Tapestry & Wingspan
  • Sveiki,

Jau labu laiku gaidu Wingspan ierodamies Braingames veikalā.
    Varbūt kāds zina labu vietu (varbūt pats plānot veikt pasūtījumu un varētu pievienoties varbūt), kur veikt pasūtījumu par saprātīgām cenām ?

Kāds varbūt jau ir ieplānojis veikt pre-order Tapestry ?
  • Tapestry sūtītāji noteikti būs vairāki, bet katrs sūtītājs var dabūt max 2 kopijas, tā kā tev jāatrod tāds viens, kas šobrīd ir bez partnera. Sevi nevaru piedāvāt, mana otra kopija jau aizrunāta.
  • Hmm, kur lai atrod tādu partneri ? (Ja kāds potenciālais partneris šo lasa, piesakās, PM ;D ) Cik saprotu summa (shipping + spēles cena) būs zināma tikai vēlāk, kad varēs veikt pre-order, pareizi ? :)
  • Jautā visiem sev zināmajiem spēļu pircējiem, vai taisās sev ņemt :)

Precīza summa būs zināma vēlāk, bet dažas zināmas detaļas ir:
    1) Shipping uz Latviju vienai kopijai ir $22, bet, ja sūtītājs ir Stonemaier Champion programmas dalībnieks (kas maksā $12 gadā), tad $12. Ja sūta divas kopijas, tad vēl $6 klāt
    2) Tapestry būšot dārgākā Stonemaier spēle, bet cena tomēr nebūšot trīsciparu skaitlis. Scythe maksā $90, tā kā šis ir $90.01-$99.99
    3) Preorder būs ar atlaidi. Cik liela tā atlaide būs, nav zināms.
  • Diemžēl man nav neviena zināma spēļu pircēja.. :(

Varbūt kāds vēl izlasīs šo postu un pieteiksies.
  • Ja negribas gaidīt, kad parādīsies vietējos veikalos, var mēģināt Wingspan sūtīt amazon.co.uk.
    EUR/GBP kurss joprojām ir diezgan ok.
    Šipings vienai kopijai 12 GBP, divām 17 GBP

NB! Pie maksāšanas jāmaksā EUR, citādi piemēros Amazon maiņas kursu, kurš parasti ir sliktāks kā bankām

• Savukārt uzreiz norādot eur, kurss ir labāks kā bankā (pirms pusotras nedēļas pārbaudīju)
  • Taisnība, neprecīzi uzrakstīju, pērkot ar kredītkarti, tiek piemērots nevis bankas kurss, bet VISA vai MC kurss atkarībā no kredītkartes izdevēja, tas var būt labāks vai sliktāks kā bankas kurss, bet gandrīz visos gadījumos kurss būs labāks kā amazon piedāvātais.

• Tad kāds plāno sūtīt Tapestry un domā sūtīt 2x kopijas ?
  • Ir iespēja, ka es varētu ar kādu pārī sūtīt, bet pašlaik es nevēlos dot 100% atbildi, jo es gaidu brīdi kad uzsāksies preorder (4.sept), jo tad ir reviewers atļaujas izteikt viņu viedokļus par spēli, ko es vēlētos dzirdēt pirms izvēles pasūtīt vai gaidīt vēlāk veikalos.
  • Ok, es tāpat arī domāju, sagaidīt pre-order, reviewers opinions, un tad pieņemt lēmumumu.
    Ja nu kas, tad PM septembra sākumā. :)
  • Esmu gatavs ar kādu mesties pārī!
  • Kā ar pre-order ? Atlaide 79$, kurš tad sūtīs 2 kopijas un grib mesties uz vienu roku ar mani ? :)
  • Ar @Ekleers jau veicām savu kopiju pasūtīšanu. Citi var turpināt meklēt sev pāri.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion