Spēļu spēlēšana darbdienās pa dienu
  • Hello!

Man šobrīd ir daudz brīva laika darbdienās pa dienu, līdz ar to varētu šo laiku izmantot arī spēļu spēlēšanai. Varbūt ir kādi citi, kas (vismaz atsevišķās reizēs) ir ar līdzīgām iespējām un vēlmēm? Runa ir tieši par kaut kādu laiku no 11 līdz 17, vakari man lielākoties ar kaut ko aizņemas.
  • katru trešo nedēļu (šī ir tieši tāda nedēļa) varu tā darīt 1d-4d (4d gan no kādiem 13-14)
    un tad ir cita katra trešā nedēļa (bija pirms šīs), kad brīva 5d, bet ja spēļu laiku piekoriģē 10-16, tad der arī 1d-4d
  • tā, es biju vienīgais kas atsaucās un prodžekts nomirīja?
  • Kind of. Jo par tevi es jau tāpat zināju, bet citi, šķiet, strādā. Normālie cilvēki.
  • es esmu salīdzinši "brīvdomātājs", kas nav piesiets pie biroja, galvenais lai darbs padarīts (cita lieta, ka nemāku sevi disciplinēt strādāt mājās, tāpēc labprātāk darba lietas daru birojā :)
    bet laicīgi sarunājot (dienu - divas iepriekā), iespējas ir.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion