VIP nakts 27. aprīlī
  • Čau!

Pēc 4 mēnešu pauzes Brain Games atkal rīko VIP spēļu nakti, šoreiz ar dubultu jaudu, jo jāatstrādā iekavētais.

Kad? 27. aprīlī
    Cikos? no 21:00 līdz 3:00
    Kur? LELB,  turpat, kur parasti spēļu vakari notiek
    Vadīs Artūrs.

Gribam papildināt arī mūsu atvērto spēļu krātuvi, bet nezinām ar ko.
    Komentāros droši iesakāt, kuras no veikala spēlēm mums vajadzētu atvērt un paņemt uz LELB līdzi!

Ja kādi jautājumi vai ieteikumi, droši rakstiet šeit vai uz aleksandrs@brain-games.com
    Šī spēļu nakts tiks izziņota tikai šeit un mūsu e-pasta ziņu sekotājiem, bet droši variet par to stāstīt draugiem un vest to līdzi :)

• Forši.
    Vai var uzzināt, kapēc tik vēlu ieplānots sākums? Tā ir sestdiena - ja sāktu, piemēram 6os, tad varētu uz pusi vairāk spēļu izspēlēt :) ;)

• Kur ir dubultā jauda, ja garums tāpat ir klasiskās 6 stundas (tikai sākas vēlāk un beidzas vēlāk)?
  • Laiku izvēlējamies tādu, jo bija doma paturēt agrāk praktizēto spēlēšanu tieši vēla vakara/nakts laikā. Iespējams, tiešām tāpēc, ka tā ir sestdiena, ērtā visiem būtu spēlēt no 18 - 24.
    Laiku vēl varam samainīt, bet tad gribētu dzirdēt vairāk viedokļus par to šajā diskusijā. Ja izteiksiet vēlmi par agrāku sākšu, pārcelsim laiku :)

Dubultā jauda slēpjas lielākās un ērtākās telpās (LELB) un Ludotēkas papildināšanā. Ja pēc šī pasākuma būs sajūta, ka nepieciešams vēl ilgāks spēļu vakars, paildzināsim!

• Es pievienojos pie komentāriem par agrāku sākšanu ap 18:00, kad beidzot ir iedabūts iekšā iet gulēt pirms diviem naktī, galīgi nav vēlmes nograut ritmu :)
  • vai kautkur ir apskatāms pašreizējais atvērto spēļu krātuves saraksts?
  • jums Western Legends ir?
  • Pasākums = forši, bet arī pievienojos agrākas sākšanas atbalstītājiem.
  • Hei!

Western Legends diemžēl vēlprojām nav :(

Lai gan piesolīju pie palielinātas intereses, tomēr laiku nevarēsim pārcelt, bet maija pasākumam šis tiks ņemts vērā. 

Kā arī atgādinu par iespēju izteikt ieteikumus, kuras spēles no Brain Games veikala plauktiem varētu atvērt un papildināt Ludotēkas plauktus :)
  • Mans viens maziņš jautajums: Vieta LELB ??? Kur tas būtu =P
  • Man tāds pat jautājums-varbūt var LELB jauniešu centra adresi, un informāciju kā 21os vakarā būs jātiek iekšā?
    Ar spēlēm-vai Downforce vēl ir veikalā? Varbūt var paņemt?

• No Alksnāju ielas 4 pa dzelzs vārtiņiem iekšā, taisni brūnas durvis! Tur arī būs! :)
    Es pats arī šovakar būšu, paņemšu SW X-Wing 2.0 ar vairākām flotēm. Spēlēšu pats un došu iespēju iemācīties, uzspēlēt arī citiem. 

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion