"Blind testers" spēles prototipam
  • Sveiki!

Meklēju “blind testerus” spēles prototipam.

Testu galvenais mērķi:

1) Pārbaudīt noteiktumu sarakstīšanas kvalitāti un atrast kļūdas (noteikumi ir angliski).

2) Uzklausīt ieteikumus par spēles mehānikām, asimetriju, balansu un lietām, ko vajadzētu mainīt.

Spēles apraksts:

Nosaukums – “Foreign gods”

Spēle ir par dažādām antīkās pasaules dievībām, kas savā starpā konkurē, lai izplatītu reliģiju noteiktā reģionā “The Kingdom”.

Bilde - https://imgur.com/gallery/aTxe9hA

Noteikumi - https://docs.google.com/document/d/1CjC2bD_KOhtJKNZmOVdjB68SHQBrrpFQ6qUFrHaifRU/edit?usp=sharing

Spēles pamatmehānikas ir “deck building” un “area control”.

Deck building izpaužas spēles sākumā atlasot savas frakcijas kārtis par noteiktiem punktiem un liekot tās kopā, vienā kavā. Katra spēlētāja izveidotais decks tiks salikts vienotā kavā, kas tad noteiks, gājienu secību un kuru no dievībām spēlētājs varēs aktivēt.

Area control izpaužas tajā, ka spēlētāji kontrolē pretiniekiem nodarītos bojājumus, kā arī dažādus reģionus uz spēles laukuma.

Spēlētāju skaits 2-4

Spēles ilgums 90 -180 min.

Spēle ir pilnībā un ērti spēlējama, “artwork”, protams, ir koncepta artworks, bet prototips ir labas kvalitātes. 

Pašlaik man pieejama 1 100% gatava kopija, bet ja būs liela interese, sagatavošu vēl.

Ja kāds būtu ar mieru šādam testam, būtu pateicīgs, ja spēlētājs varētu izdarīt 2 lietas:

1) Spēle ir izspēlēta un pamēģināts izstāstīt to citiem;

2) Spēlētājs pamēģina spēli iemācīt man.

• Labprāt pieteiktos uz 2. izklaidi.
    Spēle izklausās ka varētu būt drusku pa daudz ameritrash priekš manas gaumes, bet kas zin, varbūt pēc noteikumu izlasīšanas radīsies arī vēlme uzspēlēt :)
  • 1) Pārbaudīt noteiktumu sarakstīšanas kvalitāti un atrast kļūdas (noteikumi ir angliski).

Re, kur ir kļūda.
    Bet paņemt testiem kaut kad pa vasaru varētu.
  • varu tikai piedalīties testēšanas izspēlē,
    jo ar angļu valodu man nau tik labi, lai varētu labot kļūdas
    un geimgrupa pajukusi, nau īsti kam prezentēt prototipus ...
  • Varu piedalīties, deckbuilderus mūsu grupā spēlē labprāt.
  • Ja tu varētu noteikumu prototipu pdf formātā kaut kur izlikt, tad to apskatoties, iespējams, rastos plašāks priekšstats vai testēšana (tam, kurš to grasās darīt) būtu kvalitatīva un vai vispār spēle interesētu. Mani 2 centi.
  • Paldies visiem par aktīvu interesi.

Sorry, ka neieiliku noteiktumus uzreiz ierakstā, tā vienkārši ir mana kļūda. Šeit tie pieejami:

Ar valodu noteikumos vajadzētu būt ok, jo tos ir pārbaudījis tulks, vairāk mani interesē vai no tiem var saprast kā spēlēt spēli un kur ir trūkumi. Neesmu pārliecināts, vai to var pārbaudīt bez fiziskas kopijas, bet jebkurā gadījumā, noteikumos pašlaik ir iespējams komentēt, tāpēc esat laipni aicināti to darīt!

Individuāli piedāvāšu arī spēli nogādāt līdz jums (pagaidām pa vienam), un uzrakstīšu PM lai sarunātu nianses.
  • Paskatījos noteikumu sākumu - deckbuilding mehāniku vajadzētu labāk paskaidrot.

• tā, palasot noteikumus secināju, ka esu jau vienu testa izspēli veicis BrainGames testu ietvaros.
    kautkas toreiz nelikās labi ar hitpointu sistēmu un vēl kautko ...
    vai spēlei ir veiktas kādas izmaiņas kopš bija iedota BrainGames?
  • Daži komentāri ātri uzmetot aci:
    - tur noteikti nepieciešams redaktors tiem noteikumiem, kas salāgotu un pārbaudītu vienmērīgu terminu lietošanu, kā arī paskatītos, lai valoda atbildoša galda spēļu 'ieradumiem'. Pie teksta vēl var daudz piestrādāt.
    - noteikti nelietotu vārdu deckbuilder, jo tur nekā no tā nav. Tas būtu jāmaina uz Deck construction.
    - 2 player liekas ka varētu būt problēmas, ja pirmās 6+ kārtis ir viena spēlētāja. Varbūt 2 player spēlē arī vajadzētu likt 4 event kārtis, lai nodrošinātu vienmērīgāku sadalījumu.

• Paldies EmilsE

Es augstu novērtēju tavus ieteikumus. Praktiski visi ir par tēmu un ļoti vērtīgi. Pašam problēmas ar noteikumiem sākās, kad izmainīju pāris fundamentālus noteikumus pamatmehānikā un noteikumus nevis rakstīju no jauna, bet pielaboju, atsevišķās vietās acīm redzot atstājot šo to no v1.0.

Par 2-player variantu. Testējot īpaši problēmas nenovēroju, bet noteikti izmantošu.
  • Par 2 player runājot tas vienkārši ir varbūtības jautājums. Ja tev būs daudz spēlētāju, tad kādam vai vairākiem noteikti kas tāds gadīsies. Līdz ar to rekomendēju notestēt, kas notiek ja vienam spēlētājam liekā daļa darbības ir sākumā un otram beigās. Vai tur tas viss izlīdzinās. Aizdomas, ka pirmajam būs grūti cīnīties, jo nebūs pret ko, bet atkal būs teritorija iegūta. Jāskatās kā tas praksē strādā, bet man liekas 4 eventi varētu to izlīdzināt.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion