd iesniegti 26 no 35 wantlistiem.
    Drošības pēc tiem 9 cilvēkiem, kas nav iesnieguši izsūtīju atgādinājumu.
  • kāda ir aizpildīto wishlist statistika? vēl daudzi nav iesnieguši savas final vēlmes?

• 2 cilvēki vēl nav. Ģirts solīja rīt izdarīt. Otrs nav neko atbildējis, bet 2 atgādinājumu ir nosūtīti. Iesniegšanu var redzēt šeit
    https://bgg.activityclub.org/olwlg/mtusers.cgi?listid=261217
  • Girts un Maksims vel nav salikuši savas vēlmes. 
  • Kad būs rezultāti, šovakar pēc 22:00 uzreiz, vai vēlāk ?
  • Uzreiz noteikti nebūs. Bet konkrētu laiku es tev nevaru pateikt.
  • tā, a Ģirts tā arī nau apstiprinājis (solīts makā nekrīt ..) vai tā tikai man rāda?

nu rāda, ka visi apstiprinājuši savas izvēles
  • Barduchi, izskatās, ka nevarēji deadline sagaidīt

Bet rezultāti ir publicēti
  • vai tas strādātu, ja pēc Mathtrade tiktu palaists otrā izvēļu iesniegšana, tikai uz spēlēm kas neaizgāja. Un tādejādi mēģinātu nodrošināt lielāku spēļu apmaiņas koeficentu?
  • Īsā atbilde nē.
    Tad faktiski vieglāk ir uztaisīt jaunu math trade. Bet pa lielam tu jau redzi cilvēkus, kuri gribēja tavas spēles un vari viņiem atsevišķi maiņu piedāvāt. Es tā ļoti veiksmīgi iemainījos pēc European math trade.
  • kur var redzēt, kas gribēja manas spēles? Es šo fīču nezināju, ka ir : )
    Atradu, paldies!

Paldies par izrādīto augsto interesi par Halloween (veselas 0 vēlmes)!
    Un atvainojos par Karubu, kam bija tiešām liela iterese. Diemžēl cilvēki ko zinu izteica interesi un tas kristalizējās pēc piedāvājuma iesniegšanas termiņa, bet pirms vēlmju iesniegšanas termiņa...
  • Kā parasti notiek apmaiņa? Sazināšanās caur BGG?
    Janci gan jau var Brain-games veikalā noķert.
  • Jānis nu jau ilgāku laiku (vismaz 2 gadus) nestrāda BrainGames veikalā. Viņš strādā BrainGames birojā. (Tas ir netālu no veikala-Tērbatas ielā
  • Paldies par info.
  • Kā math trade aprakstā minēts, tad centralizēta apmaiņas vieta netiek organizēta, līdz ar to tikšanās vieta un laiks jāsarunā individuāli, vai var izmantot, protams iepriekš sarunājot, arī spēļu vakarus un citus pasākumus kas diezgan regulāri notiek (piemēra Gone Cardboard pasākums ;) )
  • Zinu, zinu ;)
    Kopīgie spēļu pasākumi man diemžēl nekādi nesanāk.
    Math Trade piedalījos pirmo reizi, domāju varbūt ir jau izveidojies kāds neoficiāli oficiālais apmaiņas protokols, bet viss kārtībā, visiem sasūtīju ziņas iekš BGG.

edit: PALDIES par organizēšanu!!!

• Cerams šis ir galīgais rezultāts. ?
  • Cik atceros vienīgā reize, kad pārrēķinājām bija tad, kad atļāvām vienam cilvēkam iesniegt vēlmju sarakstu, kurš to nebija izdarījis laicīgi. Šoreiz tādas situācijas nav un arī citādi nekādas problēmas ar aprēķinu neredzu. 
  • Varbūt citu gadu būtu labi organizēt MT uz Balticon laiku, lai varētu apmainīties izstādes laikā?  :-?
  • Bija doma par to, īpaši ja tur būs arī gameri no Igaunijas un Lietuvas, kas varētu būt forši (man nav info par to cik tādi bija iepriekšējos gados). Tehniski to noorganizēt nav problēmas, vairāk bažas par praktisko pusi. Ja kāds ir gatavs to uzņemties, t.i. izdomāt, kā organizēt apmaiņu, uzrakstīt noteikumus utt tad es varu pašu aprēķinu OLWLG ietvaros nodrošināt.

Bet nu nav nekāda info par Balticon pēdējā laikā bijis, t.i. vai vispār notiks.
  • Balticon šogad Tallinā

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion

Tagged