X Wing vai Armada spēlētāji vai LV komūna
  • Sveiki,

Lūkojos uz šīm abām spēlēm un vdidojas interese.

Vai šeit ir kādi spēlētāji vai teiksim kāds var norādīt uz kādu komūnu kur mūsu bāliņi apgrozas?
  • Sveiks!

X-Wing tajā linkā var atrast info.
    Parasti katru otro trešdienu ir X-Wing vakars Dreamforge, un cenšamies reizi 4-5 nedēļās uztaisīt turnīru.

Par Armadu, man liekas Rīgā trīs cilvēkiem ir šī spēle. (Es esmu viens no viņiem).
    Nav īsti nekāda komūna. Ar pārējiem diviem (no kuriem vienu pazīstu) spēlēt nav sanācis.

Ar draugu esmu vienreiz izspēlējis Correlian Conflict campaņu.
    Tagad domājam spēlēt kaut kad vēlreiz kampaņu ar 6 flotēm. (Viens cilvēks kontrolē vairākas flotes).
  • Paldies par facebook linku.

Man pašam nav x wing bet gan jau ka būs iespēja iepazīt vai iemēģināt šo spēli.

Pētot internetu man tieši Armada liekas kas spēcīgās un dziļāks, protams pastāv iespēja kad uzspēlēšu tad nepatiks.

Tev armadai ir nosegtas ir abas puses rebels un imperial?
    Tev draugu lokā ir cilvēki kas spēlē ar tevi, jo man ir tā ka neviens apkārt nav ieinteresēts uz kaut ko tik sarežģītu.

Correlian Conflict izskatās interesanti.

Kā Tu praktizējies šajās spēlēs? Viens jau neko neizdarīsi, pareizi?

Varbūt varam kaut ko saštukot un uzspēlēt Armadu (tādu Demo spēli)?

• Facebook var redzēt, kad tiek spēlēts X-Wing, galvenais mērķis tiem pasākumiem ir piesaistīt jaunus cilvēkus, droši var ierasties un pamēģināt.

Armada ir daudz stratēģiskāka un ilgāka. Arī dārgāka. Attiecīgi daudz mazāk populāra.

Spēlēt tādā ziņā noteikti pretiniekus DAUDZ vieglāk varēs atrast X-Wing'am.
    Arī draugiem vieglāk iemācīt.

Par draugu loku - vairāk varētu teikt, ka draugiem nevar iemācīt mīlēt sarežģītās spēles, bet var iedraudzēties ar cilvēkiem, kuriem tādas jau patīk.

Par demo - droši.
  • Dreamforge cik zinu arī spēlē xwing.... Var painteresēties pie viņiem FB lapā...

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion