"Oligarhi": letiņi klonē "The Resistance"?
  • Nejauši uzdūros reklāmai par šo spēli: https://www.oligarhi.lv
    var jau būt, ka ir kādas minimālas atšķirības (skaita punktus? tas taču neko nemaina (no saskaitāmo mainīšanas vietām) - varbūt tikai to, ka tagad randomā nosaka to, cik cilvēku dodas konkrētajā misijā, atvainojos - "strādā" kāda labā), tomēr pamatapraksts stipri jo stipri atgādina "The Resistance":
    "Oligarhi ir ballīšu galda spēle 5-10 spēlētājiem. Spēlē ir divas komandas - Godīgie un Oligarhu. Spēle sākas ar Oligarhu iepazīšanos. Visi spēlētāji aizver acis. Oligarhi atver acis un saskatās. Visi spēlētāji atver acis.
    Abu komandu mērķis ir iegūt pēc iespējas vairāk punktus. Punkti tiek sadalīti, kad Ministri strādā komitejā. Ja kaut viens no ministriem strādā Oligarhu labā, tad šajā posmā punktus saņem Oligarhi. Ministrus nominē Premjers, bet apstiprina visi spēlētāji balsojot."
    ko jūs par to domājat?
  • jau sejas grāmatā šis tika pateikts autoram.
    dievojās, ka Resistanci neesot nekad redzējis - tikusi uzlabota Mafija ...
  • Nevaru īsti ticēt ka viņš nekad nav Resistance vai Avalon redzējis. Tām spēlēm ir tuvu 9 gadi un viņš pats spēlē spēles un vada galda spēļu veikalu.
  • Es jau paguvu pacepties FB. Jā, tā viņš teica, bet nu tur pat viņam sanāca mazas pretrunas, kā arī es neticu, ka pēkšņi varēja tikai no Mafijas rasties spēle, kas ir par 95% jau esoša spēle. Vai un ko tur vispār darīt, nav ne jautas. Droši vien boikotēt un vajadzības gadījumā atvērt citiem acis. Tai firmai arī iepriekšējās spēles nav bijušas īpaši oriģinālas.
  • ir pierasts, ka dažādās Āzijas valstīs, kā arī dažās NVS republikās ar to plaši nodarbojas (te, piemēram, ukraiņi- http://www.arial.ua/product-category/boardgames/ ), ka nomaina tēmu un drukā spēli kā savējo (parasti bez norādes uz autoru) - piemēram, visādi Dixit kloni. Rietumos laikam viens no pēdējiem kliedzošajiem gadījumiem bija Insider un Werewords konflikts (plašāk:
    Var jau informēt autoru un izdevēju, taču diez vai viņi kaut kādus tiesas darbus iesāks (mazās spēles (priekš ASV) tirāžas dēļ).
    Laikam neko vairāk par publisku "fui" un boikotu mēs nevaram pateikt.

Bet tā es nesaprotu - kur ir problēmas: iepatikās spēle, redzi iespēju to lokalizēt, veicot kosmētiskas izmaiņas, sazinies ar izdevēju utt....

• Mazāk čakara (nav nevienam jāraksta), nedraud negatīva atbilde, iespējams, lielāks markup (to nezinu, bet pieņemu), vari pārveidot tos sīkumus pa savam, dažs labs patiesībā pēc to dažu sīkumu pārveidošanas pat notic, ka ir radījis jaunu (savu!) spēli.
  • hehē, es ar paguvu autoram uzdot sejasgrāmatā ar ko atšķiras no resistances, tā arī apmierinošu atbildi nedabūju :)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Login with Facebook Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

Poll

_PollData)):?>
    _PollAnswers->Result() as $Answer):?> votes / $this->_PollVotes) * 100)?>

• % ( votes)

CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> CheckPermission('Plugins.Poll.Manage')):?> No poll attached to this discussion.

In this Discussion